تهمت می اندازد نژادپرستانه واکسن در خبرنگار و سپس می اندازد هرگز خلق و خوی و طوفان از کنفرانس مطبوعاتی


Illustration for article titled Trump Throws Racist Jab at Reporter, Then Throws a Temper Tantrum and Storms Out of Press Conference

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

رئیس جمهور می خواهد به جشن برای پیروزی تنها او می توانید ببینید. به گوش او بگویید آن ایالات متحده را شکست داد coronavirus و هر کس در حال حاضر باید پشت در محل کار. حقیقت این است که ایالات متحده تبدیل شده کانون چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک بیماری عفونی.

تبلیغات

رئیس جمهور همچنین به کنفرانس مطبوعاتی—بله به عنوان یک فعل—به جز او نمی مانند پاسخ دادن به سوالات. او را دوست دارد اجتناب از پرسش و او واقعا دوست دارد ستایش جز وجود ندارد چرا که مردم هنوز هم در حال مرگ از COVID-19 که رئیس جمهور معتقد است او را شکست داد. آه و کاخ سفید تبدیل شده coronavirus ظرف پتری.

تبلیغات

روز دوشنبه تهمت به نظر می رسد برای تبدیل شدن به اذیت و پس از خبرنگار واشنگتن پست فیلیپ Rucker خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد روز مادر tweetstorm که شامل ادعا می کند که رئیس جمهور سابق اوباما متعهد شده بود “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون!”

Rucker می خواستم به دانستن آنچه که جرم و جنایت بود که اوباما متعهد شده بود و رئیس جمهور از افرادی که به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری است که آنها را درک نمی کنند نمی تواند آن را توضیح دهید. نه تنها او می تواند آن را توضیح دهد او حتی نمی دانند که آنچه از او صحبت کردن در مورد خود. او ساخت انواع گه قبل از اینکه ناگهان در حال حرکت به سوال بعدی.

CBS خبرنگار Weijia جیانگ بود در اینجا برای مغلوب ساختن پیشی جستن fuckshit و می خواستم به دانم چرا تهمت به طور مداوم احساس می کند مجبور به ادعای “آمریکا انجام شده است به مراتب بهتر در تست بیش از هر کشور دیگر” زمانی که آمریکایی ها همچنان به مرگ روزانه تخته سنگ ،

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن بودن نژادپرستانه کیسه سگ استفراغ است که او گفت: جیانگ که در چین متولد شد و مطرح در غرب ویرجینیا است که او باید بپرسید چین که سوال.

تبلیغات

سگ ماده, تیز کردن?

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به حرکت بر روی یکی دیگر از روزنامه نگار سی ان ان Kaitlan کالینز که در روزنامه نگاری همبستگی مجاز جیانگ به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیگیری.

تبلیغات

جیانگ نقل مکان کرد به لبه صندلی خود کشیده و ماسک خود را دور از صورت خود را (که ریشه سردبیر Genetta Adams یادداشت جدید مصرف کردن گوشواره من”—نبرد آیین آغاز شده توسط سیاه و سفید زنان در اواخر دهه 1970) به درخواست رئیس جمهور چرا او گفت: او به درخواست چین که سوال.

“من گفت: آن را به هر کسی که بپرسید یک سوال مانند این که” که ریشه wypipologist Micheal هریوت یادداشت wypipo برای “هر کسی می تواند آن را دریافت کند.” قبل از جیانگ می تواند خاموش کفش و از مغلوب ساختن پیشی جستن به آمد پشت تریبون و می گویند آن را به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روی دیگر خبرنگار اما کالینز بود “Fuck شما در حال حاضر به نام به من!” مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به تماس PBS’ Yamiche Alcindor, که توییتی که او “motioned برای Kaitlin به درخواست او س” تخته سنگ گزارش شده است.

تبلیغات

این سطح از چوب با هم (همه زنان از نژادهای مختلف) که منجر به تهمت بستن کنفرانس مطبوعاتی و پیاده کردن مرحله. خوب شغلی خانم ها; اگر تنها مرد خبرنگاران تا به حال تخمدان به ایستادن به رئیس جمهور از مردم بر این باورند که ما در حال پیروزی در نبرد در برابر coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de