داروی جدید, تماس, ردیابی بخشی از مینه سوتا بعدی COVID-19 فاز

مینه سوتا مقامات بهداشت در حال آماده شدن برای آنچه که در آینده پس از پایان یک ایالت اقامت در خانه به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 حتی اگر آنها هنوز نمی دانند که پایان است برای رفتن به.

مینه سوتا وزارت بهداشت است که در مسیر پایان همین هفته به استخدام 460 تماس محققان برای شناسایی موارد اولیه و سعی کنید به نگه داشتن کوچک COVID-19 خوشه از انفجار در میان کل کسب و کار و یا جوامع است.

موارد انتظار می رود به افزایش است که اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد و تست همراه با تماس با تحقیقات مورد نیاز خواهد بود به تلاش برای جلوگیری از رشد نمایی از رمان coronavirus مسئول همه گیر گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر. دولت حتی ممکن است راه اندازی این تماس تحقیقات قبل از موارد مشکوک دریافت نتایج خود را به عقب.

“ما پیش بینی است که وجود خواهد داشت بسیاری از موارد مثبت شناسایی شده,” او گفت:, “و بنابراین ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام کمک رسانی حتی قبل از اینکه فرد خود را دریافت نتایج آزمون.”

دقیقا زمانی که اقامت در خانه سفارش پایان خواهد رسید نامشخص است اما این سوخت تنش های سیاسی میان رهبران دولت دوشنبه ،

در حالی که منظور از لحاظ فنی به پایان می رسد مارس 18 رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اشاره کرده در قالب یک فرمت با معافیت برای بیشتر کسب و کار از جمله کوچک خرده فروشان که کافی اجتماعی فاصله برنامه ای برای محافظت از کارگران و مشتریان. Walz تصمیم گیری است و انتظار می رود بعد از این هفته شاید پنج شنبه.

این تصمیم را به تعادل مورد افزایش تعداد برابر دولت رشد خسته از محدودیت و همچنین به عنوان یک به طور موقت خاموش کردن کسب و کار است که باعث شده 642,000 Minnesotans به فایل برای مزایای بیکاری.

موارد COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus رسیده 11,799 ایالت در روز دوشنبه. مینه سوتا مرگ و میر 591 پیشی گرفته است شمارش در کشورهایی مانند ویسکانسین تا حد زیادی با توجه به شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و در میان افرادی که بیشتر در معرض خطر با توجه به سن یا وضعیت سلامت.

محققان دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت هستند و قرار است این هفته به انتشار نسخه 3.0 خود را مدل سازی تاثیر شیوع از نظر مرگ و میر و استفاده از بیمارستان, منابع, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

که داده ها را کمک به اطلاع رسانی است که تصمیم نهایی او گفت:. “ما بسیار در تدوین-all-the-اطلاعات مرحله است.”

قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا لابی برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارش توسط Walz یک دموکرات است.

سناتور. میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه گفت: به تازگی منتشر شده سناریو تحت نسخه 2.0 مدلسازی نشان داد هیچ پیشرفت مینه سوتا اگر منظور تمدید شد از طریق ممکن است. بنسون خواسته بود برای بیشتر از مدل سازی است که تا به حال به اطلاع فرماندار تصمیم که به درخواست دولت بهداشت و درمان محققان برای ارسال این سناریو آنلاین.

“ما می خواهیم به کار با فرماندار, اما این مهم است که ما درک داده است که رانندگی تصمیم گیری … ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی فراتر از این مدل است که ممکن است تاثیر این تصمیم اما اگر ما در حال رفتن به شرکای خوب همه ما باید آواز از همان سرودی,” بنسون گفت.

مالکوم گفت: سناریوی جدید تحت مدل “شد تاریخ تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن نوشته شده بود.” دولت بهداشت و درمان اقتصاددان Stefan Gildemeister خواست صبر مدل 3.0 می آید.

به تازگی منتشر شده 2.0 سناریو تأیید موجود مفروضات در مورد تاثیر اقامت در خانه سفارش او اضافه شده است. “تمدید اقامت-در-خانه سفارشات برای کاهش تماس با فشار منحنی را به طور کلی و بدون لزوما موثر بر اوج آن است.”

Walz ابراز نگرانی مردم چسبیده اجتماعی فاصله اگر او خود را گسترش نظم است. جدید گالوپ نظرسنجی روز دوشنبه در بر داشت انطباق لغزش در سراسر کشور; 74 درصد از مردم اجتناب کوچک تجمعات در هفته گذشته از 84 درصد در اواخر ماه مارس است.

چگونه Walz اعلام کرد گام های بعدی می تواند تفاوت را. شیکاگو postdoc محقق گولیلمو Briscese و همکاران نتایج منتشر شده از نظرسنجی در ایتالیا و متوجه شد که مردم کمتر به احتمال زیاد مطابق با تمدید مستندات اگر آنها احساس آنها وعده داده شده است که آنها را به پایان.

“تمایل به پیروی از کاهش موارد بد شگفتی,” او گفت:. “غذای آماده کلیدی است که یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت انتظارات مردم و مراقب باشید در هنگام دادن ضرب الاجل خاص.”

سیاست توجه بیش از حد, اگر به عنوان Briscese و دیگر محققان دریافتند از طریق ایالات متحده نظرسنجی که دموکرات ها با احتمال بیشتری به حمایت از مستند اقدامات “برای تا زمانی که مورد نیاز” نسبت به جمهوری خواهان.

Walz را تا حد زیادی طراحی شده برای به تاخیر انداختن اوج این بیماری همه گیر و خرید زمان برای بیمارستان ها برای اضافه کردن بخش مراقبت های تخت و هواکش. همانطور که از دوشنبه 1,024 از دولت 1,244 ICU تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا شرایط پزشکی دیگر ربطی به این بیماری همه گیر. بیمارستان ها یکی دیگر از 1,351 تخت ICU است که می تواند آماده در عرض 72 ساعت.

دولت را به ارائه دهندگان مراقبت نیز دریافت منابع این آخر هفته از یک ضد ویروسی داروی remdesivir که دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا.

دولت عرضه اولیه از 1200 ویال می تواند در خدمت حدود 109 بيمار بر اساس استاندارد 10 روز دوره و دولت انتظار بیشتری در روز سه شنبه است که می تواند در خدمت یکی دیگر از 36 بیماران دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت گفت.

U شده است بخشی از فدرال مطالعه از مواد مخدر که نشان داده شده است به کاهش بستری در بیمارستان برای بیمارانی که بهبود یافتن از COVID-19.

وجود دارد 452 Minnesotans بستری برای COVID-19 از جمله 194 در بخش مراقبت های ویژه به دلیل شدید علائم تنفسی و اشکال در تنفس.

با توجه به این که تامین این دارو را پیش افتادن از تقاضا Lynfield گفت: دولت منتشر کرده اخلاقی هدایت. اولویت داده خواهد شد و به مردم شديد COVID-19 موارد نیاز به حمایت تنفسی با دستگاه تهویه اما که در آن برای کمتر از پنج روز. هدایت نیز برای پزشکان در نظر گرفتن احتمال زیاد پیش آگهی این بیماران است.

“ما در حال ساخت این تخصیص با یک چشم برای به حداکثر رساندن تعداد زیادی از زندگی را نجات داد” Lynfield گفت: “با در نظر گرفتن هر دو خطر و انتظار از سود آن است.”

تست برای COVID-19 است به تدریج در مینه سوتا به عنوان بخشی از یک $36 میلیون مقابله با U و کلینیک مایو به سطح شیب دار تا نسبت به ظرفیت 20,000 تست های تشخیصی در هر روز. یکی دیگر از 4,693 آزمون گزارش شده در دوشنبه آوردن این دولت در مجموع تا کنون به 115,781.

اگر تست می رسد که سطح مقامات وزارت امور خارجه گفت: ممکن است نیاز به بیش از هزاران تماس با محققان.

مینه سوتا کمیته مجلس در صبح روز دوشنبه پیشرفته از 300 میلیون دلار به طرح استفاده از نیروی انسانی شرکت به استخدام به عنوان بسیاری از 4,200 بیشتر محققان. این لایحه با بودجه فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون اجازه می دهد furloughed مراقبت های بهداشتی کارگران به استخدام و به طور موقت برای انجام این تحقیقات است.

“آن چه خوب بسیار کمی برای تست فقط اگر ما را دنبال کنید تا با بهداشت عمومی اقدامات لازم برای کنترل ویروس” Rep. تینا Liebling, DFL-روچستر گفت.

چندین آمریکا و در راه و روش کمیته اعتراض کرد و گفت این امر می تواند بی اثر است چرا که این ویروس می تواند توسط افرادی که اصلا علائم.

“ما به مراتب بهتر خواهد بود خاموش حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر,” Rep. پت دی استفانو, R-Farmington گفت. “با تعداد زیادی از افراد بدون علامت حامل برای این که من را درک نمی کنند این تغییر در استراتژی.”

مقامات بهداشت اذعان کرد که تماس با ردیابی ارائه چالش با COVID-19 به خصوص در حال حاضر که شواهدی وجود دارد که افراد آلوده گسترش می تواند آن را قبل از آنها علائم.

در شروع این بیماری همه گیر محققان خواسته موارد به لیست افرادی که تا به حال شده است در تماس با آنها پس از علائم. در حال حاضر آنها از این موارد در مورد مردم بوده اند تا آنجا که 48 ساعت قبل از اولین علائم است.

گلن Howatt و Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de