دهلی نو: با اقتصاد در خانه سگ و Covid-19 همه گیر آماده به اوج خود در چهار تا شش هفته نخست mininster نارندرا تعامل دوباره با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس دوشنبه به دنبال نظرات خود را در مورد چگونه برای رفتن پیش با کاستن از محدودیت.

مودی تعامل با سیستم مدیریت محتوا برای برنامه ریزی 3 بعد از ظهر جمعه خواهد بود پنجم از مستند تحمیل شد در سراسر کشور در نیمه شب مارس 24 و است که با توجه به گذشته تا مارس 17. تعداد Covid-19 عفونت بیش از دو برابر شده پس از PM آخرین تعامل با سیستم مدیریت محتوا در آوریل 27 — از بیش از 28,000 موارد به بیش از 65,000 موارد در حال حاضر.

منابع گفت: در حالی که مستند است به احتمال زیاد تمدید محدودیت می تواند برداشته شود در برخی از بخش های کلیدی و با تمرکز بر احیای فعالیت های اقتصادی. چند متحده به تازگی آرامش قوانین کار به راه اندازی مجدد فعالیت های خود اجازه می دهد تعداد محدودی از کارکنان به کار در شیفت.

در این جلسه همچنین تمرکز بر هل دادن اقدامات برای تبدیل مناطق قرمز با بالا Covid-19 مورد بارهای و به رنگ نارنجی یا سبز مناطق. اتحادیه وزارت بهداشت در مارس 1, طبقه بندی 733 مناطق به 130 در منطقه 284 در منطقه نارنجی و 319 در منطقه سبز است.

ایالات متحده به احتمال زیاد برای بالا بردن مسائل مربوط به قطار ویژه به کارگران مهاجر به کشورهای, به دنبال مجوز اجازه می دهد تا بیشتر فعالیت های اقتصادی در غیر نقاط منابع مالی به کسب و کارهای کوچک و آسیب پذیر و عرضه اضافی از تست کیت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بیش از حد را نگه دارید یک ویدئو کنفرانس با مدیران ارشد بخش دولتی به بانک ها و بانک دولتی هند رئیس به نقد و بررسی جریان های اعتباری به اقتصاد است. این جلسه به نقد و بررسی اعتبار تحریم ها و پرداخت پس از آوریل 1. انتظار می رود که این نگاه در Covid مربوط به تحریم/قبل از تایید اعتبار اضطراری و ارزیابی مبتنی بر کار اضافی سرمایه است.

شده است وجود دارد افزایش شدید در coronavirus موارد در طول مستند 3.0. تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است از 40000 تا 65,000 در هفته گذشته. اگر گسترش عفونت موجود است تعداد موارد به زودی صلیب که از چین که می ایستد در 82,901. ویروس مرگ و میر در چین است 4,633.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله