‘آن را احساس توانمند سازی’: دانشگاه پرینستون به نام اول خود را سیاه Valedictorian


Illustration for article titled ‘It Feels Empowering’: Princeton University Names Its First Black Valedictorian

عکس: نیکلاس جانسون. عکس لیزا Festa (دانشگاه پرینستون مرکز توسعه حرفه ای)

خوب, آن را تنها در زمان 274 سال آن را به اتفاق می افتد اما دانشگاه پرینستون اخیرا نام آن اولین آمریکایی آفریقایی valedictorian. در اواخر آوریل ، اعلام شد که operations تحقیقات و مهندسی مالی عمده نیکلاس Johnson خواهد بود پرینستون کلاس 2020 valedictorian.

تبلیغات

“خاطرات مورد علاقه من از زمان من در پرینستون در حال خاطرات از صرف وقت با دوستان نزدیک و همکلاسی درگیر شدن در بحث های تحریک کننده—اغلب در اواخر شب—درباره ما اعتقادات و فرهنگ ها و محیط های که در آن ما مطرح شد, دولت, جهان, و چگونه ما قصد داریم در کمک مثبت به آن را در راه منحصر به فرد خود” جانسون نوشت: در بیانیه ای.

تبلیغات

سابقه کمی از جانسون در پرینستون کار فراهم می کند برخی از بینش به چه 20 سال به دست آورده و این افتخار است.

از سیاه و سفید Enterprise:

در علاوه بر این به جانسون در خدمت به عنوان یک نوشتن همکار در پرینستون نوشتن مرکز او همچنین سردبیر لاک پشت: یک مجله از نوشتن آموزش. او یک عضو از ویتمن دانشکده ای که در آن او به عنوان یک مسکونی کالج مشاور. او همچنین عضو پرینستون فصل از مهندسین بدون مرز و خدمت خود را به عنوان co-رئیس جمهور در سال 2018 است.

در طول سال دبیرستان خود را Johnson انجام یک تحقیقات مستقل پروژه “تولید حریم خصوصی حفظ مصنوعی مجموعه داده” تحت نظارت Prateek Mittal, دانشیار مهندسی برق است که در آن او یک دستگاه سیستم یادگیری بیشتر قوی گمنام مجموعه داده از گزینه های موجود است. وی ارائه این کار در بهار سال 2019 مهندسی برق سمپوزیوم و 2019 مرکز آمار و یادگیری ماشین نشست.

در علاوه بر این به همه که جانسون “یک دریافت کننده کلاس از سال 1883 انگلیسی جایزه برای دانشجویان سال اول در دانشکده فنی و مهندسی دو زمان دریافت کننده شاپیرو جایزه برای تعالی علمی و co-گیرنده با Sommers از کلاس از سال 1939 پرینستون جایزه پژوهشگر” با توجه به پرینستون سایت.

جانسون گفت: او را با افتخار به پرینستون سیاه valedictorian در حالی که تصدیق کرد که افتخار می آید پس از یک تاریخچه نژادپرستی نهادی.

تبلیغات

“این احساس توانمند سازی” جانسون گفته سی ان ان. “در حال پرینستون سیاه Valedictorian دارای اهمیت ویژه ای برای من به خصوص با توجه پرینستون تاریخی روابط به نهاد برده داری. من امیدوارم که این موفقیت انگیزه و الهام بخش جوانتر دانش آموزان سیاه پوست به خصوص کسانی که علاقه مند در زمینه های بنیادی.”

کانادا متولد دانشجویی محبوس در مونترال موسسه برای یادگیری الگوریتم های قبل از حضور در پرینستون و برنامه های کارآموز به عنوان ترکیبی کمی محقق و توسعه دهنده نرم افزار در D. E. Shaw گروه قبل از شروع دوره دکترا در موسسه تکنولوژی ماساچوست.

تبلیغات

پرینستون را مجازی شروع مراسم آن سال 2020 کلاس در مارس 31 و در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک فرد مراسم در مارس سال 2021 با توجه به سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر