911 اپراتور می گوید رانندگان که می خواستم بمیرم: ‘من قصد ندارم به شما اجازه رفتن’

به عنوان یک دولت گشت 911 اپراتور مارتی O’Hehir استفاده می شود برای تماس گرفتن از مردم که نیاز به کمک با لاستیک صاف است و باید اجرا از گاز و یا به سادگی نیاز جهت.

گاهی اوقات از تماس های جدی تر مانند کسانی که از رانندگان درگیر در تصادف یا شرایط داخلی.

اما نیمی از راه را از طریق روز خود را تغییر در آوریل 16, O’Hehir کردم آنچه که او به شدید ترین تماس های خود را حرفه ای. یک مرد در اواسط 30s, رانندگی 100 مایل در ساعت در رو به مشرق I-94 در مینیاپولیس زد و گفت: O’Hehir که او قرار بود به رانندگی کنار جاده و زندگی خود را.

“او ساخته شده آن را بسیار برای من روشن است که او تا به حال سنگ جامد نیت و طرح” O’Hehir جمعه به یاد می آورد. “من فکر می کردم” این چیزی است که ما می رویم به انجام امروز.’ من که قرار بود برای جلوگیری از آن است.”

برای آینده 22 دقیقه با سرپرستان در کنار او O’Hehir ریخت و از قلب خود را و مشتاقانه گوش به تماس گیرنده در حالی که در حال توسعه یک رابطه دوستانه است که به سرعت آنها را در اول نام و نام خانوادگی پایه و اساس. در همان زمان O’Hehir شد و برقراری ارتباط با سربازان دولت, به اشتراک گذاری, راننده محل و تدوین یک طرح برای متوقف کردن راننده قبل از فاجعه رخ داد. تماس گیرنده که نامش منتشر نشده متوقف شد, در Hugo.

“من فرانک در گفتگوی ما” O’Hehir گفت. “من شفاعت با تماس گیرنده گفت:” شما باید به من اعتماد کند و جلو.’ “

O’Hehir تلفن کردم حدود 12:30 p. m. در منطقه ای مدیریت ترافیک مرکز در رزویل. در زمان او مطمئن بود این مصیبت را به یک پایان خوش. وجود دارد هیچ گهواره یادداشت و یا نمودار تلنگر به در تکیه می کنند در این موارد O’Hehir گفت. بنابراین او یک چیزی که او می دانست که چگونه به انجام: همدردی با تماس گیرنده.

“شما باید احساسات مثل من و من درک می کنم شما ممکن است اشتباه گرفته شود” O’Hehir به خاطر گفتن این تماس گیرنده. “او گفت: بسیاری از چیزها و آنها از قلب است. من می دانستم که او از آینده بود.”

در یک نقطه تماس گیرنده گفت: O’Hehir او رفتن به درایو به دلوت و به یک دریاچه است.

“من به او گفتم” من از دلوت و رانندگی که در مسیر هر آخر هفته” O’Hehir گفت. “من به او گفتم:” من قصد دارم به رفتن با شما. من قصد ندارم به شما اجازه رفتن. “

که نقطه عطفی در گفتگو O’Hehir گفت. دو نگه داشته صحبت کردن تا زمانی که تماس گیرنده در نهایت کشیده شدن نزدیک به 80 خیابان در I-35E. زمانی که O’Hehir شنیده تماس گیرنده صحبت کردن با سپاهی “من می دانستم که او بود در دست های خوب,” او گفت:.

دکتر می Zeris یک روانپزشک در Hennepin بهداشت و درمان در مینیاپولیس گفت: راننده درست در رسیدن به, برای کمک به, و کسانی که باید به یک روان شکستن نقطه باید همان را انجام دهید. با COVID-19 ترس و مالی تنش در حال رشد Zeris گفت: او شاهد افزایش تماس به بحران خطوط. او خواست هر کسی با داشتن افکار تاریک مانند رانندگی کردن یک پل و یا افسردگی عمیق به تماس Hennepin بهداشت و درمان تماس با جامعه توسعه برای اورژانس های روانپزشکی (مقابله) خط در 612-596-1223 یا ملی پیشگیری از خودکشی در خط 1-800-273-8255. آنها همچنین می توانید به دوستان و اعضای خانواده و یا روحانیت برای کمک به او گفت.

“تماس بگیرید زیرا ما در اینجا برای کمک به” Zeris گفت. “وجود دارد هیچ شرم در تماس است.”

اضطراب و یا کسانی که دچار آبی حالات “هستند و موج دوم این بیماری همه گیر” او گفت:.

“ما دیده ایم مسطح [COVID-19] منحنی, اما ما نیاز به فکر می کنم مسطح دیگر [بهداشت روان] منحنی.”

Zeris گفت: او را نیز شاهد افزایش استفاده از مواد مخدر از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و نگران است که در مورد بیش از حد.

نزدیک به یک ماه پس از تماس O’Hehir گفت: او گفت: او هنوز در حال پردازش است که حوادث روز, گفت: آن را از نظر احساسی تخلیه.

“ما اولین پاسخ دهندگان که اولین پاسخ دهندگان” O’Hehir گفت. “دولت می پردازد من برای پاسخ به تلفن و کمک به فرد در انتهای دیگر.”

روز بعد راننده به نام دوباره از او تشکر می کنم.

“تماس با 911 نترس به درخواست کمک” O’Hehir گفت. “من می mend a broken heart, اما من می توانم ثابت است. او زندگی می کردند یک روز دیگر.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de