دوقلوها بیس بال در جولای ؟ بیس بال صاحبان تصویب طرح مذاکرات تا بعد

Category: کیمیا | No comments

لیگ اصلی بیس بال می تواند بازگشت به هدف قرار دادن فیلد به عنوان اوایل جولای 4th, تحت, یک پیشنهاد برای کوتاه 2020 فصل است که این ورزش را 30 صاحبان تیم تایید دوشنبه.

بیس بال مقامات لابی فرمانداران سراسر کشور با امید به تبدیل شدن به اولین بار اصلی تیم آمریکایی ورزش به بازگشت به بازی در میان همه گیر.

اما گرفتن فرمانداران مقامات بهداشت عمومی, MLB کارکنان — و به خصوص بازیکنان — به همراه طرح است که به دور از تضمین شده است.

هنوز MLB کمیسر راب Manfred در زمان اولین گام نسبت به روز باز 2020 روز دوشنبه با تامین حمایت از مالکیت از جمله دوقلوها صاحب جیم Pohlad برای ورزش نیت به بازی توپ کمتر از دو ماه در حال حاضر.

و در شب Pohlad و مانفرد جریان مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در آن نیت که تصور دوقلوها خود را آغاز کردند COVID-تاخیر در دفاع از خود در لیگ آمریکا مرکزی قهرمانی در خالی هدف زمینه هنگامی که Walz آسانسور دولت stay-در-خانه سفارشات و متهور.

“کمیساریای ارائه فرماندار با لیگ اصلی بیس بال است برنامه ریزی برای امن بازگشایی” یک فرد آشنا با این تماس گفت. “فرماندار قدردانی اطلاعات و گفته کمیساریای که او نگاه به جلو به زمانی که حرفه ای بیس بال می تواند دوباره توان با خیال راحت.”

Pohlad بود نظر در دسترس نیست.

چگونه یک 80-بازی برنامه نگاه برای دوقلوها?

در روز سه شنبه مانفرد آغاز خواهد شد چه چیزی می تواند ستیز مذاکرات با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط است که در حال حاضر علنا اعلام نگرانی خود در مورد ایمنی در سراسر جهان همه گیر و مخالفت خود را با هر گونه کاهش قابل توجهی در بازیکنان در هر بازی است.

این پیشنهاد به توافق در یک leaguewide مالکیت کنفرانس با توجه به آسوشیتد پرس گزارش پیش بینی از سرگیری اردوگاه آموزشی در اواسط ماه ژوئن و پس از یک فصل به طور منظم حدود 80 بازی تقریبا نیمی از معمول 162 بازی در تیم اصلی پارک ها و سپس گسترش یافته حذفی مسابقات در ماه اکتبر.

حداقل در ابتدا بازی خواهد بود برای مخاطبان تلویزیون اما با طرفداران در می ایستد.

تیم را با استفاده از فهرست اسامی گسترش به 30 بازیکن صورت فقط تیم خود را بدست آورد و مربوط به جغرافیایی بخش از سایر لیگ ها و اتخاذ hitter وظیفه تعیین و حتی ملی در بازی های لیگ.

که اگر هر کس موافق است و اگر همه چیز می رود هموار.

حالا قسمت سخت می آید.

این طرح با توجه به لیگ, منبع شامل چندین احتمالات که به MLB انعطاف پذیری از جمله توانایی به حرکت بازی برای بهار و اردوگاه های آموزشی و یا خنثی سایت در صورت لزوم.

Coronavirus تست از بازیکنان و مربیان و کارکنان امنیتی و تلویزیون و رسانه های اعضای مورد نیاز خواهد بود و لیگ ظاهرا قصد دارد به منظور توسعه پروتکل های برخورد با تست مثبت.

این امر می تواند قرار داده و به اثر تنها در صورتی فدرال و ایالتی سلامت و مقامات دولتی به خود برکت به همین دلیل است که مانفرد درخواست روز دوشنبه اعلام تماس با Walz یکی از چندین فرمانداران او رسیده است به این ماه است.

چقدر شما می خواهم کوتاه بیس بال فصل ؟ رای دادن در اینجا

هنوز چند بازیکن ابراز رزرو در مورد پتانسیل برای گسترش این ویروس را به هم تیمی ها و اعضای خانواده و اتباع واشنگتن امداد پارچ شان Doolittle به توییتر گرفت به تکرار است که تاکید.

“خرس با من, اما آن را احساس می کند مانند ما بزرگنمایی گذشته مهم ترین جنبه از هر MLB راه اندازی مجدد طرح: سلامت, حمایت از بازیکنان و خانواده ها و کارکنان ورزشگاه کارگران و نیروی کار آن نیاز به رزومه کاری یک فصل” Doolittle دوشنبه نوشت. “چه این طرح به لحاظ اخلاقی به دست آوردن اندازه کافی تست ؟ چه پروتکل اگر یک بازیکن کارمند یا کارگر قرارداد virus ما می خواهم به بازی. و ما می خواهیم همه به ایمن ماندن.”

پول بافندگی حتی به عنوان یک مسئله بزرگتر. بزرگ-بازیکنان لیگ برتر به دست آورده است که حدود 4.7 میلیارد جمعی در حقوق و دستمزد و مزایای سال گذشته توافق به قبول سرشکن پرداخت برای سال 2020 1/162nd از حقوق خود را برای هر بازی در ازای یک سری دیگر از امتیازات مالی در طول مذاکرات در ماه مارس است. آنها همچنین توافق کردند “به بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران” یک بند است که هر طرف تفسیر متفاوت است.

بازیکنان اتحادیه می گوید این معنی است که آنها بحث خواهد شد که آیا آن را حس می کند به بازی بازی های خالی در استادیوم نیست چقدر بازیکنان پرداخت خواهد شد. “این مذاکرات بیش از” اتحادیه رئیس جمهور تونی کلارک گفت: در ماه گذشته.

اما صاحبان اصرار دارد که از دست دادن بلیط امتیازات و درآمد پارکینگ اطمینان حاصل شود آنها را جذب زیان بزرگ اگر بازی ها را بدون طرفداران — یک موقعیت بازیکنان می گویند نادرست است به لطف تلویزیون پول حقوق — پیشنهاد محدود کردن حقوق به 50 درصد از کل درآمد این فصل با توجه به AP.

اگر بنبست بیش از جبران بازیکنان نیست و حل و فصل آن می تواند باعث MLB صاحبان که در یک جمعی $10.7 میلیارد دلار در تلویزیون, حمایت و بلیط درآمد در سال گذشته به تجدید نظر در مورد اینکه آیا به بازی در این فصل در همه.

در حالی که کسانی که ظریف مذاکرات ادامه لیگ اصلی بیس بال است که در ادامه به سرب در میان ورزش لیگ در حال آماده شدن برای از سرگیری تحت پروتکل های همه گیر.

می تواند وجود دارد هیچ ممنوعیت تجمع جرم در لیگ برتر شهرستانها چیزی نیست که در حال حاضر در بیشتر مکان ها و مسافرت محدودیت در نظر گرفتن که در حال حاضر تحت مرز مورد نیاز ممکن است نیروی تورنتو بلو جیز به نقل مکان به طور موقت به غیر کانادایی, صفحه اصلی.

بهار اردوگاه های آموزشی بسته در روز 12 مارس و در آن مشخص نشده که آیا به بازگشت به آن فلوریدا و آریزونا مکان برای آماده شدن برای یک سال 2020 فصل و یا اینکه به سادگی در خانه پارک. در فلوریدا مستقر تیم مانند دوقلوها ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به خود roomier بهار چهارم در حالی که برخی از آریزونا مبتنی بر تیم در حال بنا به گزارش ها تمایلی به قطار در تابستان کویر گرما.

جغرافیایی بخشی از این برنامه به معنی دوقلو را بازی تنها بازی در برابر تیم های خود را از بخش AL مرکزی و همچنین تیم از NL مرکزی.

آب و هوا خواهد بود نگرانی در postseason به خصوص اگر توافق دو طرف برای گسترش برگشتی از 10 تیم به 14 به عنوان پیش بینی در MLB پیشنهاد.

این تیم با بهترین رکورد در هر لیگ را دریافت خداحافظ در حالی که دیگر شش حذفی تیم در بهترین سه سری.

نویسنده کارکنان Stephen Montemayor کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>