خوب ‘گریه’: فعلی و سابق زنان Alvin Ailey دوباره برای یاد مجازی عملکرد

Category: کیمیا | No comments


Linda Celeste Sims of the Alvin Ailey American Dance Theatre performs an excerpt from “Cry” during a tribute to renowned dancer, Judith Jamison, at the White House in Washington, Tuesday, Sept. 7, 2010.

لیندا Celeste سیمز از Alvin Ailey American Dance Theatre انجام گزیده ای از “گریه” در طول یک ادای احترام به رقصنده مشهور جودیت Jamison در کاخ سفید در واشنگتن روز شنبه, سپتامبر. 7, 2010.
عکس: J. Scott Applewhite (عکس از آسوشیتدپرس)

گریه کردم امروز. من می خواهم بگویم این است که اتفاق غیر معمول اما از اواخر سال ، گاهی اوقات آن را به انزوا و عدم اطمینان از قرنطینه که پشت به من. بار دیگر آن چیزی است که احساس می کند مانند یک دیماه جریان اخبار بد مانند امروز که من یاد گرفتم از غیر COVID مربوط به مرگ یک دوست—که احساسی ضعف من.

تبلیغات

گاهی اوقات وجود دارد بدون هیچ دلیل در همه. گاهی اوقات شما فقط نیاز به گریه.

جالب اینجاست که امروز “گریه” است که دقیقا همان جایی که به من آرامش. یکی از Alvin Ailey را برجسته آثار در ابتدا معروف ساخته شده توسط مدیر سابق رقصنده-تبدیل مدیر هنری Emerita جودیت Jamison شد بازبینی توسط آرایه ای از تحسین شرکت سابق و فعلی رقصنده در سراسر جهان است. در خانه و در استودیو بر روی پشت بام, تراس, حیاط, در یک پارک و حتی در یک کلیسا این Ailey زنان لباس پوشیدن و در عملکرد نمادین سفید انجام شده افسانه choreography مجموعه به آلیس Coltrane را “چیزی در مورد John Coltrane” لورا Nyro را “در قطار” و صدای شرق هارلم “در سمت راست. آزاد می شود.”

تبلیغات

“آقای Ailey اختصاصی این قطعه را به همه زنان در همه جا—به خصوص مادران ما'” می خواند Alvin Ailey American Dance Theater سایت. “در این 3 بخش انفرادی, رقصنده, چادری سفید رقص و دامن ژولیده به ارمغان می آورد و مخاطب در یک سفر از تلخ و غم و اندوه وحشیانه مشکلات و نشئه و شادی.”

من مسلما حدودا از طریق تمام احساسات مشاهده سه حرکت از حماسه این قطعه به نحوی ساخته شده که بسیار خاطره انگیز توسط نسل از زنان از انجام آن است.

البته پیدایش “گریه” آغاز شد و با Jamison, Ailey و الهه شعر و موسیقی. بحث در مورد کار او را کمک های معروف او نوشت: در سال 1993 زندگینامه رقص روح: “دقیقا همان جایی که این زن است که از طریق باله سه بخش بود هرگز به من توضیح داد آلوین. در تفسیر او نشان داده آن دسته از زنان قبل از او را که از سختی های برده داری از طریق درد از دست دادن عزیزان از طریق فوق العاده غلبه بر افسردگی و رنج. بیرون آمدن از یک جهان درد و مشکل او در بر داشت راه خود را—و پیروزی.”

برای اولین بار Ailey همه دسترسی ارائه 1972 عملکرد توسط جودیت Jamison از Alvin Ailey را “گریه” مناسب و بهنگام به جشن مادران در طول هفته از روز مادر. در اصل برای فیلم برداری کتابخانه عمومی نیویورک بایگانی عملکرد تاریخی نشان داده نشده است آنلاین قبل از اینکه در حال حاضر و تنها در دسترس خواهد بود برای مشاهده از طریق May 14 تا 6:30 p. m. ET.

بیشتر توضیح داستان پشت, “گریه” Jamison صحبت در مورد ایجاد باله و گفت: “….این یک هدیه تولد برای آلوین مادر. شما ببینید او بود که از تگزاس برای دیدن پسرش شرکت آلوین و می دانستم که او می تواند جشن تولد در نیویورک است. در آن روز هیچ یک از ما می تواند در فروشگاه تیفانی یا Bloomingdales بنابراین آلوین تصمیم گرفت به بهترین حال حاضر او می تواند به او باله. ما به استودیو رفت…و شروع به حرکت به موسیقی و…در چند روز…آلوین ساخته شده پایدار اثر هنری ، تشویق مخاطبان هنوز هم آلوین حال حاضر روز تولد به مادرش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>