63 موارد جدید قرار می دهد کارناتاکا در نزد 1000 با تشکر از عودت از کشورهای دیگر

بنگلور: پس از چند هفته از دروغ گفتن کم coronavirus در حال حاضر جمع آوری سرعت در کارناتاکا با 63 مثبت ثبت شده در شنبه, گرفتن دولت در مجموع به 925.

مقامات بهداشت در حال ساخت یک مورد که جهش دیده می شود در چند روز گذشته در حساب از کاهش مستند در سبز و نارنجی مناطق که امکان بازگشت مردم از کشورهای دیگر.

چهل و یکی از 63 تازه Covid-19 موارد مثبت ثبت شده در روز سه شنبه شده اند نسبت به افرادی که در گجرات ماهاراشترا Odisha و چنای.

و از این 41 برخی از 32 پس از حضور در Tablighi Jamat کنفرانس در احمدآباد در حالی که شش بازگشت از ماهاراشترا دو از اوریسا و یکی از چنای. همه آنها مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت پس از بازگشت.

آن را در حال حاضر که برخی از کارناتاکا را عبور از 1000 علامت این هفته پس از ظاهری دو هفته پیش به رفتار همه گیر به خوبی به اندازه کافی برای جلوگیری از این سرنوشت است که اتفاق افتاده, Maharashtra.

در سه روز گذشته دولت ثبت 109 موارد آوردن تاکنون تاج-رایگان مناطق مانند کلار, نیلنگا, Shivamogga و حسن به منطقه قرمز. در روز سه شنبه بگلکت دارای 15 موارد Davangere 12, Dharwad 9, کلار و حسن 5 هر بنگلور 4 و گدگ 3.

از 4 تازه موارد گزارش شده در بنگلور سه مشکل مهار منطقه Padarayanapura. چهارم یک مورد Mangammanapalya یک کالا خودرو راننده. مقامات بهداشت هنوز ترسیم منبع از عفونت است. آنها در حال ضبط یک ساعت-توسط-ساعت حرکت تاریخ از راننده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de