یک مصاحبه اختصاصی با “تایرون” از Erykah Badu رسوایی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled An Exclusive Interview With ‘Tyrone’ of Erykah Badu Infamy

عکس: شاتر

پس بسیار موفق Verzuz رویداد شامل Erykah Badu و جیل اسکات به خصوص جالب تکرار کارو به وجود آمد در مورد Erykah را بداهتا ضربه آهنگ “تایرون.” یعنی این واقعیت که این آهنگ هم محبوبیت منجر به خاص و منفی در ارتباط با شخصیت عنوانی. در حال حاضر این بدخیم تایرون در نهایت تنظیم ضبط مستقیم در کلمات خود را.

تبلیغات

هر چند زوم جلسات در حال حاضر تمام خشم در طول مستند تایرون اصرار داشت که سرگرمی نویسنده Tonja رنه Stidhum بازدید خود کم نور اتاق (به خاطر پنهان کردن هویت خود را) به انجام مصاحبه پس از او نبود اعتماد زوم Google Hangout یا تماس های اسکایپ به انجام جلسات. در حالی که او در ابتدا دریغ او در نهایت موظف پس از او در این مورد جدی گزارش های تحقیقی گه. اما نگران نباشید, آنها, اجتماعی, فاصله.

سلام تایرون. با تشکر برای صحبت کردن با من.

در حال حاضر نگه داشتن در ذهن من fuckboy-مجاور و من حساس در مورد من گه. اما اجازه بدهید شروع با گفتن این که من قصد دارم در واقع به دنبال Bro Code here. من قصد ندارم به موش من homeboy به منظور صرفه جویی در شهرت من است که در حال حاضر برگشت ناپذیر آسیب دیده در این نقطه به هر حال. پس آیا از من بپرسید نام خود را. من نمی خواهد می گویند آن است.

تبلیغات

نمایشگاه به اندازه کافی. چگونه زندگی شده است برای شما تا به حال پس از Erykah گرفت که مرحله و اساسا ساخته شده یک علامت در فرهنگ پاپ?

مرد آن را به یک جهنم زندگی است. من مشکل اصلی استفاده می شود ترس از اینکه مربوط به برخی از شخص سفید را سیاه دوست و یا گرفتن یک شغل من می خواهم به این دلیل که مرد را دیدم “تایرون” در رزومه کاری, اما از آنجایی که شب شوم در سال 1997 من حتی نمی تواند در یک تاریخ بدون کسی که مشکوک از انگیزه. نام من است و برای همیشه لکه دار شود. اما من می دانم که مردم بی اعتنایی , شعر در همه زمان ها.

درست است. نگاهی ماکسول “خیلی بال!”

درست است ؟ مردمی فکر می کنم که ترانه عاشقانه است اما واقعا در مورد مرغ سرخ شده.

آه من نمی فکر می کنم که اختلاف…به هر حال حرکت در…شنبه شب Erykah اقدام به یا بازی و یا انجام خود رسید آهنگ “تایرون” اما او به طرز مرموزی قطع از Instagram Live ثانیه قبل از او آغاز شده است. منابع بی نام باور شما ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن. شما می خواهم برای رفتن بر روی ضبط و اظهار نظر در این زمینه ؟

من حتی نمی fuck with Instagram مانند آن. من تنها رذیلت هستند نیوپورت 100s و فلر tracksuits. تدی [رایلی] نگاه تیز به عنوان جهنم چند هفته پیش.

تبلیغات

صبر کنید چگونه شما می دانید که در مورد تدی…من فکر کردم شما فقط گفت:…?

شما می خواهید چیزی برای نوشیدن? من برخی از درخشان Kool-Aid در یخچال.

متعجب? هیچ با تشکر از شما. در حال حاضر در حالی که درست است که “تایرون” است Erykah را fuckboy و اساسا کسی که اصابت یک گلوله ولگرد آن می توان استدلال کرد که فوق تایرون نیست به عنوان بی گناه به عنوان او به نظر می رسد. Erykah آیا ذکر است که او تا به حال برای رسیدن به “پایین در [او] کیف پول خود را به پرداخت [خود را] از راه [خود را] homeboy راه و گاهی [خود] پسر عموی راه است.” بین جیمز جیم پل و شما آن را معتبر به این باور است که شما می تواند یکی از کالج که Erykah تا به حال گهگاه حامی?

نگاه من نه از nigga حلق آویز در سمت مسافر از بهترین دوست خود را سوار. واضح است که من یک ماشین چون من اولین کسی بودم که او فکر برای بازیابی خود شخص پلی استیشن و گه.

تبلیغات

معتبر است. صحبت که ریشه ارشد نویسنده مایکل هریوت این باورند که دلیل چرا Erykah به ارمغان آورد تا نام خود را به دلیل است که شما دو نفر مخفیانه داشتن امر است. می تواند به شما لطفا اظهار نظر در مورد آن ؟

چه؟! این مسخره است. که کاملا بی اساس است. من ممکن است را ساخته اند یک تازه نظر پس از من تو را دیدم “صندلی کنار پنجره” موزیک ویدیو ولی به معنای واقعی کلمه همه چیز را بیش از حد. من خسته از این تهمت!!!

تبلیغات

خوب اجازه دهید روشن کردن خلق و خوی کمی. من به اتفاق بر این باورند که جیل اسکات بود صحبت کردن در مورد مرزه بلغور زمانی که او می خواند کلمه “griiiiiiiits” در آهنگ “راه.” آیا شما ترجیح می دهند مرزه یا شکر بلغور?

Um…

این است که یک فضای امن.

Ha! وجود فضای امن. فضاهای امن هستند یک توهم ایجاد شده توسط دوستان که شما را دعوت به صبحانه تنها به کمین شما با آخرین طرح هرمی است.

تبلیغات

نمایشگاه به اندازه کافی. من حدس می زنم که نمی روشن کردن هر گونه خلق و خو ، آه…شما مانند برزیل ،

اطمینان حاصل کنید.

سرد است. و در حال حاضر سوال نهایی: اگر Erykah مقابل جیل Verzuz شد و در نهایت اتصال به جای نبرد با نگه داشتن طبیعت نام این مراسم…که شما فکر می کنم برنده در شنبه شب ؟

من نمی توانم آن تماس بگیرید. مانند اشاره کردم قبل از این مصاحبه من خیلی صدمه به نوبه خود از حوادث, من می توانید تماس بگیرید هر چیزی. من نمی شرکت در هر نوع تماس این که آیا با تلفن به گوش دادن Usher است “شما لازم نیست به تماس” و یا—و این سخت ترین از همه آنها را غنیمت تماس. *دچار*

تبلیغات

اوه. با تشکر بسیار برای صحبت کردن با من! من برای تماس با من حال بارگذاری…ذهن اگر من ماندن در داخل قبل از آن می رسد ؟

اما شما نمی توانید با استفاده از گوشی یا.

ریشه است که در ادامه آن را بررسی و ارائه خواهد شد به روز رسانی به عنوان آنها را توسعه دهد. لطفا توصیه شود که ما نیز دریافت شایعات تایید نشده و راهنمایی است که سردبیر ارشد Stephen Crockett جونیور در واقع تایرون با توجه به فراگیر دفاع از شخصیت عنوانی که او معتقد است باید نباید در حفاظت از شهود فقط برای “یک دوست حمایتی”—از جمله, اما نه محدود به ارائه نمونه های دیگر از “Tyrones” مانند A. C. Cowlings (OJ سیمپسون), Ellen Degeneres (جورج بوش) و تامی (مارتین لارنس).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>