حیدرآباد: Covid-19 بی رحمانه است به اندازه کافی اما اگر از آن می آید به عنوان دو ضربه به خانواده در حال حاضر در حال مبارزه با یکی دیگر از جدی بیماری? برای 40 ساله پدر دو Nayeem (تغییر نام) زندگی در حال حاضر برخورد او cupful وای بر زمانی که او پنج ساله و مبتلا به سرطان خون از یک سال پیش. که مورد نیاز سفرهای منظم به MNJ سرطان در بیمارستان برای درمان است.

اما پس از آن آمد ویرانگر اخبار چند هفته پیش: او مثبت برای رمان coronavirus nCoV19.

“در یکی از بازدیدکننده داشته است به سرطان بیمارستان کارکنان توصیه می شود که من تحت آزمون برای Covid-19 به عنوان ما شده بود ساخت سفرهای متعدد به بیمارستان و رفت و آمد از خانه به بیمارستان. تصور کنید من وقتی پزشکان به من گفت روز بعد که من تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس” گفت: Nayeem.

او منتقل شده به بیمارستان گاندی را در آنجا گذراند و بعد از 14 روز در انزوا بخش است. “من تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آنها انجام یک تست دوم. هیچ کس به من گفت چرا من بود که برگزار شد در این بیمارستان وجود ندارد و در حال آزمایش دوباره. اما من را نگه داشته ارواح تا با صحبت کردن به دختر من هر روز حداقل سه یا چهار بار در تلفن گفت:” دکن کرونیکل.

بقیه خانواده اش را آزمایش منفی برای این بیماری است.

کل تجربه اتحاد چپ Nayeem یک اشتباه ، او نمی داند که چگونه و یا جایی که او قراردادی ویروس. و چون او را انجام نمی دوم تاييدی و باقی مانده بدون علامت ترس خود را تنها افزایش یافته در حالی که در بیمارستان گاندی با جداسازی بخش است. او گفت: “من تا به حال تا به حال هیچ نشانه و می ترسم من می خواهم در واقع گرفتن این بیماری از دیگران در این بخش است. من نمی گفت که چرا من آزمایش شد دوباره برای این بیماری است. من کاملا مطمئن هستم که من نمی باید coronavirus. من هرگز حتی احساس ضعیف است. وقتی که من پرسید که پزشکان اگر من می تواند مشاهده roza در طول رمضان آنها به پیش بروید” او گفت:.

“تنها زمانی که من مورد آزمایش قرار گرفت در بیمارستان بستری شد و پس از 14 روز از قرنطینه. پس از آن نتیجه در آمد های منفی من مرخص شد و گفت: به خانه” Nayeem گفت.

آن را شرم آور است که خانواده تا به حال به صورت انگ اجتماعی چون او شناخته شده در بیمارستان برای ویروس. “آن را دشوار است برای خانواده من حتی به خرید اقلام ضروری و مواد غذایی. گاهی اوقات پلیس به ما کمک کند. وجود دارد سه روز مدت زمانی که خانواده نمی تواند آب آشامیدنی تازه و با توسل به جوش شیر آب آن را به امن قبل از نوشیدن.”

هر چند موانع در اطراف او زندگی می کند در حذف شدند پس از ترخیص از بیمارستان گاندی خود خانه است که هنوز هم سنگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de