راب مورگان پیشرو مرد


Rob Morgan in Bull (2020)

راب مورگان در گاو (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ساموئل گلدوین فیلم (c) Bert Marcus فیلم

“شما از شیکاگو؟” راب مورگان غنی صدای rumbled با یک کمدی اهنگ اذعان منطقه کد در تلفن همراه من. بعد از من تایید او دنبال کرد تا با یک سوال که بیشتر سمان عشق من برای او: “شما گام?”

تبلیغات

از آن لحظه من حل و فصل به چه بود برای تبدیل شدن به یکی از مهمترین یابم مصاحبه من در شرکت. من رشد کرده بود به احترام مورگان استعداد در طول سال; آرام قدرت است که با او نزدیک خود را شخصیت های مختلف برای چندمین بار در یک راه است که غیر ممکن است برای من به دست. به نوعی حتی زمانی که در صحنه های مخالف متمایز نیروگاه آگهی—از جمله در این است که ما, Mudbound, فقط رحمت و آخرین در سان فرانسیسکو—مورگان همیشه موفق به ربودن توجه ما است. او طول می کشد استفاده کامل از هر قاب تنها با یک بی امان فرمان که برگ شما را بدانم “که توسط این پسر؟!”

با کار خود مورگان است و اساسا به دست آورد و شهرت به عنوان یک صحنه سرقت بازیگر با بسیاری از طرفداران تعجب که چرا او تا به حال بیشتر نقش پیشرو. آخرین پروژه گاو نرارضا که می خواهید.

BULL – Official Trailer / ساموئل گلدوین فیلم (یوتیوب)

کارگردان آنی سیلوراستاین (که همچنین همکاری و نوشت: این فیلم با جانی مک آلیستر) و یک 2019 جشنواره فیلم کن انتخاب گاو نر‘s خلاصه داستان به شرح زیر است:

Bull مراکز حدود 14 سال Kris (کهربا Havard) که پس از حذف شدهها خود به خانه همسایه در یک جا از جوانی و بی اعتنایی به نظر می رسد به مقصد به دنبال در جای پای او و مادرش به زندان دولت. به جبران او مجبور است برای کمک به آبه ترنر (راب Morgan), an ex-گاو سوار با تراشیدن در تگزاس مدار بازار مال فروشان با کارهای در خانه و در محل کار خود را. در حالی که سفر با آبه او کشف یک شور و شوق برای گاو ، در عین حال به عنوان کریس مجموعه های خارج برای یادگیری این ورزش خطرناک تحت تاثیر بد فریب او را به جنحه راه. در ضمن آبه مبارزات با درد و دردهای در حال رشد و پیری از تنها زندگی او تا کنون شناخته شده است. با هم کریس و آبه جعل غیر منتظره اتصال کمک به یکدیگر دیدن امکانات جدید و امید به آینده و قبل از آن خیلی دیر است.

تبلیغات

متولد در نیو برن کارولینای شمالی در عین حال تولیدات توسط Brooklyn, New York Morgan غوطه ور خود را در گاو, شات در محل در روستایی شهرستان Decatur تگزاس و آغشته به اهمیت تاریخی از کابوی ها.

“ما تا به بازنویسی شده است از تاریخ کابوی نمایندگی در آمریکا که اصلی کابوی ها و cowgirls شد سیاه مردان و زنان است. [بنابراین] من هیجان زده در مورد این فیلم [و به] این بازی کابوی مشکی” مورگان گفت: ریشه.

Bullriding کاملا یک ورزش فیزیکی (به خصوص در یک حرفه ای بازار مال فروشان), بنابراین من تا به حال به درخواست مورگان اگر او خود را مانع.

“من ‘اونا تا به یک نقطه” مورگان تایید کرد. “و پس از آن ما خواهد سوئیچ مانند من اونا در مورد راست به نقطه که در آن شما را به واقع لمس گاو, بنابراین من در این عرصه در حال اجرا در اطراف و تمام چیزهای که. اما نقطه که در آن شما در واقع تا به حال لمس گاو ما خواهد سوئیچ کردن با مرد Wayne راجرزکه فوق العاده گاوباز. او بسیار مورد احترام در سراسر جهان است. این فیلم در واقع تاریخ ساخته شده با Wayne راجرز به عنوان اولین جنگنده سیاه و سفید که تا به حال لمس خاک از PBR—حرفه ای گاو سواری رقابت است.”

تبلیغات

“من در واقع در پشت یک گاو نر” مورگان اضافه شده است. “من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند در پشت یک گاو نر در چوت که من پیدا کردم این است که خطرناک ترین بخش به دلیل هنگامی که شما قفل شده است و در شوت با گاو نر شما نمی توانید دریافت کنید. من به تجربه کردم که با خیال راحت به لطف خدا.”

تبلیغات

اضافه کردن به بسیاری از دلایل که چرا من احترام مورگان بازیگر تایید کرد که او تا به حال به ساقه گاو, فقط رحمت و این است که ما همه در همان هفته. دانستن هر یک از شخصیت (Abe هربرت ریچاردز و عضو شورای سل قهوه ای بود) بسیار متفاوت برای مورگان به سوئیچ از هر طوری زحمت به خصوص در روز از هر یک از دیگر کاملا یک شاهکار را در نظر بگیرید.

“اوه مرد من سلام من اولین بازیگری مربی کیت Johnston, آینده از طریق آمریکا تئاتر از هارلم و در حال معرفی به ساز من با او و درک است که اساسا آنچه ما انجام می دهیم این است که بازی” مورگان گفت. “[به عنوان مثال] در [فقط رحمت] من برق. پس [در حالی که] من واقعا نمی خواهید برای دریافت برق, من می توانید شرایطی که در تخیل من در [من] ذهن به عنوان اگر من در آن بازی به واقعیت و احترام به فرد که در واقع زندگی می کنند این در زندگی واقعی است. [من] سپاسگزار است که من فقط به آن بازی و در واقع آن زندگی می کنند در این شرایط خاص.”

تبلیغات

BULL (2020)

گاو نر (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ساموئل گلدوین فیلم (c) Bert Marcus فیلم

“من واقعا ویژگی که برای آموزش من قادر به درک کنند که اگر من نمی باید سرگرم کننده و مخاطب نمی تواند از آن لذت ببرید” مورگان ادامه داد. “من یکی از آن بازیگرانی است که احساس می کند مانند اگر من شخصیت بالا در هروئین در فیلم, پس از آن من باید بالا هروئین در زندگی می دانید ؟ من یک روش بازیگر, اما من هنوز هم خودم را دوست دارم. و من برای پیدا کردن زندگی من فقط به عنوان هیجان انگیز و پربار و زیبا به عنوان شخصیت های که من بازی می کنم.”

تبلیغات

احترام طرفداران برای مورگان است که قطعا بازتاب توسط همسالان خود. “تمام لحظات [مورد علاقه من لحظات تیراندازی گاو]. غارت و من دوستان خوبی هستند و شیمی. من نمی توانم صبر کنید برای انجام بیشتر با او. به همین دلیل من در حال حاضر در حال نوشتن چیزی برای ما” Yolonda Ross (چی) که در تصویر می کشد شیلا در فیلم گفت: ریشه.

صحبت از نوشتن مورگان به دست گرفتن کنترل خود روایت و نوشتن نقش او همیشه می خواستم به بازی.

تبلیغات

“خوب من یک اسکریپت شناور در اطراف این صنعت به نام فرعون Flack [که] من شریک خداوند جان و نوشتم; که خیلی dope” مورگان گفت: شور و هیجان خود را منشعب از طریق تلفن بلندگو. “و شما می دانید من از یکی از این برادران در یک صنعت است که من می دانم [نمی] واقعا تهیه کردن به خواسته ها نیازهای من و آنچه من می خواهم. بنابراین اگر من واقعا آن را می خواهم من آن را به خودم. بنابراین در سال گذشته من تا به حال به برکت نوشتن داستان خود من و ایده من عامل و مدیر به نظر می رسید بسیار هیجان زده در مورد آن. بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه از آن می رود. امیدوارم شما دیدن فرعون Flack. شما اولین کسی من حتی گفت: در مورد آن است.”

خوب من برای اولین بار در خط به آن را ببینید.

گاو است که در حال حاضر در دسترس از طریق ویدئو در تقاضا (VOD) در شرکت سیستم عامل است.

تبلیغات

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de