گرفتاری گوشت پردازنده های سراسر کشور جوشانده بیش از شنبه در هوای سرد زمستان که در آن کارگران در اعتراض به آنچه آنها می گویند خطرناک هستند شرایط کار است که آنها را با دو انتخاب در ادامه به خطر پیمانکاری یک بیماری بالقوه کشنده و یا از کار اخراج شدند.

همانطور که از شنبه, دولت بهداشت و درمان کارگران به تایید 194 COVID-19 موارد در میان کارگران در زائر غرور مرغ کارخانه فرآوری — بیش از دو برابر 83 موارد فقط چهار روز پیش.

“ما امیدواریم که این شرکت را پاکسازی کل تسهیلات به طوری که کارگران با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار” گفت: پابلو Tapia یکی از تجمع سازمان. “[زائر غرور] نیاز را بر عهده دارد. آنها می دانستند که این اتفاق می افتد و آنها فقط نادیده گرفتن آن است.”

در بیانیه روز شنبه, زائر, غرور گفت: “اجرا گسترده ای از طیف وسیعی از اقدامات برای مبارزه با کروناویروس” در سرما بوته در بهار. “ما می دانیم که برخی از مردم از ترس و اضطراب و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این ویروس در خارج از امکانات ما.”

با شاخ وافغان و یک بلندگو پررونق زنجیره ای از 75 تا 85 خودروهای حامل کارگران و حامیان آنها نورد گذشته تسهیلات و خواستار آن است که این شرکت آن را تعطیل برای تمیز کردن عمیق برای دو هفته و پرداخت کارگران برای زمان پایین.

زائر غرور مرغ گیاهی که در استخدام بیش از 1100 است این سایت از بزرگترین COVID-19 محل شیوع در مینه سوتا در خارج از JBS’ وسیع گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. این JBS گیاه به حال 541 موارد تایید شده و از دوشنبه.

شیوع بیماری در بهار سرد گیاه و در چندین امکانات دیگر در منطقه باید سوخت سنبله در تایید موارد بیش از چند هفته گذشته به سرعت در حال ساخت خیابان در منطقه یک COVID داغ منطقه.

از آنجا که بسیاری از بهار سرد کارگران زنده با اعضای خانواده در خیابان و در سراسر منطقه و مقامات دولتی می گویند سرد زمستان گیاه بوده و قابل توجهی راننده در حال حاضر بیش از 1,400 تایید COVID-19 موارد در Stearns County — دوم-بالاترین در دولت پس از Hennepin County, با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

ده ها تن از کارگران رسیده به اتحادیه و رهبران مذهبی به مداخله از جانب خود گفت: Ma النا گوتیرز, co-founder از ایمان مبتنی بر Asamblea de Derechos Civiles و تجمع سازمان.

“ما می خواهیم کارگران به امن, اما این یک خطر بزرگ نه فقط برای کارگران و خانواده های آنها, اما برای افرادی که کار نمی کنند در اینجا بیش از حد” گوتیرز گفت.

“این ویروس است که برای رفتن به تمام مردم در بهار سرد, در خیابان, در تمام منطقه است.”

زائر غرور کارگر است که گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و صرف دو هفته گذشته در قرنطینه بود که در این تجمع روز شنبه.

از طریق یک مترجم Abdulahi (که نمی خواهد به گذشته خود نام برای ترس از دست دادن شغل خود) گفت: او زندگی می کند با چهار نفر اعضای خانواده در خیابان. تا کنون او گفت: آنها تست کردم منفی برای ویروس.

“ما بسیار ترس” او گفت:.

سازمان دهندگان گفت: مقامات شرکت نکرده اند در پاسخ به درخواست های خود را.

زائر پراید نیز گفت: آن را تصویب اقدامات خاص از جمله: چک کردن همه کارگران درجه حرارت قبل از آنها وارد گیاه; ارائه ماسک های صورت است که باید در تمام زمانها ، افزایش فاصله در سالن های غذاخوری شکستن و قفل اتاق ها و افزایش مایع و تمیز کردن.

زائر غرور اجرایی برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند روز شنبه برای سرد زمستان شورای شهر در مورد COVID-19 غربالگری و استراتژی کاهش در مرغ گیاه.

نمایندگان کارگران نیز میله میله برای ارائه در این نشست است.

زائر غرور خریداری سرد زمستان گیاه در سال 2017 به عنوان بخشی از خرید خود را از GNP Co. و طلا ‘ n چاق و چله مرغ نام تجاری.

زائر غرور یک ملت بزرگترین مرغ پردازنده است که اکثریت متعلق به برزیل جهانی گوشت غول پیکر, JBS, S. A.

سه Jennie-O ترکیه گیاهان پردازش در مینه سوتا مرکزی با ملاحظه موارد کمتر از زائر غرور گیاه شده اند به طور موقت بسته شده است.

این Jennie-O ترکیه بسته بندی در خانه در ملرس همچنین در Stearns County, تا به حال 26 مورد تأیید دوشنبه در حالی که Jennie-O دو نیروگاه در ویلمار به حال یک ترکیب 104 موارد با توجه به بخش بهداشت و درمان.

هر سه از این گیاهان شد idled از مارس 24 مارس 28, زمانی که در هر حال کمتر از 20 نفر. Jennie-O دست از آستین بر اساس هورمل مواد غذایی را عمیق تمیز کردن گیاهان و افزایش تا آنچه آنها به نام “در حال حاضر قوی” روش های ایمنی. این لینک گیاهی و یکی از Jennie-O ویلمار گیاهان بازگشایی اواخر هفته گذشته است.

مقامات در ایالت مینه سوتا وزارت کار و صنعت در هفته گذشته تایید کرد که مینه سوتا OSHA باز یک تحقیق در زائر پراید در 28 آوریل پس از دریافت شکایت.

این گروه به طور کلی فاش نمی کند که فایل های OSHA شکایت.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله