Savage x تابستان: ریحانا با لباس زیر خط جشن تولد 2 با عکاسی از خود در مبارزات انتخاباتی مبتنی بر


Illustration for article titled Savage x Summer: Rihannas Lingerie Line Celebrates Its 2nd Birthday With a Selfie-Based Campaign

تصویر: Savage x Fenty (YouTube)

آن را سخت به این باور آن را در حال حاضر شده است دو روز پس از ریحانا راه اندازی Savage x Fentyاز زیر پای او در حال حاضر چند وجهی زیبایی و مد امپراتوری. البته در آن زمان از آن 2018 اولین, هیچ کس می تواند پیش بینی ما می شود هزینه های بسیار این زمان زیادی را در خانه تنها دو سال بعد کوتاه اما به عنوان کسانی که از ما کار از می تواند گواه loungewear—و حتی لباس زیر—به تازگی گرفته شده جدید اولویت در زندگی ما است.

تبلیغات

به طور همزمان در صنعت مد شده است تقلا برای انطباق به ما طبیعی است. چند در حال حاضر مبارزه با خرده فروشان صدایی مرگ خود را knells با توجه به طولانی شدن مدت تعطیلی در حالی که دیگران در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که تبلیغات موثر به نظر می رسد هنگامی که آن را دیگر امن به مرحله یک عکس معمولی به ترویج محصولات جدید است. اما همیشه مبتکر, ریحانا و شرکت باید آمد تا با یک راه هوشمندانه به ما نشان دهد که چگونه برای لذت بردن از موجودی خود را در راحتی از خانه خود ما. به گزارش مد لباساشتراک بر اساس نام تجاری است که همکاری با “خدمه آن از نام تجاری سفیران دوستان و حتی مشتریان” خود را برای عکاسی از خود-بر اساس کمپین تابستان قرار دادن برخی از مقدار مورد نیاز coquettishness ما در قرنطینه;

با عنوان Savage x, تابستان, کمپین است که به منظور انتقال “جامعه اتصال و جشن” از طریق عکس, تصاویر از مدل های در Savage x Fenty جدیدترین قطعات هستند که پس از reimagined با خلاق مرز درمان و تصاویر توسط mixed-media هنرمند Rafatoon.

تبلیغات

در حال حاضر یک کار در حال پیشرفت ممکن است محصول وله از ویژگی های تاثیر گذار-مدل عایشه Perry-Iqbal, Corie Rayvon, Denise Bidot, Jazzmyne جی, اردن Emanuel—و البته کارآفرینی بد گال خودش. و در حالی که ما ممکن است تردید به ارتکاب به یک Savage x Fenty اشتراک در گذشته ما نوظهور تعهد به ماندن در منزل است و ما به طور جدی تجدید نظر, از, با محدوده اندازه از 32A به 42H و XS به 3X وجود دارد چیزی در فروشگاه برای بسیاری از ما را به خود انزوا فقط کمی جذاب است.

ما ماشه و تبدیل شدن به بخشی از قبیله تیم ملی خودمان است ؟ احتمالا. پس از همه, یک اشتراک است که تقریبا تضمین شده است به ارائه بیشتر ارضاء فوری از ادامه به صبر بر که نهم آلبوم به رها کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de