صاحبان کسب و کار کوچک می گویند ویسکانسین بازگشایی سفارش تاسیسات

یک تعداد انگشت شماری از مشتریان سرگردان به Kendra Wiesemeyer خانه, دکور فروشگاه در مرکز شهر هادسون ساعت پس از آن افتتاح شد دوشنبه ،

“کمی خرده فروشی درمانی گفت:” صاحب 715 و نزدیک در بوتیک به نام فضل + شن.

آن را به حال شده است در حالی که برای.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تونی Evers مجاز تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی به پنج مشتریان در یک زمان به عنوان دولت برطرف کردن محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus.

در حالی که بسیاری از ضروری خرده فروشان مانند فروشگاه های مواد غذایی اجازه داده شد برای باز باقی می ماند تحت دولت “امن تر در خانه” سفارش کوچکتر مغازه ها تا به حال به سرعت ساخت تا به صورت آنلاین و یا منظقه مدل کسب و کار برای نگه داشتن جریان نقدی.

Wiesemeyer گفت: هر چند او شده است با فروش برخی از کالا آنلاین, همه گیر سوخت تعطیلی هزینه اش حدود 80 درصد از کسب و کار خود را. Evers’ سفارش جدید به او می دهد “کمی از امید است.”

“من فقط به امید همه نقش خوبی است زیرا ما می خواهیم بهترین ها را برای همه” او گفت:. “ما نمی خواهیم به هر گونه خطرات.”

تام Unterberger صاحب جهان اخبار کارت فروشگاه و فروشگاه رکورد برتر گفت: او “خوش شوکه” در اخبار او می تواند بازگشایی شده است.

“من شده است در این محل برای 37 سال این بوده است که اکثر قریب دو ماه من تا کنون تجربه کرده,” او گفت: بعد از ظهر دوشنبه. “ما باید از جنس پلکسی گلاس سپر و کارکنان پوشیدن دستکش. من فکر می کنم مردم خواهد بود قادر به حفظ فاصله است.”

آب و هوا خوب می تواند در قرعه کشی پنجره خریداران در سراسر مرزهای دولتی در این آخر هفته هر چند مری کلر اولسون پاتر جمهور هادسون اتاق بازرگانی گفت: اتاق بازرگانی را تشویق نمی کند Minnesotans به نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه ترتیب است که طول می کشد از طریق مارس 18.

امکان کوچکتر فروشگاه های خرده فروشی برای باز خواهد شد و احیای حدود 90000 شغل در 14,000 کسب و کار گفت: خانم هیوز از ویسکانسین توسعه اقتصادی شرکت. بیش از نیم میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در ویسکانسین از اواسط ماه مارس.

برتر شهردار جیم پین تشویق فرماندار تصمیم: “این یک قدم رو به جلو برای کسب و کار در جامعه ما و روشنی اذعان که فداکاری های بسیاری از شما ساخته شده است کار کرده اند.”

بیش از 10 ، 000 ساکنان ویسکانسین باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 409 که مردم از این بیماری است. مینه سوتا با کمی کمتر از ساکنان نزدیک است 12,000 موارد و ثبت کرده است 591 مرگ و میر.

Douglas County, خانه برتر, تایید کرده فقط 11 مورد از حدود 800 تست. St. Croix County, صفحه اصلی, به, Hudson تایید کرد 29 نفر از بیش از 1000 تست.

ایجاد جامعه تست سایت بخشی از فرماندار برنامه ریزی برای افزایش تست برای بهتر اداره کند که در آن ویروس است و برای محدود کردن گسترش آن.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de