لطفا برای متوقف کردن قطار وزیر KCR می گوید PM

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: در طول نخست وزیر نارندرا شش ساعت ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای firmest پیشنهاد از Telangana وزیر: don’t run قطار.

راه آهن در روز دوشنبه آغاز شد و قطار در حال اجرا برای روشن شدن عجله از کارگران مهاجر که مایل به رفتن به خانه در حالی که شهرهای مقابله با کروناویروس برک آوت.

Chandrashekar رائو با اشاره به این که اکثریت Covid-19 نفر شناسایی شدن در شهرهای بزرگ مانند دهلی و بمبئی و چنای و حیدرآباد. در حال اجرا مسافر قطار در حال حاضر تنها گسترش عفونت و مهار مشکل تر است.

“این دشوار خواهد بود برای نظارت بر مسافران سفر با قطار است. نه ما مجهز برای انجام آزمایشات بر روی هر کس نه می تواند به ما نگه داشتن آنها را در قرنطینه امکانات. آن بهتر خواهد بود اگر مرکز تصمیم می گیرد در برابر عامل قطار مسافری در حال حاضر” وزیر گفت.

او تصریح کرد: تقاضای خود را برای تغییر زمان از وام های گرفته شده توسط دولت افزایش FRBM (مسئولیت مالی و مدیریت بودجه) محدود و همچنین تسهیل حمل و نقل از کارگران مهاجر برای بازگشت به صفحه اصلی متحده است.

چاندراسکار رائو توضیح داد که چگونه درآمد را فرو برد و با توجه به همه گیر ترک دولت در هیچ موقعیتی را به سرویس بدهی خود را. او ساخته شده یک مورد برای تغییر زمان متحده بدهی و به دنبال افزایش FRBM حد که اجازه می دهد متحده به قرض است.

Chandrashekar رائو خواست نخست وزیر به اعلام مناطق که مثبت یا فعال موارد به عنوان سبز یا نارنجی مناطق اجازه می دهد متحده به بازگرداندن حالت عادی در چنین مناطق و مرکز به تغییر این مناطق به عنوان در هر درخواست از دولت مربوطه دولت بدون هر گونه تاخیر.

او گفت: تلاش شد در جریان تولید یک واکسن برای Covid-19 و چندین حیدرآباد مبتنی بر شرکت ها شد و پیشرفت خوبی در این جهت. وزیر گفت او خوشبین است که این واکسن می تواند طراحی و توسعه توسط ژوئیه یا اوت در هند احتمالا در حیدرآباد.

او احساس کرد که وضعیت کنونی در این کشور تغییر خواهد کرد تنها پس از یک واکسن در دسترس ساخته شده است به مردم. همه کشورها باید دلسوز و انسانی نسبت به کارگران مهاجر گفت: از آنجا که “کارگران مهاجر ترک خانواده خود را در مکان های مادری خود به کار در مکان های دور برای امرار معاش. زیر این بار تلاش آنها قطعا می خواهید به بازدید از خانواده خود را. اگر ما اجازه می دهد آنها را به سفر به مکان های مادری خود آنها خواهد شد دیدار با خانواده های خود و بازگشت به کار مسالمت آمیز شکست که وجود خواهد داشت ناآرامی.”

قدردانی از مرکز تصمیم گیری به عمل Shramik قطار ویژه برای حمل و نقل کارگران مهاجر این وزیر گفت که Telangana دولت بود از ساختن مقدمات سفر برای کارگران پس از در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. او گفت: نخست وزیر است که کارگران از بیهار که برای بازدید خانواده های خود بازگشته بود به Telangana دولت به کار در برنج میلز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>