عامل سابق متهم صهیون ویلیامسون از دریافت مزایای نامناسب از لعنت نزدیک به همه اما مد نوا و Fenty

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Former Agent Accuses Zion Williamson of Receiving Improper Benefits From Damn Near Everybody But Fashion Nova and Fenty

عکس: عزرا شاو (گتی ایماژ)

در نسخه امروز از “خوب است که تشدید سرعت” ما صهیون ویلیامسون که رفت از نشستن در اطراف خانه اش twiddling خود thumbs به عنوان او منتظر NBA فصل به سر به اینکه متهم از دریافت مزایای نامناسب به عنوان یک دانشگاهی ورزشکار.

تبلیغات

چگونه در جهنم بود که ما به اینجا رسیدیم ؟ ESPN است که حرکت شبیه چمچه زنی:

وکیل به نمایندگی از صهیون ویلیامسون سابق بازاریابی نماینده و شرکت او خواسته اند, New Orleans Pelicans ستاره به اعتراف است که مادر و ناپدری و خواستار دریافت هدیه و پول و مزایای دیگر از افراد اقدام به نمایندگی از آدیداس و نایک و همچنین از مردم در ارتباط با دوک به نفوذ او را به ثبت نام با شیاطین آبی و لباس نایک یا آدیداس محصولات.

تبلیغات

“صهیون ویلیامسون سابق بازاریابی نماینده” خواهد بود عامل Gina فورد که به وضوح در زمان حال و در روز یکشنبه به clapback پس از ویلیامسون واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فورد نخست بازاریابی ورزشی در ماه ژوئن در تلاش برای خاتمه قرارداد خود را با شرکت او. بنابراین با ویلیامسون وکلای این ادعا که توافق با فورد بود که در نقض کارولینای شمالی را ورزشکار عوامل عمل به دلیل یک) نخست ورزشی نیست تایید شده توسط بازیکنان NBA انجمن و b) فورد نیست ثبت نام ورزشکار عامل در کارولینای شمالی و یا فلوریدا به جای اجازه دادن به او چند میلیون دلار پول نقد گاو به حرکت به مراتع سبزتر فورد کشیده پین کردن نارنجک و پرتاب آن از پنجره خودرو در حالی که انفجار 2Pac را “Hit ‘Em Up.”

فورد و نخست بازاریابی ورزشی نیز به دنبال 100 میلیون دلار خسارت تنبیهی در countersuit وضع شده علیه Williamson, هنرمندان خلاق آژانس (CAA) و دو نفر از کارکنان خود را. اما همه چیز جالب هنگامی که شما ببینید که دقیقا چه چیزی از آن است که فورد می خواهد ویلیامسون به پلیس به:

  • Sharonda Sampson, ویلیامسون و لی اندرسون, خود, ناپدری “و خواستار دریافت هدایا و مزایای اقتصادی از افراد اقدام به نمایندگی از دانشگاه دوک (به طور مستقیم و یا غیر مستقیم) برای نفوذ [ویلیامسون] به حضور در دانشگاه دوک به بازی بسکتبال است.”
  • سمپسون و اندرسون “و خواستار دریافت هدیه و پول و/یا مزایای دیگر از افراد به نمایندگی از نایک (به طور مستقیم و یا غیر مستقیم) برای نفوذ [ویلیامسون] به حضور در دانشگاه دوک به بازی بسکتبال است.”
  • سمپسون و اندرسون “و خواستار دریافت هدیه و پول و/یا مزایای دیگر از افراد اقدام به نمایندگی از آدیداس (به طور مستقیم و یا غیر مستقیم) برای نفوذ [ویلیامسون] به پوشیدن کفش آدیداس” و “نفوذ [ویلیامسون] به حضور در دانشگاه که تایید کفش آدیداس.”
  • قبل از تبدیل شدن به یک دانشجو در دانشگاه دوک ویلیامسون “و یا فرد(ع) اقدام [خود را] از جانب (از جمله اما نه محدود به Sharonda Sampson و لی اندرسون) پذیرفته مزایای از یک NCAA-گواهی عامل هستند که به صراحت مجاز توسط NCAA قانون” بین Jan. 1, 2014 و 14 آوریل 2019.
تبلیغات

با توجه به وجود نیز اضافی اتهامات که نایک پرداخت ویلیامسون را برای خدمات مشاوره ای در حالی که او یک ستاره 5-دبیرستان استخدام و وجود دارد که “پیام های متنی, ایمیل ها و اسناد و مدارک دیگر” است که در آن نایک به اتهام ارائه ویلیامسون $35,000 آن را برای تلفن های موبایل مانند گه در مورد به دریافت فوق العاده زشت است.

این ها همه می تواند اجتناب شود اگر NCAA خواهد فقط پایان بازی و پرداخت این بازیکنان آشکار به جای تظاهر مانند آنها در حال حاضر نیستاما من حفظ من پاپ کورن آماده برای دیدن چگونه این همه نقش. منظورم اینه گه. آن نیست مانند وجود دارد هر NBA برای تماشای بازی به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>