مینه سوتا قانونی طرفداران مسابقه برای آماده سازی برای اخراج دادگاه در COVID-19 جهان

Category: کیمیا | No comments

با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را اخراج و تعلیق میله میله به پایان روز شنبه, طرفداران مسکن در حال تقلا برای جلوگیری از اخراج هزاران نفر از پس این ممنوعیت منقضی می شود.

پایان مهلت قانونی می تواند نه تنها نیروی مردم از خانه های خود در طول همه گیر اما همچنین ایجاد بهداشت عمومی خطرات اگر دادگاه بسته بندی شده با صاحبخانه و مستاجر به عنوان قبل از همه گیر روز.

مستاجر طرفداران آنها اصرار Walz و مقامات دادگاه به سر کردن چنین صحنه احتمالا با تمدید مهلت قانونی ارائه بیشتر کمک های حقوقی برای مستاجران و بازاندیشی چگونه مسکن دادگاه انجام شده است.

“زمانی که فرماندار اخراج مهلت قانونی برداشته شده است ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت تعداد قابل توجهی از موارد ثبت شده” رئیس دادگستری Lorie. S. Gildea در بیانیه ای گفت جمعه. “دادگاه کار را به برنامه جلسات در امن و کارآمد. انتقال به فرد در جلسات تدریجی خواهد بود.”

عروسکی Tschann وزیر مطبوعات برای Walz ادامه داد مستاجران باید همچنان به پرداخت اجاره و یا وام مسکن اگر آنها می توانند و صاحبخانه باید انعطاف پذیر است. دفتر والی هنوز اعلام نشده اگر زمان صلح و اضطراری تمدید خواهد شد.

“تعلیق اخراج شد اولین گام برای تامین امنیت Minnesotans و اخراج توقف ادامه خواهد داد تا زمانی که زمان صلح و اضطراری است که در اثر” Tschann گفت. “مسکن کمک گام بعدی تامین پول برای کاهش فشار اقتصادی بر مبارزه Minnesotans.”

در سال های اخیر بیش از 17,000 اخراج شده اند در زمینه مسکن دادگاه ها در سراسر مینه سوتا است. عدم پرداخت اجاره پیشرو دلیل اخراج تشکیل پرونده با خانواده های کم درآمد و مردم از رنگ نامتناسب نشان داده و به گفته کارشناسان مسکن.

Walz صدور یک فرمان اجرایی در اواخر ماه مارس توقف اخراج برای اجاره و مالکان رو به سلب حق اقامه دعوی در طول دولت در زمان صلح و اضطراری برای کوروناویروس.

هر چند آن را نمی, از بین بردن تعهد به اجاره و یا پرداخت وام مسکن به منظور نگهداری هزاران Minnesotans از دست دادن مسکن خود را به عنوان همه گیر گشوده و مردم خواست به تمرین های اجتماعی فاصله و در خانه بماند. گسترده دست دادن شغل و کاهش دستمزدها در میان همه گیر ساخته اند آن را بسیار دشوار را برای خانواده ها به پرداخت اجاره بها حتی به عنوان شهرستان, شهرستان, دولت فدرال و مقامات عجله برای ایجاد برنامه های کمک.

اگر اخراج رزومه هفته آینده حقوقی وکالت گروه می گویند معمولی توده schedulings که در نتیجه صدها نفر از مردم فرز courthouses بهداشت عمومی فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد در COVID-19 عصر.

در بیانیه Gildea گفت: “بسیاری از اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد برای اطمینان از محیط امن برای کارکنان و قضات طرفین دعوا وکیل مدافع و” هنگامی که دادگاه رزومه به طور کامل دوباره.

دادگاه در حال برنامه ریزی برای محدود کردن مسکن دادگاه تقویم به بیش از 20 مورد و سعی کنید برای انجام به عنوان بسیاری از اقدامات که ممکن است با استفاده از ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند زوم با توجه به لوقا Grundman یک مدیریت وکیل برای مسکن با اواسط مینه سوتا کمک حقوقی که نشان دهنده حدود 600 خانواده در هر سال در دادگاه مسکن. دادگاه نیز به حد دادگاه به 10 مورد.

اما Grundman گفت که هنوز هم خطر بیش از حد بسیاری از مردم که در دادگاه به ویژه پس از صاحبخانه و مستاجر ممکن است دیگران با آنها. کم درآمد مشتریان رو اخراج نمی همیشه به اینترنت و یا گوشی های هوشمند به استفاده از کنترل از راه دور برنامه های او گفت:.

“به طوری که آنها در حال رفتن به همه بچه های خود را و عزیزان که 40 افراد” Grundman گفت. “این است که بیش از 40 نفر در همان طبقه با استفاده از همین حمام و سرویس بهداشتی. آنها نمی باید ماسک برای مردم است. این فقط خسته کننده است.”

او گفت که آنها در حال کار با دادگاه برای پیدا کردن راه حل های دیگر است که می تواند به محدود کردن تعداد افرادی که در تماس نزدیک و بیشتر به سرعت اتصال مردم با کمک اضطراری مالی.

آن را “یک اقدام بی سابقه مجموعه ای از شرایطی گفت:” مارگارت کاپلان رئیس جمهور از مسکن دادگستری مرکز حقوقی و وکالت گروه برای مستاجران, حقوق و اما “وجود دارد رفتن به یک نقطه در زمان هنگامی که همه چیز آسانسور که در آن پیش بینی ما وجود دارد در حال رفتن به ده ها هزار نفر از اخراج ظ در سراسر کشور.”

مستاجران در حال گزارش شده است که آنها را تهدید به اخراج اگر آنها نمی پرداخت اجاره و یا حرکت از سمت راست دور با توجه به کاپلان. او و دیگر مستاجر گروه های حمایت شده اند نوشتن نامه به دادگاه و تلاش برای کشف کردن که چگونه به ارائه خدمات حقوقی به افزایش تعداد افرادی که به احتمال زیاد به آن نیاز دارید هنگامی که اخراج مهلت قانونی به پایان می رسد. او ترس مردم داشتن مسکن خود را ثبت آلوده پس از همه گیر از آنجا که آنها نمی تواند پرداخت اجاره و یا محل کار و یا بدتر از داشتن یک اخراج اشتباه ثبت شده بر روی آنها.

“از آن افزایش قابل توجهی سوال در مورد دسترسی به عدالت و انصاف هنگامی که کسی با عجله از طریق یک سیستم و ارائه کمک آنها نیاز به mount دفاع در برابر اخراج” کاپلان گفت.

اما کاپلان گفت که او شنیده صاحبخانه شده اند و کار با مستاجران برای یافتن راه حل اگر آنها نمی تواند اجاره.

سیسیل اسمیت رئیس جمهور از مینه سوتا چند مسکن انجمن ایالتی سازمان صاحبخانه گفت: آنها خواست اعضای درک و نقطه مستاجران نسبت های مالی و کمک های استخدام.

اما او گفت: صاحبخانه نیز در برخورد با عوامل استرس زا است که حباب در طول همه گیر به مردم ماندن در خانه. او گفت: صاحبخانه باید بیشتر تلاش شده است برای مدیریت مشکل مستاجران که ممکن است تهدیدی برای کارکنان و ساکنان دیگر. او گفت: کمی وجود دارد و صاحبان املاک می توانید با توقف در محل.

“ما صاحبان درخواست نیست در مورد که در آن پول است و یا چگونه ما اخراج مردم که پرداخت نمی” اسمیت گفت. “تمرکز ما در طول این بحران این است که چگونه ما حفظ خواص ما به طوری که آنها به خوبی مدیریت شده برای ایمنی و زنده ماندن ساکنان.”

مراقبت قانون فدرال قانون تصویب شده برای مقابله با فاجعه اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر دیگر را فراهم می کند حفاظت در برابر اخراج, اما تنها اگر مستاجر می دانید که می توانید خود را در مورد دادگاه. تحت قانون صاحبخانه نمی تواند اخراج مردم زندگی در خانه های حمایت فدرال وام مسکن تا ژوئیه 24. این قانون همچنین می گوید ساکنان نمی شود و نیاز به تخلیه حداقل تا یک ماه پس از مهلت قانونی به پایان می رسد.

در حالی که ابزارهای آنلاین وجود دارد که نشان می دهد بزرگتر چند خانه که در زیر فدرال وام مسکن خانه های بین یک و چهار واحد به راحتی نمی توان جستجو کرد. Grundman و کاپلان گفت: قانونی حمایت گروه های فشار برای صاحبخانه به توان مورد نیاز را در اثبات این که آنها نمی افتد تحت فدرال مراقبت در عمل اخراج محدودیت نه فقط کلامی تاکید.

“این رفتن به یکی دیگر از مجموعه ای از افرادی که تا به حال هرگز اخراج ظ در آنها برای شروع نیاز به یک ظاهر در دادگاه با جمع” کاپلان گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>