Jay-Z and Meek Mill اهدای 10 میلیون اضافی ماسک به زندان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Jay-Z and Meek Mill Donate 10 Million Additional Masks to Prisons

عکس: نیکلاس شکار (گتی ایماژ برای اصلاحات داد)

آمریکایی, زندان, سیستم, در, یک, کلمه, سطل زباله. زندانیان اغلب در مواجهه با شرایط بسیار غیر انسانی نگهداری و درمان و تنگ فضاهای زندگی آن را به یکی از بدترین مکان در میان یک بیماری همه گیر. خوشبختانه وجود دارد مردمی وجود دارد که این باور در درمان زندانیان با پایه عزت و احترام سزاوار آنها است.

تبلیغات

ایسنا گزارش که Jay-Z and Meek Mill به عدالت کیفری سازمان اصلاحات اتحاد اهدا خواهد شد 10 میلیون فولاد ماسک به زندان ها و زندان های سراسر کشور است. اهدای ساخته شده است با یک دلار و 10 میلیون سهم از توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی از طریق Smart صندوق امداد. “این است که 2.3 میلیون آمریکایی که معمولا نمی باید بلندترین صدا. به همین دلیل ما در حال انجام این کار به من بدهید که جمعیت یک صدا و پاسخ به تماس خود را به مانند انسان است.” باب Pilon, رئيس جمهور از اصلاحات داد و گفت: CBS News. اصلاحات داد قبلا اهدا 100,000 ماسک ماه گذشته.

زندان و زندان شده اند به خصوص ضربه توسط COVID-19 با بسیاری از نقاط کشور از نقاط داغ بودن زندانها است. در Sunday یک زندان فدرال در فورت ورث تگزاس گزارش 423 موارد جدید COVID-19. “این واقعا مهم است که ما نگاهی به راه حل برای پایان دادن به این کلی نگر. زندان هشت نفر از 10 نقاط تا مردم نیاز به مراقبت در مورد آنها.” Pilon گفت: CBS News.

تبلیغات

از رادیو فردا:

زندان ابتکار سیاست تخمین می زند حدود یک سوم از زندان های آمریکا را کاهش جمعيت در 25 ٪ از همه گیری آغاز شد. در کشور کانون بحران شهر نیویورک زندان جمعیت در حال حاضر hovers زیر 4000 را پایین ترین سطح خود در دهه.

اخیر گزارش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد مشکلات زندان ها و زندان روبرو هستند که مبارزه با این بیماری از جمله نیاز حیاتی به صورت گسترده ای بر اساس تست از هر دو زندانیان و کارکنان.

تادیبی با امکانات گسترده آزمایش نشان می دهد بیشترین تعداد موارد مثبت, نشان می دهد, درست, تعداد کلی موارد پشت میله های زندان است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی underreported با توجه به تجزیه و تحلیل توسط UCLA School of Law COVID-19 پشت میله های زندان اطلاعات پروژه است.

اصلاحات داد در نظر دارد به استفاده از یک ردیاب در تلاش برای شفاف در مورد جایی که ماسک می رویم. آنها به تازگی راه اندازی دیجیتال کمپین به نام #AnswerTheCall که قرار می دهد یک نور افکن در جرم حبس با اجازه دادن به کسانی که زندانی داستان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>