دست پدر خود به COVID-19 در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه برای مراقبت از مادر است که آلوده

Category: کیمیا | No comments

زمانی که ویلیام کنی درگذشت COVID-19 در تخت بیمارستان خود, در, عید پاک, Carole کنی با او بود او فقط به عنوان او تا به حال شده است از طریق 65 سال از ازدواج, بالا بردن شش فرزند و استقبال نه نوه.

فرزندان خود را گوش در در یک کنفرانس تلفنی به 89 سال ویلیام کنی ونتیلاتور خاموش بود و او رفتی.

کارول کنی, 87, تست مثبت برای این ویروس فقط قبل از اینکه شوهرش فوت کرد. او شده است و بدون خانواده اش در بیمارستان و یک مرکز مراقبت از سوار کردن ویروسی محور هذیان و غم و اندوه خود را به تنهایی.

هنگامی که او بهبود کارول کنی نمی خواهد به زندگی می کنند به تنهایی در خانه او با او به اشتراک گذاشته است. با توجه به این که 80 درصد از نزدیک به 600 COVID مربوط به مرگ و میر در مینه سوتا رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات Kennys دیدم گزینه های محدود برای مادر خود را. آنها همچنین نمی خواهم این چشم انداز از او که جدا از خانواده به طور نامحدود.

“او شده است جدا از ما برای مدتی طولانی” جین کنی گفت. “من نمی تواند ایستاده به او قرار داده در ارشد محل که در آن او نمی تواند و ما نمی توانیم به او مراجعه کنید.”

جین کنی, 57 حرکت خواهد کرد مادر او را به بلومینگتون رامبلر او سهام با مخلوط-سگ نژاد لری چند مایلی جنوب که در آن او بزرگ شده. انتخاب آسان بود; این حرکت سخت تر خواهد بود.

جین کنی و او خواهر بزرگتر ماری کنی می خواستم برای به اشتراک گذاشتن پدر و مادر خود را’ داستان تا دیگران نمی شانه همه گیر.

“این یک معامله بزرگ” جین کنی گفت. “این فقط: شما آن را دریافت شما بهبود می یابند و شما 100 درصد است. وجود دارد دیگر نتایج.”

ماری کنی مطمئن ساخته شده وابسته به وفات پدرش او ذکر شده است علت مرگ به عنوان COVID-19. “این یک چیز جدی و آن را به مردم شما را دوست دارم” او گفت:. “این بیماری همه; آن را فقط به برخی از تصادفی, پیر شخص شما نمی دانید.”

کارول و ویلیام کنی مشارکت زمانی شروع شد که آنها در رقص در دانشگاه مینه سوتا است. ویلیام کنی بود که برای تحصیل در رشته دکترای خود را در رشته مهندسی. کارول مشغول به کار بود به سمت در رشته کاردرمانی. دو سال بعد با آنها ازدواج کرده است. او رفت و به کار در کنترل داده ها برای 36 سال و آنها یک فعال زن و شوهر پس از فرزندان خود را بزرگ شدم.

کارول کنی سنگ در تولد عیسی مسیح از مریم کلیسای کاتولیک گروه کر. او تا به حال بارگیری meetups با یک گروه از دوستان. او و شوهرش لذت می برد از راه دور دوچرخه سواری.

زن و شوهر میزبانی تعطیلات و جشن های تولد را برای فرزندان و نوه ها در خانه خود در طبقه کارگر قلب مرکزی بلومینگتون.

تا پایان ویلیام کنی یکی به تماس زمانی که چیزی است که نیاز به ثابت — مسدود سوخت و خط بر روی ماشین چمن زنی یا balky ماشین. او در آنجا ماند کنونی در مجلات علمی. او همیشه به حال یک ایده برای ساخت و تعمیرات ماری کنی گفت.

در دهه های اخیر او دچار ضعف عضلانی در نهایت مبتلا به دیستروفی عضلانی. او با استفاده از یک صندلی چرخدار. یک دستیار آمد هر روز صبح به مدت دو ساعت او را از تخت خارج شده و راه را برای روز. کارول کنی در زمان مراقبت از بقیه. “او را برای پیاده روی بروید. او را به نان است. او را به مراقبت از خانه” جین کنی گفت.

فرزندان خود نمی دانید که چگونه او آلوده شد با کوروناویروس.

روز قبل از او به شدت بیمار و خانواده بود و انتظار ویلیام کنی به گفتن عید پاک نماز از طریق یک اتصال آنلاین از بیمارستان به عنوان فرزندان جدا شده و در خانه های خود. تمام شده بود در نزدیکی پدر و مادر خود را, برخی از آزمایش شده اند اما هیچ کدام اومد پایین با علائم و نشانه های این ویروس است.

به جای دعا کردن با آنها خداحافظی در حالی که از هم جدا. “شما می خواهید برای کمک به پدر و مادر خود را. شما می خواهید برای کمک به خانواده خود را اما هیچ کس نمی تواند با هم” ماری کنی گفت.

پس از آن غم و اندوه بودن فاصله از مادر خود را به عنوان او تلاش می کرد با این ویروس نمی دانستند که چگونه آن را به پایان. او دچار توهم است.

آنها نامیده می شود به او, اما مکالمه سخت بود. هنگامی که او منتقل شد و برای دراز مدت مراقبت از تاسیسات ماری کنی مرتب به نزدیکی به موج او مادر او بود که چرخ به یک آمبولانس. مامان نمی موج بازگشت.

پس از آن آمد سختی گفتگو با او و مادرش ارائه دهندگان مراقبت در مارس 20. کارول کنی نبود ، او نبود شرکت کننده در درمان فیزیکی است.

ماری کنی گفت که او فکر بیش و بیش از این “من نمی توانم از دست دادن هر دو پدر و مادر من در همان ماه” و “اگر ما تنها می تواند وجود داشته باشد با او احتمالا بهتر انجام دهید.”

او می ترسید مادر او نمی خواهد بود قادر به خروج از آن را به تنهایی. بنابراین او شگفت زده شد در عرض چند ساعت وقتی که عمه اش به نام پس از صحبت با کارول به او می گویند صدا بزرگ است.

کارول کنی از خوردن و حرکت پاهای او را برای او فیزیوتراپیست. بعد از آن روز ماری کنی کاهش یافته است یک کیک کدو تنبل پخته شده توسط خود او 13 ساله است. مامان بعد از اطلاع او می خواهم خورده یک قطعه.

ماری کنی گفت: او پرسید: اگر کارول کنی می توان به چرخ و طبقه پایین در روز مادر بنابراین خانواده می تواند خوش آمد می گوید او از راه دور است. او گفت: او گفته شد که آن را در برابر سیاست ها و دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

به طوری که آنها خواهد شد صبر کنید یک یا دو هفته به دلیل آنها می خواهند کارول کنی برای دریافت درمان فیزیکی او را نمی توانید در خانه.

که به جین کنی یک مهندس در یک پزشکی-دستگاه شرکت مشغول به کار از خانه در حال حاضر زمان برای آماده سازی. او را تبدیل به یکی از سه اتاق خواب در رامبلر به یک دفتر برای خودش. یکی دیگر را تبدیل به یک اتاق خواب برای مادرش.

جین کنی گفت: این خانه دارای باریک درگاه سخت خواهد بود که به حرکت با واکر و او نیاز به ایجاد تنظیمات به حمام خود را که دارای یک وان اما هیچ ،

“آن را به سخت داشتن او در اینجا چون ما نمی دانیم که چقدر از او خواهد آمد,” جین کنی گفت.

کارول کنی به راه رفتن حلقه در اطراف بلومینگتون پارک سگ هر شنبه با جین و لری. “من نمی دانم اگر او قادر خواهد بود به انجام این کار نمی,” او دختر گفت.

جین کنی همچنین نگران است چرا که او دارای یک شغل تمام وقت است که نیاز به تمرکز. مددکاران اجتماعی به او هشدار داد که آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیدا کردن مراقبت های بهداشتی حرفه ای مشاوران برای آمدن به خانه.

دختران با اعتماد به نفس هستند که آوردن مادر نزدیک است, چه همه آنها نیاز است.

“هنگامی که او به خانه می شود و می توانید ببینید مردم او را از نظر احساسی قوی تر” ماری کنی گفت.

خود را مادر شوهرش را از دست داده است اما او تنها نیست جین کنی اضافه کرد: “ما همیشه در حال رفتن وجود داشته باشد و ما به او کمک خواهیم کرد.”

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>