مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است دادن سیاه رای دهندگان دسترسی به, رای گیری, سرقت انتخابات

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Believes Giving Black Voters Access to Voting Is Stealing the Election

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت نمی خواهید مردم را به پست الکترونیکی در آرا و او نمیخواهد یک حومه شهر لس آنجلس با یک جمعیت را رای به دفعات مشاهده شده است. من شروع به فکر می کنم که رئیس جمهور ایالات متحده نمی خواهند مردم به رای دادن در انتخابات آینده. آن را تقریبا به عنوان اگر او یک متقلب نژادپرستانه که در تلاش است به سرقت انتخابات. است که نمی توان آن را می توانید آن را?

تبلیغات

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت زمان برای قرار دادن خود را به “ویژه انتخابات در کالیفرنیا 25th کنگره منطقه بود که خالی سابق تشکر. کتی هیل D-کالیفرنیا که استعفا داد و در پاییز گذشته” سالن ،

رئیس جمهور معتقد است که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات در تلاش است به سرقت انتخابات با باز کردن یک جدید رای گیری سایت در لنکستر.

تبلیغات

“بنابراین در کالیفرنیا از حزب دموکرات که مبارزه مانند دیوانه به تمام پست تنها آراء و موفق شد فقط باز یک غرفه رای گیری در بسیاری از دموکرات منطقه در دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتیسالن ، “آنها در حال تلاش برای سرقت یکی دیگر از انتخابات. این همه تقلب کردن وجود دارد. این رای باید به حساب نمی آید. کلاهبرداری!”

سالن یادداشت لنکستر است و نه “اکثر دموکرات منطقه” در کالیفرنیا. “شهردار این شهرستان رکس parris در یک جمهوری خواه است. لنکستر نیز توسط دو جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی واشنگتن پست اشاره کرد.”

آنچه احتمالا ناراحت کننده مغلوب ساختن پیشی جستن ترین است که رای گیری در منطقه واقع شده است و در جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار و ما می دانیم که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند در مورد “سیاه پوستان.” در حالی که تهمت معتقد است که باز شدن یک رای گیری در محل در محله حمله مستقیم خود دولت معلوم است که این حرکت بود واقعا فقط اجازه می دهد تا سیاه مردمی که نمی باید یک مکان سنجی در منطقه خود حق رای به راحتی.

و parris در جمهوریخواه شهردار که کاملا احتمالا معتقد است که مردم سیاه ترکیبات خود را به عنوان به خوبی پشتیبانی می کند حرکت می کند.

تبلیغات

“این چیزی است که در این شهرستان باید رفع بلافاصله” parris در گفت محلی خروجی اخبار هفته گذشته, سالن, گزارش. “باید وجود داشته باشد حتی ظاهر مؤثر در نتیجه با محدود کردن توانایی برای رای دادن.”

نامزد حزب دموکرات کریستی اسمیت یک دولت assemblywoman, گفت: در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر آن را به سادگی:

“رئیس جمهور نمی خواهند اکثریت آفریقایی, لاتینی جامعه برای رای دادن. در CA ما معتقدیم در گسترده رأی است. ما همچنین بر این باورند در آمریکا حقوق. چرا شما آقای رئیس جمهور؟”

تبلیغات

حزب دموکرات تلاش برای توضیح به مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه باسن “رای گیری در حال گسترش دسترسی به سرقت نیست یک انتخابات بر خلاف آنچه جمهوری خواهان در واشنگتن ممکن است باور.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر تهمت شکایت کرده که در این مسابقه شد “تقلب” در یکی دیگر از صدای جیر جیر به دلیل انتخابات است “قرار بود به پست الکترونیکی-در برگه های رای تنها.”

تبلیغات

چه رئیس جمهور را درک نمی کند این است که این مسابقه قرار نبود به یک ایمیل تنها در انتخابات; دولت صرفا تشویق رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست و با فرض ماندن-در-محل سفارشات همچنان فعال بودند.

“Newsom اعلام کرد در هفته گذشته که دولت ارسال خواهد هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر انتخابات یک حرکت که به همین ترتیب به خود جلب کرد شکایت از رئیس جمهور” سالن یادداشت

تبلیغات

فقط در ماه گذشته رئیس جمهور استدلال کرد: “من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید …وجود دارد بسیاری از نادرستی رفتن با پست الکترونیکی-در رای گیری الکترونیکی-در برگه های رای.”

رئیس جمهور نمی مراقبت برای افراد سیاه و سفید. او نمی تواند ایستاده سیاه و سفید ورزش و مردم او مطمئنا نمی مراقبت برای افراد سیاه و سفید ورزش از حق خود برای رای دادن. اساسا رئیس جمهور متنفر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>