دهلی نو: Kejriwal به دنبال مردم پیشنهاد در مستند فراتر از مارس 17

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: وزیر, Arvind Kejriwal, شنبه, در پی انتقادات و پیشنهادات از مردم در مورد چگونگی کاهش محدودیت پس از مارس 17, اما روشن ساخته است که مستند نمی تواند برداشته شود به طور کامل با توجه به این که شهرستان ضبط شد که تعداد زیادی از coronavirus موارد روزانه.

رئیس جمهوری گفت که دولت خود را ارسال پیشنهاد در مستند تسهیلات برای دهلی نو به مرکز در روز پنج شنبه پس از بحث در مورد پیشنهادات با کارشناسان و پزشکان.

مردم می توانند با ارسال پیشنهادات خود را از طریق تماس با شماره تلفن رایگان 1031 یا از طریق WhatsApp با شماره 8800007722 و یا با ارسال ایمیل به [email protected] توسط 5 بعد از ظهر جمعه.

“از یک طرف ما باید برای نجات خودمان از coronavirus. اما در دیگر ما نیز باید برای حفظ سلامت اقتصاد Kejriwal, گفته های آنلاین و رسانه های مطبوعاتی.
“من به دنبال پیشنهادات خود را از مردم دهلی نو. بدیهی است که مستند نمی تواند برداشته شود به طور کامل از این شهر با توجه به افزایش موارد COVID-19, او گفت:.

دهلی ثبت 13 تازه و میر به علت COVID-19 بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus مرگ و میر برای شهر, مقامات گفت. در ضمن تعداد کل موارد یافت 406 برای رسیدن به 7,639.

“من می خواهم بپرسم که آیا وجود دارد باید تسهیلات در مستند (پست مارس 17). چقدر تسهیلات داده شود و در آن مناطق ؟ ” به وزیر در پی دانستن از Delhiites.

او همچنین پرسید که آیا اتوبوس و مترو و تاکسی و خودرو-کالسکه در حال حاضر باید اجازه داده می شود به کار در دهلی و اگر مدارس و بازارها و مناطق صنعتی باید باز پس از مارس 17, زمانی که مستند 3.0 به پایان می رسد.

او گفت: روشن بود که اجتماعی-فاصله هنجارهای خواهد شد که به شدت به دنبال پست-مارس 17 و با پوشیدن ماسک برای هر کس در شهر اجباری خواهد بود.
“من می دانم که بسیاری از مردم شده اند در مواجهه با مشکلات با توجه به مستند. مردم باید از ارسال پیشنهادات خود را توسط 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه” CM گفت.

محرومیت COVID مهار مناطق فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود به سر در سرمایه های ملی Kejriwal گفته بود نخست وزیر نارندرا مودی در دیدار با وزرای ارشد.

در طول جلسه رسانه در روز سه شنبه گفت دولت مرکزی خواسته است همه کشورها برای ارسال توسط مارس 15 پیشنهاد خود را در مستند تسهیلات.

دولت دهلی نو در حال حاضر خواستار از مرکز است که تمام 11 منطقه از شهر نمی تواند درمان شود به عنوان “مناطق قرمز” به طوری که بیشتر فعالیت های اقتصادی مجاز این منابع گفت.

آنها گفت: این شهرستان از دولت می خواهد که “مناطق قرمز” در دهلی نو به عنوان در هر شهری بخش به جای ولسوالی گفتند. به تازگی اتحادیه وزارت بهداشت طبقه بندی شده کل سرمایه های ملی است که 11 منطقه به عنوان منطقه قرمز. این شهرستان دارای 272 بخش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>