کانون حیدرآباد را گاندی بیمارستان تبدیل به پلاسما محاکمه در برابر Covid-19

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: بیشتر حیدرآباد در ادامه به disgorge coronavirus عفونت n Telangana, حسابداری برای 26 از 33 مورد گزارش یکشنبه. فقط به عنوان نگرانی در بقیه موارد کارگران مهاجر که وارد شده بود در این دولت بیش از دو روز گذشته.

حتی به عنوان روند رو به بالا از موارد در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه نشان داده است هیچ نشانه ای از فروکش Telangana است که انتظار می رود به میزبان دوم تیم ویژه از centra دولت خواهد شد که نگاه دولت را از دست داده و همه گیر.

حیدرآباد اصلی نگرانی برای Telangana: بیش از نیمی از کل 1,196 Covid-19 موارد آمده اند از درون بیشتر حیدرآباد منطقه است.

روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: هیچ ترشحات بيماران و تعداد فعال موارد در حال حاضر تحت درمان بود 415.

دولت مرکزی تصمیم به ارسال یک دوم تیم ویژه به دولت تأکید نگرانی در اتحادیه وزارت بهداشت بیش از چگونه Covid-19 انجام گرفته اینجا.

در ضمن آن آموخته است که گاندی به طور کلی بیمارستان (GGH) در حال آماده سازی برای انجام پلاسما محاکمه برای درمان انتخاب Covid-19 بیماران در بیمارستان است. انتقال پلاسما از آنتی ژن از یک بهبود بیمار به یک بیمار مبتلا بالقوه است اما unvalidated درمان است که در حال سعی کردن در چندین ایالت در هند. به تازگی هند شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) تایید آزمایشات انسانی که خط درمان است.

کمی بیش از دو دوجین بیمارانی که بهبود یافت و مرخص شد در حال یاد گرفتیم به توافق کرده اند که برای اهدای خون برای این آزمایشات است. خود پلاسما حاوی آنتی بادی خواهد بود تزریق به بیماران برای تقویت خود و یا ایمنی و توانایی برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>