چند سرخپوستان در آمریکا و یا در H-1B ویزای کار و یا کارت سبز داشتن فرزند هستند که شهروندان آمریکایی تولد هستند که مانع از سفر به هند روی ویژه بازگشت پرواز در حال اجرا توسط هوایی هند در میان coronavirus مرتبط جهانی محدودیت های مسافرتی.

با توجه به مقررات صادر شده توسط دولت هند ماه گذشته و به روز هفته گذشته ویزای اتباع خارجی و OCI کارت های که ارائه روادید امتیازات به مردم هند-منشاء متوقف شده به عنوان بخشی از جدید مسافرت های بین المللی محدودیت.

برای برخی از شهروندان هند مانند Pandey زن و شوهر در نیوجرسی (نام و نام خانوادگی و محل را در صورت درخواست) آن دو whammy. داشتن خود را از دست داد H-1B کار آنها را مجبور به بازگشت به هند در مندرج 60 روز به عنوان مورد نیاز قانون است. این زوج دو بچه ها در سن یک و شش سال است که شهروندان آمریکایی است.

در ساعات اندکی از روز شنبه آنها مجبور به بازگشت از فرودگاه نیوآرک به عنوان هوایی هند حاضر به دادن بچه های خود را یک بلیط برای پرواز به هند همراه با آنها با وجود آنها با داشتن یک مدرک معتبر هند ویزا. جوان, مادر و پدر در حال شهروندان هند.

آنها گفت که مقامات از هوا و هند (هندی) کنسولگری (در نیویورک) شد بسیار تعاونی.

اما آنها نمی توانند هر چیزی را به عنوان دست خود را بسته بود با آخرین قوانین و مقررات صادر شده توسط دولت هند یک شوکه Ratna Pandey گفت PTI.

“من می خواهم به اصرار دولت هند برای تجدید نظر در تصمیم خود را در این بشردوستانه اساس” گفت: ملی هند که خود را از دست داده اما نمی تواند ترک ما درون تصریح 60 روز برای جلوگیری از هر گونه آینده ویزا و عوارض.

او در حال حاضر قصد دارد به درخواست تجدید نظر به ما خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) برای گسترش اقامت خود را.

ماه گذشته دارندگان ویزای H-1B بیشتر سرخپوستان راه اندازی کاخ سفید دادخواست خواسته ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش خود جا ماندن از 60 به 180 روز پس از از دست دادن شغل. شده است وجود دارد هیچ تصمیمی از کاخ سفید تا کنون.

در حالی که هیچ آمار رسمی از چگونه بسیاری از هندی دارندگان ویزای H-1B از دست داده اند شغل خود را اعتقاد بر این است که قابل توجه است.

آمریکا با توجه به کروناویروس همه گیر است که تجربه بی سابقه نرخ بیکاری و بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در دو ماه گذشته. با توجه به این کار عظیم دست دادن سرخپوستان که شغل خود را از دست بعید است به یک و در نتیجه بسیاری را بدون هیچ گزینه ای دیگر اما به سفر بازگشت به خانه.

در مورد مادر تنها Mamta (تغییر نام) وضعیت قلمزن به عنوان پسر او است و فقط سه ماه. تنها او بود که با توجه به بلیط و نوزاد بود و مجاز به پرواز همراه با او به خاطر او انجام آمریکایی گذرنامه.

“من می خواهم به درخواست دولت هند به ما اجازه پرواز به خانه. من نمی خواهم به ماندن در آمریکا و دیگر هیچ” او گفت PTI ساعت پس از اینکه مانع از شبانه روزی زادگاه او احمدآباد-محدود پرواز از نیوآرک در روز یکشنبه.

“من تنها هستم اینجا. من اصلا نسبی در اینجا. این یک وضعیت دشوار است,” او گفت:.

“Vande بهارات ماموریت ماموریت های انسان دوستانه. اما این است که قطعا غیر انسانی” گفت: Rakesh گوپتا (تغییر نام) از واشنگتن دی سی.

H-1B, حرفه ای, Gupta خود را از دست داده و نیاز به بازگشت به هند در مندرج 60 روز است. او و همسرش, Geeta (تغییر نام) در حال شهروندان هند دریافت تایید از کرسی های خود را در پرواز است اما گفته شده است که دو و نیم سال می توانند سفر با آنها را به عنوان او انجام یک OCI کارت.

“من باور نمی کنم به این,” او گفت:.

بر خلاف Pandey زن و شوهر و Mamta که تا به حال ساخته شده پرداخت دلار 1,361 هر بلیط برای پرواز خود را به خانه Rakesh ساخته شده است پرداخت. هوایی هند گفته است که این پول خواهد بود مسترد.

تمام سه شهروند هندی درخواست دولت هند برای کمک به آنها سفر بازگشت به خانه با ایجاد تغییرات لازم در قوانین و مقررات جاری.

همانطور که در دولت های اخیر اطلاع رسانی های موجود در هند دارندگان روادید و سفر بدون روادید تسهیلات اعطا شده به OCI دارندگان کارت که در هند شده است به حالت تعلیق تا محدودیت های بین المللی مسافرت هوایی باقی مانده است.

نیویورک-بر اساس رهبر جامعه Prem Bhandari گفت که ممکن است 5 سفر مشورتی ایجاد کرده چندگانه مسائل دردناک برای OCI دارندگان کارت در آمریکا و همچنین به شهروندان هند هستند که یا در گرین کارت یا ویزای H-1B و می خواهید به سفر بازگشت به خانه اما نمی تواند خود را ترک بچه ها که آمریکایی ها هنگام تولد.

“ما می خواهیم به بیان ناامیدی با تبعیض بین OCIs و شهروندان در رابطه با ورود به هند در این مقطع حساس زمانی که بسیاری از OCIs قانونی ساخته شده است خانه های خود خانواده ها و کسب و کار در هند” Bhandari گفت: در نامه ای به اتحادیه دبیر خانه Ajay Kumar Bhalla در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de