Telangana پلیس در حرکت به سرکوب جمعی در برخورد Bhainsa

Category: کیمیا | No comments

Nirmal: جمعی مشکل شکست در Bhainsa شهر در نیرمل منطقه Telangana پس از یک مرد مست اتهام وارد محل عبادت و باعث بحث بین دو گروه از افراد چند ساعت قبل از آن.

مشکل بالا گرفت تا در نیمه شب یکشنبه بیش از حادثه ای که رخ داده بود ساعت زودتر و خیابان های Bhainsa شد تنش در دوشنبه. این Bhainsa پلیس اجرا منع رفت و آمد در شب و به استناد قسمت 144 قانون محدود کردن مجلس است.

Nirmal منطقه سرپرست پلیس Shashidhar Raju گفت: Bhainsa بازداشت 25 نفر به صورت شورش و ثبت چهار مورد در برابر آنها. نیروهای بیشتری مستقر شده اند در Bhainsa.

این شورش در محل Shivajinagar مستعمره واقع در حومه Bhainsa در جاده ها به Nirmal. قبل از حادثه گرفته شده بود در داخل شهر است. Miscreants سوخته صندلی از یک موتور و آسیب دیده یک autorickshaw. دو نفر مجروح شدند و در این درگیری.

Raju گفت: همه موسسات در Bhainsa به جز بیمارستان ها و پزشکی مغازه ها بسته بودند.

SP گفت: این حادثه که باعث این مشکل اتفاق افتاده است و در حدود 9.30 شب جمعه وقتی که مست lurched به محل عبادت. برخی از مردم محلی سعی در متوقف کردن او و دیگر گروه مداخله از طرف او. این منجر به شورش با دو گروه pelting سنگ در هر یک از دیگر.

Raju گفت: مست صدمات پایدار و منتقل شد به یک بیمارستان در نیزمبد و در یک وضعیت با ثبات است. افسران ارشد پلیس از کریمنگر محدوده با عجله به Bhainsa.

Telangana صفحه اصلی وزیر محمود علی گفت: حادثه جزئی بود اما دولت بود و نظارت بر وضعیت. او گفت که وضعیت تحت کنترل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>