ووهان گزارش اولین coronavirus خوشه پس از بلند کردن اجسام از مستند

پکن: ووهان اصلی کانون جدید شیوع کروناویروس در چین گزارش روز دوشنبه اول آن خوشه ای از عفونت پس از یک مستند در بخش مرکزی شهرستان چینی برداشته شد یک ماه پیش stoking نگرانی های گسترده تر تجدید حیات این بیماری است.

این عفونت های جدید اضافه کردن یک لایه از احتیاط به تلاش برای کاهش coronavirus مربوط به محدودیت در سراسر چین به عنوان کسب و کار راه اندازی مجدد و افراد به بازگشت به کار.

ووهان گزارش پنج مورد تأیید همه آنها زندگی می کنند در همان مسکونی ترکیب. یکی از آنها همسر 89 ساله مرد بیمار گزارش یک روز پیش از آن در اولین مورد تایید شده در این شهرستان از آوریل 3.

همه از آخرین موارد تایید شده قبلا به عنوان طبقه بندی شده بدون علامت افرادی که تست مثبت برای این ویروس هستند و قادر به آلوده کردن دیگران اما نمی بالینی نشان می دهد نشانه هایی مانند تب.

تعداد موارد بدون علامت در چین شناخته شده است به عنوان آنها به نظر می رسد تنها در رادار از مقامات بهداشت زمانی که آنها نشان می دهد تا مثبت در تست های انجام شده به عنوان بخشی از تماس با ردیابی و سلامت چک.

چین شامل موارد بدون علامت در آن به طور کلی شمارش از موارد تایید شده در حال حاضر در 82,918 تا زمانی که آنها در این نمایشگاه نشانه ای از عفونت است. سرزمین اصلی چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر.

صدها نفر از موارد بدون علامت در ووهان منتشر شده در مارس 8 از یک ماه-بلند مستند در حال حاضر در حال نظارت با توجه به شهر سلامت باشند.

تعداد موارد جدید گزارش شده در چین از ماه آوریل بوده است کوچک در مقایسه با هزاران نفر تایید هر روز در ماه فوریه با تشکر از سراسر کشور رژیم غربالگری و تست شده است.

دولت گفته است که چین را به تدریج بازگشایی سینما, موزه ها و مکانهای تفریحی دیگر هر چند محدودیت از جمله اجباری رزرو و محدودیت در تعداد خواهد شد در محل.

شانگهای در حال حاضر بازگشایی برخی از شب مکانهای تفریحی مانند کار در حالت اضطراری. والت دیزنی شرکت (DIS.N) در دوشنبه بازگشایی آن شانگهای پارک دیزنی لند, هر چند به کاهش تعداد بازدید کنندگان.

شیوع بیماری های جدید در چین در دو ماه گذشته به طور عمده در توسعه مسکونی ترکیبات و یا در بیمارستان است.

در ضمن محلی رسمی اخراج شد برای مدیریت ضعیف از شهر ووهان پس از شش عفونت های جدید شد گزارش رسانه دولتی گزارش روز دوشنبه.

ژانگ Yuxin بود که وزیر امور خارجه و عضو جینان خیابان مشغول به کار کمیته از حزب حاکم کمونیست چین برداشته شد از این پست پس از موارد ظهور در Sanmin جامعه مسکونی در ووهان پایتخت هوبئی استان به ایسنا خبر داد.

ژانگ اخراج شد برای مدیریت ضعیف از بسته شدن و کنترل جامعه مسکونی است که قبلا در گزارش 20 COVID-19 مورد آن گفت.

شمال شرقی چین

این ووهان موارد کمک فشار کلی جدید COVID-19 عفونت های تایید شده در مارس 10 تا 17 بالاترین افزایش روزانه از مارس 28.

از موارد جدید هفت شد و به اصطلاح وارداتی موارد در شمال چین به منطقه مغولستان داخلی مربوط به مسافران از خارج از کشور در مقایسه با دو گزارش یک روز پیش از آن.

جیلین در شمال شرقی استان که در روز شنبه گزارش داد یک خوشه از عفونت در یکی از آن شهرها Shulan گزارش سه اضافی محلی موارد است.

هپو شده است مشخص شده اند در معرض خطر منطقه تنها جایی در چین با آن تعیین و تا کنون پس از تمام شهرستانها در کشور اعلام شد به عنوان کم خطر روز قبل.

یکی از سه موارد تایید شده در استان در مارس 10 از Shulan. دو نفر دیگر بودند که از شهر جیلین کشف از طریق تماس با ردیابی افرادی که در تماس با زودتر Shulan موارد است.

در نزدیکی لیائونینگ و استان هیلونگجیانگ هر گزارش یک مورد اضافه کردن به نگرانی در مورد یک تجدید حیات از وقوع در منطقه است.

70 ساله بيمار در هاربین, پایتخت, Heilongjiang, تا به حال آزمایش منفی هفت بار قبل از نتایج مثبت تبدیل.

در چین تعداد جدید بدون علامت COVID-19 مورد کاهش یافت و به 12 10 مه در مقایسه با 20 گزارش یک روز پیش از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de