‘Miss You So Much’: Karl-آنتونی شهرهای سهام زیبا روز مادر ادای احترام پس از از دست دادن مادر به COVID-19

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Miss You So Much: Karl-Anthony Towns Shares Beautiful Mothers Day Tribute After Losing Mom to COVID-19

تصویر: @karltowns (Instagram)

وجود دارد دو راه یقین به رشد مردان cry: یا محروم کردن آنها از کوتاه کردن مو به مدت دو ماه و شمارش—با تشکر از coronavirus!—و یا بازی Boyz II Men “A Song for Mama.”

تبلیغات

روز یکشنبه به رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با محبت مراسم تجلیل از مادران در سراسر جهان مینه سوتا تیمبرولوز ستاره کارل-آنتونی شهرهای زمان به تشخیص خود. مجموعه ای برای “A Song for Mama,” دو بار NBA All-Star نوشته شده زیبا و چهار دقیقه روز مادر مونتاژ قرار داده است که خود را در یک بار-پیوند جدایی ناپذیر بر روی صفحه نمایش کامل.

تبلیغات

در Instagram داستان او همچنین یک متن پیام او تا به حال یک بار دریافت شده از مادرش ژاکلین کروز-شهرها در صبح کریسمس.

“من به نظر می رسید مثل من بسته شد چشم من فقط برای یک لحظه و به طور ناگهانی یک مرد ایستاده بود که در آن یک پسر بچه بود,” او نوشت. “من [ممکن است] نه حمل شما در آغوش من کنه اما من همیشه شما در قلب من است. شما در حال شیرین ترین زندگی در حال حاضر تا به حال به من داده.”

در آوریل 24 ساله مادرش را از دست داده و پس از یک نبرد طولانی با COVID-19. او 58.

تبلیغات

قبل از مرگ او شهرها ارسال شده یک ویدیو را در یوتیوب اصرار به این ویروس به طور جدی.

تبلیغات

“این بیماری نیاز به آرامی گرفته شده است. لطفا محافظت از خانواده خود را, عزیزان, خود, دوستان خود را,” او التماس کرد در زمان. “عمل اجتماعی فاصله. لطفا نمی شود در مکان هایی با تعداد زیادی از مردم است. […] آن کشنده است. و ما در حال رفتن به نگه داشتن مبارزه در کنار من و خانواده ام ما در حال رفتن به نگه داشتن مبارزه با این. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم. ما در حال رفتن را به نفع خود.”

چنین غیر قابل تصور از دست دادن دشوار است برای بسیاری از ما به درک اما ما افکار و دعاهای باقی می ماند با شهرها و خانواده اش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>