سه بازی است که من نگه داشته عاقل در حالی که ماندن در خانه


Illustration for article titled Three Games That Have Kept Me Sane While Staying at Home

گرافیک: افزایش بازی

بین همه گیر جداسازی و خالص میزان ضرر و زیان این چند ماه گذشته بوده است گاییدن سخت است. جهان فقط به نظر نمی رسد برای جلوگیری از تحمیل درد. یکی از اشکال اولیه مراقبت از خود همواره بازی های ویدئویی است. هنگامی که واقعیت می شود بیش از حد سخت من را به یک استراحت از آن و فرار به مجازی یکی.

تبلیغات

در زیر سه بازی است که من ارائه امداد در چه مسلما یکی از عجیب ترین و سخت ترین دوره از زندگی من.

Illustration for article titled Three Games That Have Kept Me Sane While Staying at Home

تصویر: افزایش بازی

تبلیغات

تتریس اثر

دوستان من سرگرم کننده را از من به علت چقدر سخت من رفته تتریس اثر برای دو سال گذشته است. تتریس است که اساسا یک بازی کامل وجود دارد را یک دلیل آن را تحمل کند. در عین حال به نحوی Tetsuya Mizuguchi و این تیم در افزایش در بر داشت یک راه برای بهبود پس از کمال است. آنها در زمان محاکمه و درست تتریس فرمول و تبدیل آن به یک بصری خیره کننده بازی ریتم. هر خط روشن بلوک جنبش و به نوبه خود از tetromino با این نسخهها کار در پشت سر هم با موسیقی است. گرفتن یک مقدار مشخصی از تخلیه نتایج در موسیقی در حال تحول است. ترکیب که با ذرات زرق و برق دار و اثرات روانگردان بلوک پوشش و شما می توانید تجربه ای است که فراتر از مقایسه. اگر شما اتفاق می افتد به یک هدست VR این است که باید پلیس.

این بازی طول می کشد مرا از سر من و من غرق در آن جهان. آن را نه تنها آرامش بخش آن را متعالی. هر زمان که من احساس استرس یا فقط افسرده من بازی این بازی و به صورت کمی, من از سر گرفته شده و به یک جهان نور و صدا. انواع حالت اجازه می دهد تا شما را به انتخاب بین ابتلا به یک پرنیان و یا به دنبال یک چالش است.

اگر شما می خواهید به خودتان یادآوری تعجب می کنم که احساس می کند مانند بازی تتریس اثر است.

Illustration for article titled Three Games That Have Kept Me Sane While Staying at Home

تصویر: اکتیویژن

تبلیغات

Call of Duty: Warzone

یکی از بدترین بخش های قرنطینه شده و انزوا. من به هیچ وجه برونگرا اما من دوست دارم که در اطراف من دوستان است. حتی به عنوان ما بدست و مسئولیت های چنین به عنوان کار و ازدواج و پدری را به بازی ما معمولا موفق به پیدا کردن یک راه به آن لگد حداقل یک یا دو بار در ماه. این بیماری همه گیر است و بدیهی است که تحت تاثیر قرار توانایی ما برای انجام این کار است.

تبلیغات

به عنوان ما نمی, همه, همان, کنسول, برای ما سخت است برای پیدا کردن یک بازی همه ما می توانید با هم بازی. خوشبختانه ندای وظیفه: جنگ های مدرن و , رایگان-به-بازی نبرد رویال حالت Warzone است و کراس پلت فرم که بدان معنی است که بدون توجه به آنچه که کنسول ما همه ما می توانیم با هم بازی.

این شده است یک نعمت غیر مترقبه از طریق این زمان.

قادر بودن به گرفتن یک گروه از ما هم که فقط کرک, جوک و انفجار در 12-ساله لذت بوده است. آن را نه تنها ارائه یک راه برای ما برای به دست آوردن با هم اما مهمتر از همه ایجاد شده دلایل جدید برای ما به کباب کردن هر یک از دیگر. مانند زمانی که ما در یک (مجازی) ماشین ضربه بودن و دوست من همین فکر می کردم که بیرون پریدن از یک وسیله نقلیه در حال حرکت به تیراندازی منطقی بود چیزی که به انجام است. و یا زمانی که دوست من کیگان و من احاطه شده بودند در یک ساختمان و ارتش به طور تصادفی بیرون رفت و رو کاهش یافته است فورا. شما را از انجام کاری احمقانه و شما را دریافت clowned— که همه بخشی از سرگرم کننده است.

تبلیغات

آن را ندارد به Warzone, اما من به شدت توصیه می شود برای پیدا کردن یک بازی است که شما و دوستان شما می توانید تمام تیم و بازی. در حالی که آن را کاملا همان بودن در یک اتاق با یک دیگر, آن را هنوز هم یک راه خوب برای صرف وقت با مردم شما در مورد مراقبت.

Illustration for article titled Three Games That Have Kept Me Sane While Staying at Home

تصویر: Square-Enix

تبلیغات

Final Fantasy VII: بازسازی

Final Fantasy VII: بازسازی یکی از عجیب ترین تجربه من در بازی. این یک deadass بازسازی. نمی HD remaster یا پورت اما مستقیم اقتباس از سال 1997 اصلی است. دیدن جهان است که اسیر تخیل من به عنوان یک فرزند به ارمغان آورد به زندگی زنده با تکنولوژی امروز شده است یک تجربه سورئال. بدون شوخی—زمانی که یاد باز cutscene ضربه شروع کردم به پاره کردن.

تبلیغات

به نظر می رسد که چگونه آن را احساس. به عنوان یک بچه من با استفاده از تخیل من برای پر کردن در جاهای خالی از ابتدایی گرافیک 3D. در حال حاضر کسانی که شاهد بوده اند وزین با برش لبه گرافیک در 4K محدوده دینامیکی بالا.

Final Fantasy VII: بازسازی احتمالا یکی از معدود نقاط بالا از چند ماه گذشته برای من. این همه چیز من می خواستم آن را به. مبارزه موفق با موفقیت به ترکیب کلاسیک Active Time Battle سیستم با یک سیستم نبرد شبیه Kingdom Hearts بازی. در حالی که این تغییرات به داستان ها, آه,, چیزی, بازی هنوز هم بازدید مانند کسب و کار هیچ کس.

تبلیغات

اگر Final Fantasy VII را انجام نمی آن را برای شما پس از آن من می خواهم پیشنهاد بازبینی از یک بازی شما را دوست دارم از گذشته است. وجود دارد تنها چیزی که آرامش مورد بازبینی جهان است که به معنای زیادی به شما. به خصوص اگر آن را دریافت بازسازی در مقیاس Final Fantasy VII.

من برای پیدا کردن بازی به یکی از بهترین اشکال فرار از واقعیات است. شما به طور کامل تجربه خود را در یک روش کاملا مختلف جهان تجربه داستان های جدید و یا ایجاد آنهایی که خود را. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری من پیدا کردم خودم را با تکیه بر که به صورت فرار. هیچ شرم در نیاز به یک استراحت, بنابراین اگر شما می توانید انتخاب کنید تا یک کنترل کننده و یک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر