تشکر. ماکسین واترز’ خواهر می میرد از COVID-19


Illustration for article titled Rep. Maxine Waters Sister Dies From COVID-19

عکس: اندرو Caballero-Reynolds (خبرگزاری گتی ایماژ)

گذشته ماه گذشته بی سابقه بوده است زمان برای کشور ما به عنوان دست و پنجه نرم کردن با گسترده اثرات COVID-19. متاسفانه ویرانگر تلفات این ویروس تا ضربه به صفحه اصلی برای تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.).

تبلیغات

سنت لوئیس پست دیسپچ گزارش می دهد که Rep. آب خود را از دست داده به COVID-19. آب شدم و در یک خانه با 13 خواهر و برادر و معلوم نیست که خواهر مرده بود به هیچ عنوان نام داده شد. خواهر او بود و افراد مسن به عنوان آب اشاره کرده بود به او که در یک خانه سالمندان در زمانی که او قرارداد این بیماری است. بیش از دو هفته پیش, آب نشان داد که خواهرش در بیمارستان و مرگ ناشی از این ویروس در یک حرکت سخنرانی در مجلس نمایندگان است. او اختصاص داده شده قانون معرفی به ارائه کمک از ویروس به خواهر او. خدمات برگزار خواهد شد در سنت لوئیس که در آن آب است و در اصل از.

تبلیغات

از روز شنبه وجود دارد شده اند و بیش از 1.3 میلیون نفر از COVID-19 در امریکا با 80,000 مرگ و میر. برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به کاهش محدودیت وجود اینکه هیچ رکود قابل توجهی در مورد اعداد. در گرجستان بیش از 80 درصد از بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 شد, مردم سیاه و سفید. با وجود این که دولت هنوز تصمیم به دوبارهباز دو هفته پیش. Pاقامت خود را همچنان به فشار برای کشور به دوباره باز کردن حتی همانطور که بیشتر مردم در اداره قرارداد این بیماری است.

Rep. آب شده است انتقادی pساکن پاسخ به همه گیر اغلب تماس خود را پوچ تصمیم گیری در توییتر. او نیز یکی از چهره های کلیدی در پشت اقتصادی امداد اقدامات برای شهروندان و کسب و کار کوچک. او پیشنهاد یک برنامه است که به ارائه $175 میلیارد دلار برای کمک به مستاجرها و مالکان. افکار ما با او در طول این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de