هکرهای چینی به سرقت پژوهش در coronavirus واکسن: FBI

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن: آمریکا و دفتر تحقیقات فدرال و امنیت سایبر کارشناسان معتقدند که هکرهای چینی در حال تلاش برای سرقت پژوهش در توسعه یک واکسن علیه coronavirus دو روزنامه گزارش روز دوشنبه.

اف بی آی و وزارت امنیت داخلی در حال برنامه ریزی برای انتشار یک هشدار در مورد چینی نرم به عنوان دولت و شرکت های خصوصی نژاد به توسعه یک واکسن برای COVID-19 وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز گزارش داد.

هکرها نیز با هدف قرار دادن اطلاعات و مالکیت معنوی در درمان و تست برای COVID-19.

مقامات ایالات متحده گفته است که هکرها در حال مرتبط به دولت چین گزارش می گویند.

رسمی هشدار می آیند در روز.

در پکن امور خارجه سخنگوی وزارت ژائو Lijian رد این اتهام گفت: چین قاطعانه مخالف تمام حملات سایبری.

“ما پیشرو دنیا در COVID-19 درمان و واکسن پژوهش است. آن است که غیر اخلاقی به هدف چین با شایعات و دشنامها در غیاب هر گونه شواهد” ژائو گفت.
 
در مورد گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی کند اما گفت: “چه چیز دیگری جدید است با چین ؟ چه چیز دیگری جدید است ؟ به من بگویید. من خوشحال هستم با چین است.”

“ما در حال تماشای آن بسیار نزدیک است” او اضافه شده است.

ایالات متحده هشدار به اضافه یک سری از هشدار و گزارش متهم مورد حمایت دولت هکرها در ایران, کره شمالی و روسیه و چین از فعالیت های مخرب مرتبط با این بیماری همه گیر از پمپاژ کردن اخبار نادرست به هدف قرار دادن کارگران و دانشمندان است.

نیویورک تایمز گفت: این می تواند مقدمه ای برای رسما تحریم ضد حمله توسط ما سازمان های درگیر در جنگ سایبری از جمله پنتاگون Cyber Command و آژانس امنیت ملی.

هفته گذشته در یک پیام مشترک بریتانیا و ایالات متحده هشدار داد که از افزایش حملات سایبری علیه بهداشت حرفه ای درگیر در coronavirus پاسخ توسط جنایتکاران سازمان یافته “اغلب در ارتباط با دولت های دیگر بازیگران است.”

بریتانیا National Cyber Security Centre و ما امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت گفت که آنها تا به حال شناسایی شده در مقیاس بزرگ “رمز عبور پاشش” تاکتیک — هکرها در تلاش برای دسترسی به حساب از طریق معمولا استفاده می شود کلمات عبور — هدف در بهداشت و درمان بدن و تحقیقات پزشکی سازمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>