‘عموی من درگذشت Covid مثبت است. اما مرگ او ذکر نشده به عنوان یک Covid مرگ است. چرا؟’

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: نسبی از یک فرد فوت شده از Covid-19 روز یکشنبه به رد Telangana ادعای دولت در آن رسمی روزانه Covid-19 رسانه بولتن که هیچ Covid مربوط به مرگ و میر در روز یکشنبه. مرگ بود نه گزارش بولتن صادر شده در روز دوشنبه و همچنین.

Aditya Belde ساکن Ziaguda گفت: او 51 ساله دایی پدری در اثر این بیماری در بیمارستان گاندی در حدود 10 صبح یکشنبه. “من می خواهم به می دانم که چرا مرگ او شده است گزارش شده در بولتن رسمی که منتشر شد و بعدا در روز است. من فکر می کنم مقامات تا به حال به اندازه کافی زمان برای به روز رسانی اطلاعات,” او گفت:.

Belde در زمان به توییتر روز دوشنبه گزارش مرگ و به دنبال یک توضیح از دولت در حذف از عموی خود مرگ از وزارت بهداشت و درمان گزارش در Covid-19 وضعیت در روز یکشنبه.

Belde عمو شده بود مبتلا به بیماری قلب برای چند سال. در پنج شنبه, مه 7 سلامت او رو به وخامت گذاشته به طوری که خانواده او را به یک بیمارستان خصوصی. در آنجا از آنها خواسته شد تا او را آزمایش Covid-19 در یک بیمارستان دولتی.

“بستگان من در زمان عموی من به تب بیمارستان همان روز. او گرفته شد در داخل فقط برای حدود 10 دقیقه پس از آن آنها گفت که او نمی باید Covid-19 و می تواند صفحه اصلی گرفته شده,” او گفت:.

سلامت بیمار رو به وخامت گذاشته و در شب جمعه خانواده او را به بیمارستان شرکت در Begumpet جایی که او تحت درمان قرار گرفت قبلا. پزشکان در این بیمارستان به اطلاع خانواده که بیمار نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی است و او باید آزمایش Covid-19.

بر این اساس یک نمونه جمع آوری شد و فرستاده شده به بیمارستان گاندی. “شنبه شب نتایج آزمون برگشتم و متوجه شدیم او Covid-19 مثبت” گفت: Belde.

تقریبا بلافاصله عمویش بود و فرآوری شده برای انتقال به بیمارستان گاندی. Belde گفته شد به همراه عموی خود را به انجام تشریفات وجود دارد. “ما رسیده بیمارستان گاندی در حدود 4:30 صبح و آن را در زمان یک ساعت قبل از او پذیرفته شد. من اجازه نداشتم به نزدیکی او, اما من می توانم مشاهده از راه دور” او گفت:.

او به خانه بازگشت و پس از چند ساعت. در حدود ظهر روز یکشنبه او یک تماس از یک پلیس که به او گفتم که عموی خود را در ساعت 10 صبح روز یکشنبه. توسط شب هولوکاست شده بود و مرتب در یک محلی کوره های جسد سوزی که هیچ یک از اعضای خانواده قادر به حضور در.

نه عضو متوفی مرد خانواده از جمله Belde بودند و حمل و نقل به انزوا تسهیلات در دولت آیورودا بیمارستان در Erragadda به عنوان آنها با هم زندگی مشترک به عنوان یک خانواده است.

خود را سواب را پس گرفته شده برای Covid-19 انجام شد. Belde شگفتی که چرا دولت نمی اضافه کردن عموی خود مرگ به رسمی بولتن. “این است که بسیار گیج کننده است. ما نیاز به برخی از شفافیت در این موضوع,” او گفت:.

خانواده نیز ناراحت است که خود را از بستگان بیمار ساخته شده بود به اجرا در اطراف بیمارستان های مختلف به مدت سه روز قبل از او آزمایش مثبت برای Covid-19.

“در Coranti (تب بیمارستان) او را مورد بررسی قرار فقط برای 10 دقیقه و فرستاده او را به خانه. آنها حتی خود را جمع آوری نمونه. او آزمایش شده است قبل از آن او می تواند ذخیره شده اند,” Belde گفت.

در شرکت های بزرگ در بیمارستان پزشکان به آنها گفتم در مورد نتیجه آزمون تنها پس از آنها ساخته شده بود پرداخت برای درمان وجود دارد. “ما پرداخت Rs 1.70 لاخ برای عموی من درمان است. فقط 15 دقیقه بعد به ما گفتند او Covid-19 مثبت است. ما بسیار مشکوک در این مورد به حداقل می گویند,” او گفت:.

Belde گفت که عموی خود را تا به حال هیچ سفر تاریخ است. “از آنجا که مستند آغاز شد و در ماه مارس او در سمت چپ خانه تنها چند بار. او تنها رفت و برای خرید سبزیجات و مواد غذایی. او تا به حال هیچ سفر, تاریخ,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>