مینه سوتا می افزاید: 695 COVID-19 موارد مرگ و میر 23

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا اعلام کرد 695 جدید تایید موارد COVID-19 روز سه شنبه و 23 اضافی مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر جهانی است که برای اولین بار تشخیص داده شده در مینه سوتا 66 روز پیش.

دولت را مستند کرده است 12,494 موارد بیماری ناشی از رمان coronavirus از جمله موارد تایید شده در 1,436 کارکنان مراقبت های بهداشتی. در ضمن 8,223 مردم در دولت منتشر شده است از قرنطینه یا از طریق بهبود سلامت یا مرگ.

دولت و مقامات بهداشت عمومی در حال اجازه دادن به کسانی که با تایید موارد که لازم نیست در بیمارستان به سند علائم خود را در خانه برای 14 روز پس از مصاحبه خود با دولت بیماری ردیابی کارگران است. این معیارهای خاص خود را برای رهایی از انزوا هستند تصریح کرد: در یک بررسی ارسال به بیمار هر چند اولین انتشار از خود انزوا است 10 روز از شروع علائم.

مینه سوتا ثبت 614 مرگ و میر ناشی از COVID-19 از جمله 501 در میان مردم زندگی می کردند که در دراز مدت مراقبت یا زندگی کمک کنید.

23 جدید مرگ و میر ثبت شده در وزارت امور خارجه فایل ها بین 4 p. m. روز شنبه و 4 بعد از ظهر دوشنبه و چهارشنبه صبح بود که برابر با میانگین تعداد مرگ و میر اضافه شده به چوب خط حساب کردن هر روز برای هفته گذشته.

جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 18 اتفاق افتاده است به مردم در مراقبت طولانی مدت و یا کمک خانه ها زندگی می کنند. همه کسانی که کشته شدند بین سنین 50 تا 99.

این است که در حال توسعه داستان.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>