ساعت اعلام Rs 20L کرور بسته به ساخت aatmanirbhar هند

Category: کیمیا | No comments

“بود آواز محلی” – که پیام نخست وزیر نارندرا منتقل به ملت به عنوان او اعلام کرد که یک تومان 20 Lakh کرور بسته به احیای هند coronavirus زده اقتصاد است. به مقدار 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی این بسته شامل قبلا اعلام بسته بانک مرکزی هند.

در سوم خود را به آدرس ملت از سراسر کشور مستند آغاز شد و در مارس 25, مودی خواست سرخپوستان به فشار این کشور به سمت تبدیل شدن به لحاظ اقتصادی “aatmanirbhar” یا متکی به خود. او همچنین با ابراز حمایت از تولید محلی برای تبدیل شدن به رقابتی جهانی در حالی که ضرب یک اصطلاح برای آیندگان – “فکر می کنم محلی و جهانی شدن”.

بسته به هند “aatmanirbhar” ملت اعلام خواهد شد توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman شروع چهارشنبه.

این خواهد بود که هند قرن: مودی

در حالی که هل دادن برای برخی از فرم مدرن از خودکفایی – یک ایدئولوژی اقتصادی که باعث خودکفایی اقتصادی مودی گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تغییر نظم جهانی به طور قابل توجهی و باز کردن فرصت برای هند است.

“ما شده اند شنوایی پس از قرن 20 که در قرن 21 در هند قرن. به دنبال در coronavirus وضعیت این مسئولیت ما را به قرن 21 در هند قرن. چگونه ما می تواند آن را انجام دهد: Aatmanirbhar بهارات (متکی هند)” او گفت:.

در واقع نخست وزیر به عنوان مثال در محلی ساخت N95 ماسک برای برجسته اقتصادی هند توانایی روی پای خود بایستد. او اشاره کرد که هند را به اندازه کافی منابع برای تولید N95 ماسک زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد. در حال حاضر هند تولید حداقل 2 لاخ از جمله ماسک های روزانه او اضافه شده است.

نخست وزیر نیز به خود چرخش به ایده اعتماد به نفس: “زمانی که هند از اعتماد به نفس به این معنی رفاه جهان است.” او افزود که سازمان ملل شده اند به دنبال به هند برای ایجاد شگفتی برای جهان است.

پنج رکن پست-Covid هند

مودی گفت: پس از Covid هند حمایت خواهد بر پنج رکن است: (1) اقتصاد – یک پرش کوانتومی در اقتصاد; (2) زیرساخت – یک زیرساخت است که می تواند تصویر جدید از هند; (3) سیستم یک سیستم است که می تواند به تحقق رویاهای قرن 21: (4) جمعیت شناسی ایران جمعیت شناسی پر جنب و جوش است. (5) تقاضا, تقاضا و عرضه زنجیره ای باید مورد استفاده و تقویت شود.

نخست وزیر گفت که این بسته را لمس بر چهار Ls – زمین, کار, نقدینگی, قانون اضافه شده است که تولید کنندگان محلی مانند MSMEs و صنایع روستایی بهره مند خواهد شد از تومان 20 Lakh کرور مالی بسته است.

“ما نیاز به گسترش اصلاحات در حال حاضر. ما کاهش مشکلات در زنجیره تامین. ما تمرکز بر روی تقویت زیرساخت ها و بهبود منابع انسانی است. ما را ساده سیستم مالیاتی بیش از حد. این کمک خواهد کرد که ما در حال رقابتی در زنجیره تامین جهانی,” او گفت:.

“ما در حال حاضر آموخته استفاده از تولید محلی با توجه به کوروناویروس. محلی مسئولیت است. محلی باید زندگی ما سرود. حتی مارک های محلی بودند یک بار محلی است. اما هنگامی که از آنها استفاده شد و مارک آنها جهانی شد. از امروز هر هند نیاز به آوازی محلی,” او اضافه شده در حالی که تاکید بر “aatmanirbharta (اعتماد به نفس)”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>