ریشه در جریان است در زندگی Instagram با سیاستمداران به بحث 2020 انتخابات و COVID-19

Category: کیمیا | No comments


L to R: Congressman Steven Horsford (D-Nev), former HUD Secretary Julián Castro and state representative Chris Rabb (D-Pa)

L به R: کنگره استیون Horsford (D-Nev) سابق HUD وزیر جولین کاسترو و دولت نماینده کریس Rabb (D-Pa)
تصویر: جیم کوک/Gizmodo

بیشتر از امریکا 2020 سیاسی سپاه مطبوعات است braving COVID-19 داخل خانه های خود را, بنابراین ما نیست گزارش در زمین پوشش ما معمولا به شما. اما نیست که توقف ریشه از آوردن شما به طور منظم 2020 پوشش و مصاحبه با مقامات منتخب در هر سطح از دولت است.

تبلیغات

برای دو هفته گذشته ریشه شده است میزبانی Instagram زنده مصاحبه با اعضای کنگره سیاه حزبی در طیف وسیعی از افراد ادامه خواهد داد و انجام این کار در طول این سال است. ما دو مصاحبهها مظنونان حمله به دانشگاه Robin Kelly (D-بیمار است.) و Sheila Jackson Lee (D-تگزاس).

این هفته ما در حال میزبانی یکی دیگر از CBC عضو و دو سابق و در حال حاضر مقامات منتخب انجام کار مهم در زمینه های مربوطه خود را.

تبلیغات

روز سه شنبه در 12 p. m. ET ما خواهد بود میزبانی کنگره ایالات متحده استیون Horsford (D-Nev.), خواهد شد که بحث 2020 آمار و اولویت های مراقبت عمل 2.0.

چهار شنبه سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro رها در 2 p. m. و به بحث در مورد چگونه مقامات منتخب باید پرداختن به خشونت پلیس و عدالت کیفری مسائل در طول COVID-19 و فراتر از آن.

در سطح دولت ایالتی پنسیلوانیا در کنگره کریس Rabb (D-Phila.) خواهد آمد با روز پنج شنبه در 2 p. m. و به ما بگویید که چگونه خود را از دولت این است که دست زدن به COVID-19 همه گیر و آنچه او انجام شده است برای محافظت از انتخابات و حقوق رای دهندگان.

هر هفته ریشه خواهد شد از ویژگی های مقامات منتخب و فعالان سیاسی در هر سطح به شما اطلاع در مورد آنچه اتفاق می افتد با 2020 انتخابات COVID-19 و دیگر مسائل است.

تبلیغات

لحن خود را با سوالات; ریشه خواهد به پرسش های بینندگان در طول مصاحبه.

Illustration for article titled The Root Is Going Live on Instagram With Politicians to Discuss the 2020 Elections and COVID-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>