ورزشی فن تجربه ممکن است هرگز همان خواهد بود

Category: کیمیا | No comments

در کلاس او می آموزد که در دانشگاه مینه سوتا, جامعه شناسی پروفسور داگلاس هارتمن را گاهی اوقات به دانش آموزان خود را به تصور جهان بدون ورزش.

اما حتی در آنچه هارتمن به نام “دیوانه فکری آزمایش فکری” او هرگز در نظر گرفته گفتن دانش آموزان خود را یک سناریو مثل یک بازی که در زندگی واقعی: یک بیماری همه گیر پاک کردن ماه از ورزش است.

“هیچ کس تا کنون تصور حالات به عنوان شدید و در مجموع به عنوان ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر …” هارتمن گفت. “بدترین سناریو برای دانش آموزان و احتمالا برای بسیاری از ما حتی نمی تقریبی مطلق خاموش شدن ما در حال تجربه در حال حاضر.”

هارتمن گفت که او می کند این ورزش به دانش آموزان بخواهید که ارزش آنها از ورزش و, چگونه آن را قاب ارتباط خود را با جهان اطراف آنها را.

در برخی از نقطه در آینده — شاید در ماه شاید یک سال یا بیشتر — آن را امن خواهد بود برای طرفداران برای ورود به یک عرصه یا ورزشگاه دوباره. این احتمال وجود دارد که عمده نرم افزار ورزشی برای اولین بار رزومه بدون طرفداران در حضور. و روزی یک بازگشت به آنچه که ما به یاد داشته باشید ممکن است.

اما چه اتفاقی می افتد در میان مدت? بعد از این سال در سال آینده یا دو سال از در حال حاضر ؟ چگونه طرفداران رابطه با ورزش تغییر خواهد کرد و این تغییر موقتی یا دائمی است ؟ خواهد خود را در نگرش ها و رفتارها به سادگی بازگشت به آنها چگونه بود ؟

“من اعتقاد دارم طرفداران واقعی تمایل قوی برای تعامل مجدد با زادگاه خود را تیم” دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر گفت. “من فکر می کنم دو یا سه سال از هم اکنون با فرض اینکه واکسن این ویروس خاص در بازی من کاملا صعودی است که آن می تواند بازگشت به تنظیمات عادی.”

گرفتن در بازی

سنت پیتر و کارکنان خود را در مورد نحوه های مختلف این ورزشگاه تجربه ممکن است در هنگام بازی بیس بال, آیا بازگشت به هدف زمینه است. چگونه مدیریت امتیازاتی است که به احتمال زیاد به تغییر. مواد غذایی ممکن است بیشتر گرفتن و رفتن سبک به جای داشتن کسی که جمع آوری آن را در مقابل شما و چگونه این تیم موفق چیزی به عنوان ساده به عنوان چاشنی ایستاده است به احتمال زیاد به تغییر.

“برخی از کسانی که همه چیز آسان خواهد بود به انجام. برخی از خواهد بود سخت به انجام است و ممکن است نیاز را در طول زمان” سنت پیتر گفت. “اما که می تواند یکی از طولانی مدت نتایج این. شما ممکن است که در انواع مکانهای تفریحی فقط به خاطر مردم حساسیت بیشتری نسبت به دیگران از دست زدن به مواد غذایی خود را و یا ظروف خود را.”

این یک تغییر است که می خواهم طرفداران مثل دن اتوود از بروکلین سنتر خوش آمدید. اتوود گفت که او می خواهم برای دیدن “بدون تماس” ضد عفونی کننده دست بیشتر به راحتی در دسترس در عرصه و استادیوم.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من شده است با قرار دادن گوجه فرنگی در یک هات داگ یا برخی از پنیر دلمه و آرزو برای سریع پمپ ضد عفونی کننده دست قبل از غذا خوردن و پس از لمس کردن سس گوجه فرنگی تلگراف” اتوود گفت. “عرصه دستشویی, هستند بدنام, کثیف, مهم نیست که چگونه اختصاص داده شده وادار سازد کارکنان است بنابراین هیچ لمسی جایگزین در دسترس است که در این مناطق از ورزشگاه که دیدن بیشتر تماس فیزیکی مفید خواهد بود.”

تغییرات شبیه به این در حال حاضر در محل به صورت مستقل St. Paul پرستاران که هفته گذشته اعلام کرد روش در چه طرفداران می توانید انتظار زمانی که آنها بازگشت به ورزشگاه. این تغییرات شامل داشتن بیشتر ضد عفونی کننده دست خلاص شدن از انجام آن خودتان را نمک و فلفل می ایستد و با داشتن cashless خرید چیزی سنت پیتر گفت: می توان به آینده به تعداد زیادی سالن بیشتر.

زیبایی از رفتن به یک بازی ممکن است تغییر کند. مواد غذایی و آشامیدنی (persian) تجربه ممکن است متفاوت باشد. کارگران ممکن است پوشیدن ماسک و دستکش را به صورت دائمی. رفتار تغییرات آمریکایی ها تعهد می تواند باعث یک تغییر دائمی در نگرش ها و انتظارات آن را به عنوان مربوط به خود را در تعامل با ballpark یا عرصه کارکنان و طرفداران دیگر.

چه اتفاقی می افتد ؟

که اگر طرفداران نشان می دهد تا در همه.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از عرصه و استادیوم کمتر از نیمه پر گفت:” B. J. Schecter استاد می آموزد که رسانه های ورزشی در Seton سالن و قبلا به عنوان سردبیر اجرایی برای ورزش نشان داده شده است. “من دو پسر جوان و من در ورزش تمام زندگی من است. من یک مقدار زیادی از بیم و هراس گرفتن در این نوع از سالن در هر زمان به زودی حتی پس از ما فکر می کنم ما و دوباره در انتهای دیگر از این.”

تنها راه Schecter گفت که رابطه بین طرفداران ورزش و بازگشت به حالت عادی است که با یک واکسن اما یک واکسن می تواند بیش از یک سال دور اگر و هنگامی که آن را وارد می کند.

حتی پس از آن وجود وعده به طور خاص روانی تغییر در نگرش در رویدادهای ورزشی به خصوص آن را به عنوان مربوط به تعامل با طرفداران دیگر.

“شما در حال نشستن در ورزشگاه بسته بندی شده و کسی سه کرسی پایین به سرفه مناسب, آنچه شما می رویم به فکر می کنم؟” Schecter گفت. “”آه خدای من, من به دور از این فرد است. این فرد می تواند بیمار می شود و می تواند آلوده به من و هر کس در اطراف من.’ ما هرگز واقعا فکر می کردم که راه قبل از. آره مزاحم بود در حمل و نقل عمومی و یا هواپیما و یا یک ورزشگاه. … در حال حاضر آن را ‘است که این فرد بیمار است؟’ روانی که یک چیز کاملا جدید است که.”

برخی از طرفداران مانند کوری Engelhardt از غرب سنت پل خواهد بود مردد در مورد تعامل فیزیکی با طرفداران دیگر.

“اما بالا پنج یا دست دادن ممکن است یک چیزی از گذشته” Engelhardt گفت. “حداقل با غریبه ها. من نمی بینم که تغییر نظر خانواده خود من اما من نمی دانم که من می بینم بسیاری از مردم ارائه تا پنج بالا و یا از دست دادن دوباره هر زمان به زودی.”

اتوود گفت که او نمی خواهد ذهن به بالا-سپاس اما امید همه گیر خواهد شد کمک به حفظ بهتر به طور کلی بهداشت مانند پوشش سرفه و ترس به یکدیگر یادآوری کنیم.

اما حتی برخی از کسانی که از طرفداران بزرگ از مردم در حمله به فضای شخصی خود مانند مت Brandes از مینیاپولیس به دنبال به جلو به جشن با طرفداران همکار دوباره.

“من منفعل پرخاشگر Minnesotan بنابراین من در حال حاضر ترجیح می دهند همکار من طرفداران به نگه داشتن برخی از راه دور” Brandes گفت. “من می گویم که اگر ما در یک نقطه که در آن ما همه سالم به اندازه کافی برای حضور در رویدادهای ورزشی هم ما به اندازه کافی سالم برای بالا پنج غریبه.”

به دنبال به جلو

هارتمن و Schecter با اشاره به حملات تروریستی در سپتامبر. 11 سال 2001 به عنوان تغییر چشم انداز ورزش در راه دائم. برای مثال فلز نیست در هر محل قبل از آن. آنها تبدیل به یک واقعیت زندگی پس از آن.

“من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به تفاوت ها و تغییرات در پروتکل و حضور در بازی و غیره” Schecter گفت. “آنچه که دقیقا آنها در حال رفتن به, من مطمئن نیستم. اما قصد دارد به تفاوت.”

برخی از اثرات روانی اجتماعی فاصله می تواند تبدیل به جاسازی شده در فرهنگ آمریکایی و آشکار خود را در رویدادهای ورزشی است.

“بیش از مدت طولانی من نسبتا خوش بینانه است که آن را به بیشتر از یک حد نرمال بیشتر از سنتی جمعیت” سنت پیتر گفت. “این به آن معنا نیست که طرفداران نمی تواند یک کمی بیشتر حساس به تکان دادن دست یا بالا fiving.”

هارتمن گفت که مربوط به بزرگتر پرسش نه فقط با چگونه ورزش در حال تغییر هستند اما مردم چگونه فکر می کنم در مورد خود و دیگران در رابطه با سلامت خود را.

“هنگامی که من از دانش آموزان من نوع فکر کردم سوال در مورد هیچ ورزشی معمولا همه تصور کسانی که اولین روز بعد از 9/11” هارتمن گفت. “این چیزی شبیه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر آن را تا به حال اثرات عمده — عمده تحول اثرات — آن لحظه در تاریخ ما است.”

اقتصادی تاثیر برش در تمام سطوح ورزش از لیگ جوانان به جوانب مثبت.

کمبود جمعیت در ابتدا قرار می تواند اهمیت بیشتری در پخش ورزش و با NFL به دنبال جوهر معاملات جدید با شبکه های, این می تواند تحت تاثیر قرار دهد که قیمت…. اگر طرفداران تمایلی برای آمدن به استادیوم ها در همان تعداد شاید بیشتر خواهد شد تماشای تلویزیون حتی اگر پخش می شود بی دست و پا و بدون سر و صدای فن.

سنت پیتر امیدوار است “مقید کردن تقاضا” برای مردم به تماشای ورزش را حمل بیش از یک بار طرفداران مجاز به جمع در استادیوم دوباره. او گفت که او می تواند تصور یک سناریو که نه هر صندلی به فروش می رسد در هدف زمینه و طرفداران مجاز در تا زمانی که آنها در حال نشستن یک فاصله معینی از هم جدا از یکدیگر است. که بخشی اخیر بازگشت-به-بازی, برنامه منتشر شده توسط پرستاران.

“ما درک می کنیم که بسیاری از ما نمی تواند در یک موقعیت اگر با توجه به فرصت برای فروش هر بلیط در هدف قرار دادن میدان” سنت پیتر گفت. “ما ممکن است نیاز به جلوگیری از آن است و به مردم این فرصت را به گسترش است.”

اما سنت پیتر می بیند ورزشی در بزرگ داشتن یک تاثیر بزرگ در آوردن آمریکا از تکان خوردن این ویروس ایجاد می شود. که تمایلات NBA کمیسر آدم نقره گفت: شایع بود در دوران های اخیر مجازی حکام نشست.

“من فکر می کنم وجود دارد به رسمیت شناختن از آنها این است که بزرگتر از کسب و کار ما” نقره گفت. “این بزرگتر ورزشی و بزرگ وجود دارد نمادگرایی در اطراف ورزشی در این کشور و به حد ما پیدا کردن یک مسیر به عقب آن می تواند بسیار معنی دار برای آمریکایی ها است.”

که تجربه فقط ممکن است یک نگاه متفاوت و احساس به آن به خصوص در فرد است.

“من در ورزش تقریبا 30 سال است که به فینال چهار دست و پا سوپر کاسه های المپیک — من هرگز برای یک لحظه فکر کردم در مورد یک بیماری همه گیر و یا یک ویروس” Schecter گفت. “این نه یک گزینه دیگر.

“هر کسی به هر چیزی با جمعیت این است که رفتن به در ذهن مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>