کارشناسان تشخیص بیشتر نشت گاز و خطرات در LG پلیمر کارخانه در Vizag

Category: کیمیا | No comments

ویجیاوادا: شهرستان بندر ویساکاپاتنام در آندرا پرادش را در مواجه با فاجعه بود نقض هنجارهای ایمنی در LG پلیمرها کارخانه وجود دارد رفت و بماند برای چند روز.

کارشناسان بازرسی پس از هفته گذشته استایرن گاز نشت پیدا کرده اند و بسیار به آنها شوک که وجود دارد دیگر امکانات ذخیره سازی در کارخانه بودند که در معرض نشت بخار در یک مقیاس بزرگتر.

دو نفر از کارشناسان deputed توسط مرکز گواهی که استایرن ذخیره شده بود در معرض خطر در حال حاضر وضعیت در کارخانه.

آندرا پرادش دولت روز دوشنبه کارگردانی این شرکت به سرعت 13000 تن متریک (MT) از مواد به خارج از کشور. بر این اساس دولت مرتب با کمک از اتحادیه حمل و نقل, وزارت, یک کشتی برای حمل 8000 تن به شرکت HQ در سئول. یکی دیگر از کشتی است که مرتب به کشتی 5000 تن از کارخانه.

تخلیه تکمیل خواهد شد در 3-4 روز گفت: آزادی مطبوعات از وزیر ،

منابع رسمی گفت: Deccan Chronicle که دو کارشناسان deputed ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای), Dr Anjan ری مدیر موسسه هندی نفت و Shantanu Geete یک متخصص صنعت بازرسی از تاسیسات ذخیره سازی در LG پلیمرها گیاهان و همچنین در Vizag بندر و محوطه.

“آن متوجه شد که پلیمریزاسیون به تازگی آغاز شده در یکی دیگر از امکانات ذخیره سازی در محوطه کارخانه” گفت: یک مقام ارشد.

کارشناسان همچنین بازدید از امکانات ذخیره سازی در بندر و متوجه شد که همه مورد نیاز ایمنی و پارامترهای فنی بودند که نگهداری می شود. دکتر ری که یک متخصص در استایرن, توصیه به دولت که مواد از هر دو کارخانه و بندر باید بلافاصله پاک.

“نتیجه گیری اولیه این است که ذخیره سازی و امکانات طراحی شده برای نگه داشتن این مواد برای مدت زمان طولانی. گیاه پرسنل ادعا کرد که مواد تخلیه هر 10-15 روز و هرگز ذخیره می شود و بیشتر از آن” صنایع وزیر M Goutham ردی گفت: Deccan Chronicle.

در ضمن قدرت بالا کمیته متشکل ارشد بوروکرات Neerab کومار پراساد و Karikal Valevan خود را آغاز کرد کاوشگر به بدبختی. آن را در بازدید از این کارخانه و تعامل با کارشناسان. آن را نیز دعوت ورودی از مردم که می تواند ارسال اطلاعات آنها به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>