ستاره قطبی را بازنشسته لارسون FX و دو قایق دیگر برندها و بسته آن سیراکیوز, Ind., کارخانه جابجایی حدود 120 نفر از کارگران.

مدینه-بر اساس Polaris ساز از وسایل نقلیه نیز گفت: آن بازنشسته خواهد شد آن Rinker و Striper مارک. خدمات به مشتریان و ضمانت ادامه خواهد داد تا افتخار برای مشتریان گذشته از قطع مارک.

“ما عمیقا تاسف تاثیر این خواهد شد که ما کارکنان, قایق, نمایندگی, فروش, نمایندگان, تامین کنندگان — و البته ما Rinker, Striper و لارسون FX مشتریان گفت:” باب مک, Polaris, جمهور, جهانی, بازار مجاور و قایق.

این حرکت اجازه خواهد داد که ستاره قطبی به تمرکز بر روی آن Bennington, گادفری و طوفان مارک “تقویت رهبری ما در آن بخش.”

آواره سیراکیوز کارگران اعمال می شود برای باز کردن پوزیشن در ستاره قطبی’ دو Elkhart, Ind., گیاهان در حدود 30 دقیقه دور که در آن شرکت تولید دیگر مارک قایق.

زمانی که ستاره قطبی خریداری دارایی های لارسون قایق در ژانویه 2019 آن را تا به حال قصد دارد به گسترش طبقه تجاری هنگامی که مقر آن در لیتل فالز, Minn. فروش نیز آورده Striper تحت نام تجاری ستاره قطبی.

اما جدید “پویایی بازار و ادامه داد: عدم قطعیت در اطراف پایدار تاثیر COVID-19 همه گیر” ساخته شده ستاره قطبی تصمیم به ضایعات طرح توسعه و خروج از مارک های ماک گفت.

این Rinker نام تجاری بخشی از ستاره قطبی’ $805 میلیون خرید قایق Holdings LLC در جولای 2018.

این COVID-19 همه گیر — و در نتیجه رکود اقتصادی — تا حد زیادی مختل ستاره قطبی’ کل $6.8 میلیارد دلار کسب و کار به عنوان علاقه مندان در فضای باز تا حد زیادی کاهش اختیاری خرید و به دنبال اقامت در خانه سفارشات.

ستاره قطبی به طور موقت بسته ترین خودرو آن کارخانه ها به صورت یک هفته در اواخر ماه مارس و بعد از آن furloughed یا قطع حقوق غیر کارگران کارخانه. مدیر عامل شرکت اسکات شراب داد تا حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال 2020 است.

این لارسون برند که بیش از 100 سال یک بار به کارگیری 800 کارگران در لیتل فالز کارخانه. توسط Polaris, خرید برندهای تولید منتقل شده بود به به گیاه دیگر در ویسکانسین.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله