حیدرآباد گزارش 79 Covid-19 نفر از بالاترین تا کنون در یک روز

حیدرآباد: شنبه بدترین روز هنوز Telangana با 79 coronavirus موارد مثبت گزارش همه از حیدرآباد.

با این تعداد از موارد در کشور افزایش یافته است به 1,275. وزارت بهداشت در آن بولتن روزانه روز دوشنبه گزارش نشده هیچ بیشتر مرگ و میر و تلفات ثابت باقی مانده در 30.

تقریبا همه موارد گزارش شده از این شهر حیدرآباد و شامل حداقل 13 کودکان با سن کمتر از 15. بسیاری از موارد از چند خانواده است. آن را آموخته است که Shaikpet مندل یکی از بدترین ضربه با بیش از 60 نفر از روز یکشنبه.

افزایش 79 جدید مثبت می شکند یک دنباله از تعداد کم از مارس 21 زمانی که 56 مورد گزارش شده است. که هفته Telangana خود را تغییر آزمایش سیاست و روزانه تعداد پناهندگان به تک رقمی در چند روز.

همچنین جدی سنبله در Covid-19 مورد در روز دوشنبه آمد در میان نگرانی در میان بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) مقامات بیش از سیراب مهار سیاست های اتخاذ شده توسط دولت. بیش از چند روز گذشته مهار مناطق شده اند کاهش می یابد از بلوک از مناطق مسکونی به منازل شخصی و مجتمع های آپارتمانی.

همچنین در امکان اذعان به شدت از coronavirus گسترش در حیدرآباد وزیر K Chandrashekar رائو با توجه به انتشار اخبار از دفتر نامیده می شود برای افزایش هوشیاری و تلاش برای مهار این بیماری است.

به طور قابل توجهی با توجه به انتشار این وزیر به نام برای تست از تمام مخاطبین اولیه از هر تایید Covid-19 بیمار است.

این سیگنال برگشت به تازگی گزارش شده که طرح توسط وزارت بهداشت و درمان است که آن را متوقف خواهد کرد تست اولیه تماس بیش از حد. قبلا در هفته آخر ماه مارس را اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد تست ثانویه اطلاعات تماس Covid-19 مثبت افراد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de