حیدرآباد: یک خانواده در Vanasthalipuram محل حیدرآباد کشتی با مادر همه Covid-19 سوال: چه کسی آن را داد به من ؟ یک خانواده اختلاف است هایش به عنوان کارکنان بخش بهداشت و درمان شده اند قادر به می گویند که آلوده شد اولین بار در خانواده مادر زن یا مادر در قانون.

از طریق مادر در قانون ویروس منتقل شد به او پدر و دو پسر یک مستاجر (که یک راننده) و همسر او و نوه. علاوه بر خانم مسن هیچ یک از آنها را نشان داد Covid-19 علائم.

پسر-در-قانون اجرا می شود محلی جیره فروشگاه و نیز ارائه شیر در محل. نمونههای جمع آوری شده از ابتدایی خود را تماس با ما. با توجه به Covid-19 مقامات son-in-law, پس از آزمایش مثبت را متهم کرد که او مادر در قانون از انتقال این بیماری به خانواده است. او گفت: او را برای آمدن به خانه خود را حتی پس از درمان.

یک miscommunication توسط Covid-19 مقامات رهبری به این خانواده اختلاف است. مقامات که تست شیر فروشنده گفت این ویروس بوده و انتقال از مادر خود را در قانون اما دیگران آن را گفته شده است انتقال از طریق او و پس از او اغلب بازديد Malakpet Gunj به خرید اقلام از عمده فروشان.

واقعیت این است که مقامات شده اند قادر به تعیین که انتقال این بیماری به آنها. اما هر دو خانواده در حال خشمگین سرزنش یکدیگر است.

“چهار نفر از این نمونه های آزمایش مثبت در روز شنبه و هفت در روز یکشنبه. مقامات ادعا کرد که هیچ یک از این آزمایش نشان داد که هر گونه علائم اما در یک روش آزمون و خطا ما تست شده بدون علامت افراد در یک محله در Vanasthalipuram و همه آنها را آزمایش مثبت است. ما هنوز به آزمایش بیش از 30 نفر در مجاورت خواهد بود که به زودی انجام می شود” این مقام اضافه شده است.

در ضمن LB نگر منطقه بود که حداقل Covid-19 موارد مثبت است که در حال حاضر رقابت با Charminar منطقه در دو روز گذشته با بیش از 50 نفر تست مثبت است. مقامات گفت: در تعدادی از موارد انتقال شده است از طریق بیمارستان های محلی و نمونه های جمع آوری شده از اصلی تماس با ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de