جو بایدن عملیاتی, مشاوران می گویند کامالا هریس در صدر لیست بالقوه در حال اجرا آمپول


Illustration for article titled Joe Biden Surrogates, Aides Say Kamala Harris Tops List of Potential Running Mates

عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

همه چیز در حال آمدن است تا کامالا.

به گفته افراد آشنا با جو بایدن کمپین—و در حال انجام مراحل برای انتخاب یک همسر در حال اجرا—کالیفرنیا سناتور در حال ظهور است به عنوان یک حزب سوسیالیست به همراه بایدن در بالای دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط این سال است.

تبلیغات

“بایدن مشاوران عملیاتی و اهدا کنندگان عمده او را به عنوان بهترین مناسب در شروع فرایند” سیاسی نوشت: روز یکشنبه با استناد به “بیش از دو دوجین از دموکرات ها از جمله مشاوران متحدان و اهدا کنندگان تراز وسط قرار دارد با بایدن” به عنوان منابع.

معاون سابق رئیس جمهور این تیم به اشتراک گذاشته مشابه پیام به تپه:

“این فقط باعث می شود بیشتر حس” گفت: یکی دیرین متحد به بایدن که اغلب در ارتباط با مبارزه است. “زمانی که شما واقعا به آن فکر و شما او را بشنود بحث در مورد آنچه که او به دنبال در حال اجرا همسر او است که بررسی تمام جعبه.”

تبلیغات

بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری شده است تنها مدعی برای این نقش از اوایل ماه آوریل زمانی که سناتور برنی ساندرز (I-Vt.) کاهش یافته است از این مسابقه است. این قابل ملاحظه ای زودتر از گذشته انتخابات چرخه ترک بایدن تیم زمان زیادی را برای mull بیش از که بهترین جا خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

به عنوان سیاسی, گزارش ماساچوست سناتور الیزابت وارن همچنین ظهور به عنوان یک مورد علاقه در میان بایدن تیم (a اخیر ایسنا نظرسنجی, در ضمن تا به حال مترقی سناتور شکوه دموکراتیک رای دهندگان علاقمندی به صورت بالقوه معاون رئیس جمهور). تقریبا یک دوجین دیگر زنان مطرح شده برای این کار توسط بایدن معاون ریاست جمهوری کمیته از جمله سنسور. ctq از ایالت مینه سوتا و کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا; فلوریدا در کنگره وال Demings; میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer; سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس; و گرجستان دموکرات استیسی آبرامز.

اما هریس است که در حال حاضر ایستاده سر و گردن بالاتر از بقیه بسته برخی نزدیک به بایدن می گویند با وجود هریس’ سوزش حملات سابق دلاور سناتور رکورد در ادغام سال گذشته است.

در ماه ژوئن 2019 بحث—یکی از اولین در میان بزرگ و متنوع از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری—Harris به نام بایدن را مخالفت با دولت فدرال موظف سیم کشی یک عمل مورد استفاده در سراسر کشور به ادغام امریکا تفکیک سیستم مدرسه. او همچنین برجسته بایدن کار در رابطه با دو segregationist قانونگذاران گفت و ادعا کرد که این روابط برجسته “مدنیت” در کنگره “مضر.”

تبلیغات

هریس’ استرلینگ بحث اجرای برنده ستایش او توجه و پول در اوایل و در سمت چپ برخی از موعد مقرر شمارش بایدن ، اما در حال حاضر که بایدن میله میله برای دریافت دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری و اعضای کمپین می گویند هریس ثابت کرده خودش یک “بازیکن تیم.”

“بهداشت ، هریس و فوق العاده واجد شرایط فردی که چک سه جعبه های مهم: او را او را و او می تواند رئیس جمهور در روز 2 در صورت نیاز” یکی از کهنه اوباما/بایدن کمپین گفت: تپه.

تبلیغات

برای هفته بالا دموکرات ابراز داشته اند اولویت خود را برای بایدن چیدن یک زن همسر در حال اجرا—با برخی از به طور خاص خواستار 77 ساله دیرین بنده برای انتخاب یک رنگ.

“این امر می تواند خوب به یک زن از رنگ. این امر می تواند خوب به یک زن” Georgia, Congressman John Lewis, یکی از محترم ترین صداها در کنگره گفت: در ماه آوریل است. “این امر می تواند خوب به یک زن که به نظر می رسد مثل بقیه آمریکا—هوشمند و با استعداد یک جنگنده جنگجو.”

تبلیغات

منابع صحبت کرد که به سیاست و تپه مشخص 55 ساله هریس به عنوان یک نوع دموکراتیک گلدیلاک: نه در حال اجرا بیش از حد گرم یا خیلی سرد قادر به مانور بین های مختلف دموکراتیک پایگاه ها و منافع.

“او واقعا یک standout در نظر نگه داشتن [دموکرات] با هم و حفظ اهداکنندگان گرم” یک بایدن bundler گفت: سیاسی در مورد هریس و پیشنهاد به معاون رئیس جمهور. “او نمی نیاز به انجام یک دادگاه مطبوعات و آن را احتمالا دیده می شود به عنوان نا زیبا برای او.”

تبلیغات

تپه اشاره کرد او فراهم می کند و احتمالا امن وسط زمین برای دموکرات ها نوشتن که هریس “ممکن است یا بیش از حد لیبرال و یا بیش از حد میانه به ایجاد خشم هر دو طرف از حزب دموکرات است.”

با توجه به گزارش اخیر توسط نیویورک تایمزداخلی, رای گیری برای هریس نشان داد او گسترده حمایت سیاسی دموکراتیک در سراسر پایگاههای “اما که او بازدید ترین مطلوب در میان زنان لیبرال زنان و جوانان”—گروه های جمعیتی که بایدن کمپین قطعا می خواهید به اولویت بندی می آیند نوامبر.

تبلیغات

پس از پایان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال گذشته هریس شده است بی سر و صدا در حال آماده سازی خودش برای گام بعدی چه می شود که به عنوان یک پتانسیل معاون دادستان عمومی و یا گرفتن یک نقش بزرگتر در کالیفرنیا حکومت.

در چند ماه گذشته هریس دارای محور او تمرکز بر coronavirus-قوانین مربوط به teaming تا با سناتور سندرز به معرفی یک لایحه که به آمریکایی ها ساخت کمتر از $120,000 ماهانه 2 ، 000 $در چک. او همچنین با همکاری ماساچوست کنگره Ayanna Pressley در لایحه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک در طول بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات

هریس است که در چشم های عمومی از سال 2004 زمانی که او انتخاب شد دادستان منطقه سان فرانسیسکو است که هیچ غریبه ای به لایه لایه و پیچیده مانور سیاسی. اما وزوز در اطراف او معاون ریاست جمهوری بالقوه ممکن است شما تعجب کنید که چه هریس خودش ممکن است بخواهید از این همه. در اینجا چیزی است که زمان ارائه می دهد:

در میان خانم هریس حامیان چون هیچ یونیفرم تلاش برای زمین خود را به آقای بایدن نیز وجود دارد که هیچ اجماع نظر است که بودن همسر در حال اجرا است که نقش او بیشتر خواسته. پس از سه سال در سنا خانم هریس نا امید شده توسط بوروکراسی واشنگتن و mused به متحدان در مورد از دست رفته کنترل فراهم شده به او در سمت های اجرایی از جمله دادستان کل کالیفرنیا و به عنوان دادستان منطقه سان فرانسیسکو.

تبلیغات

بایدن قبلا گفت: معاونت کمیته انتخاب را تا ژوئیه به توصیه یک در حال اجرا همسر تپه گزارش. خود را عملیاتی و دیگر بالا دموکرات ها خواسته شده است اگر black رای دهندگان ممکن است به نوبه خود پشت خود را در سابق معاون رئیس جمهور اگر او نمی کند انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا. بایدن به نظرسنجی به شدت با رای دهندگان در طول مبارزات انتخاباتی خود.

“ما آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر از ما بزرگ شده در جنوب آن دسته از ما که رشد نمی کند تا در جنوبی که ریشه در جنوب, یکی از چیزهایی که ما در زندگی می کنند: یکی هرگز قطع, یک بینی به وجود است. یکی باید هرگز” کارولینای جنوبی در کنگره و مجلس اکثریت شلاق جیم Clyburn گفت: بار. “من هنوز هم گفت: ترجیح من این است که یک زن آفریقایی آمریکایی و که فقط من در اولویت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de