مینه سوتا سازمان های غیر انتفاعی از دست داد در مورد 1 میلیارد دلار در ماه آوریل به دلیل COVID-19

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا سازمان های غیر انتفاعی از دست برآورد 1 میلیارد دلار درآمد در ماه آوریل به دلیل COVID-19 همه گیر مجبور به لغو رویدادهای مالی و کاهش یا تعطیلی از دیگر درآمد تولید برنامه های.

مینه سوتا شورای سازمان های غیر انتفاعی منتشر کرده است که نتایج یک نظرسنجی از دولت های غیر انتفاعی بخشی از یک بررسی ملی انجام شده با همکاری بانک فدرال رزرو در مورد چگونگی شیوع کروناویروس و رکود اقتصادی مؤثر است بخش.

هنر و سلامت سازمان های غیر انتفاعی در زمان بازدید بزرگترین بلکه کل بخش رو به یک بحران مالی و تقریبا تمام سازمان های غیر انتفاعی رو برخی از سطح از اختلال.

“این رفتن به تاثیر قابل توجهی برای ناشناخته دوره از زمان” گفت: جان پرات مدیر اجرایی ایالت شورای. “ما قصد داریم برای انجام کارهای متفاوت به دلیل نیاز را منتقل کرده اند به طور چشمگیری بلکه منابع پایه،”

مینه سوتا بیش از 9,000 های غیر انتفاعی با یک رکورد 385,000 کارگران را که تا 13.3 درصد از دولت نیروی کار است. در اواخر ماه مارس رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور غیر ضروری کسب و کار و ساکنان به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از coronavirus سرایت.

بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی زیادی ندارد و از کوسن های مالی و دیده انتقادی درآمد تبخیر — از هزینه های برنامه به کمک های خیریه. از 528 سازمان های غیر انتفاعی است که در پاسخ به این نظرسنجی نزدیک به نیمی سه ماه یا کمتر از پول نقد در دست انتظار به آشفتگی مالی در عرض چند ماه.

به عنوان یک نتیجه, برخی از سازمان های غیر انتفاعی ممکن است زنده ماندن از بحران. دیگران را کوچک در اندازه و یا تغییر دهید که چگونه آنها ارائه خدمات خود را پرات گفت.

برای جبران درآمد از دست رفته تقریبا نیمی از سازمان های غیر انتفاعی یا کاهش نیروی انسانی و یا انتظار می رود برای انجام این کار. همانطور که از اوایل ماه آوریل از تازه ترین اطلاعات در دسترس سازمان های غیر انتفاعی اختصاص 6 درصد از نرخ بیکاری در مینه سوتا است. برخی از سازمان های غیر انتفاعی مانند مینه سوتا موزه کودکان موزه علوم از مینه سوتا مینه سوتا تاریخی جامعه صادر furloughs یا موقت اخراج.

با توجه به ایالت نظرسنجی منتشر شد جمعه حدود 40 درصد از سازمان های غیر انتفاعی انتظار برای دیدن و یا دیده می شود کاهش هزینه ها به عنوان برنامه های بسته باقی می ماند. حدود 20% در حال دیدن و یا انتظار برای دیدن یک قطره در قراردادهای دولتی که بسیاری از بهداشت و خدمات انسانی سازمان تکیه می کنند. و سازمان های هنری که بستگی بلیط فروش به طور متوسط نیمی از درآمد خود را در حال حاضر در صورت لغو وقایع است.

نیمی از سازمان های غیر انتفاعی مورد بررسی قرار گفت که آنها را نیز از دست داده و یا انتظار برای از دست دادن برخی از کمک های مالی.

“وجود دارد فاجعه بار از دست دادن درآمد,” Kari Aanestad مدیر پیشرفت برای مینه سوتا شورای سازمان های غیر انتفاعی.

دادن فرد دارای علامت رو به بالا به عنوان نتیجه همه گیر اما معلوم نیست اگر آن را آخرین. سوزی قهوه ای, رئیس جمهور, مینه سوتا, شورای, پایه, گفت که او انتظار دارد پایه برای ادامه دادن کمک های مالی. “مبانی به دنبال افزایش دادن در حال حاضر” براون گفت.

پایه در سراسر کشور راه اندازی جدید COVID-19 بودجه اضطراری و بسیاری از آنها حمایت مینه سوتا بازیابی صندوق حدود 6 میلیون که در حال حاضر تحویل داده شده است به سازمان های غیر انتفاعی سازمان های اجتماعی و قبایل.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مینه سوتا سازمان های غیر انتفاعی از بهره فدرال چک Protection Program اما یکی دیگر از مطالعه انجام شده توسط مینه سوتا شورای سازمان های غیر انتفاعی در این ماه به دنبال پاسخ این سوال و ارزیابی بخش سلامت.

یک پوشش نقره ای از بحران: این باعث غیر انتفاعی به منظور توسعه مهارت های جدید برای همکاری در راه های جدید و برای تنوع بخشیدن به منابع درآمد. یک سازمان است که تا به حال مورد مطالعه قرار telehealth تحویل برای چهار سال نمیفهمد چگونه به راه اندازی یک برنامه در فقط چهار روز به دلیل بحران پرات گفت.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>