دانشگاه مینه سوتا دریافت 35 میلیون دلار کمک مالی روز شنبه برای مطالعه مغز نوجوانان اختلالات است.

اهدای آمد از این دانشگاه بزرگترین واحد دهنده مینه سوتا ماسونی سازمان های خیریه. سهم ایجاد خواهد شد و نام ماسونی موسسه برای مغز در حال توسعه یک طرح میان رشته ای متمرکز در اوایل تشخیص, پیشگیری و درمان اختلالات تکاملی در اوایل دوران کودکی و نوجوانی.

دانشگاه دانشکده پزشکی و دانشکده آموزش و پرورش و توسعه انسانی را مطالعه چگونه مغز رشد می کند و توسعه در اوایل دوران کودکی و نوجوانی — سال های شکل گیری زمانی که مغز بیشتر پذیرای مثبت مداخله.

این گروه تحقیقاتی اوتیسم اختلال شناختی تاخیر اعتیاد به مواد مخدر و افسردگی شدید, شرایط, که اغلب می تواند به شناسایی اولیه و پیامدهای مادام العمر.

“ما به مدت طولانی و با همکاری دانشگاه مینه سوتا هم راستا با مأموریت ما به معنی کمک به جامعه گفت:” اریک Neetenbeek, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مینه سوتا ماسونی سازمان های خیریه. “ماسونی موسسه مغز در حال توسعه است مثال دیگری از چگونه ما می توانیم متحد باور نکردنی تخصص از دانشگاه با ظرفیت مینه سوتا, سنگ تراشی, به نفع ما تمام دولت و در واقع جهان است.”

دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel در بیانیه ای گفت: “در اوایل حمایت از سلامت مغز مجموعه صحنه را برای همه چیز برای آمدن در زندگی,” او گفت:. “ماسونی موسسه مغز در حال توسعه کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که کودکان باید قوی ترین شروع برای یک امن و شاد و پربار زندگی است.”

“در طول دوره بحرانی — به خصوص یک کودک 1,000 روز و دوران نوجوانی — مغز هنوز توانایی rewire اتصالات آن را مثبت تغییرات پایدار,” دکتر گفت: Jakub Tolar رئیس دانشکده پزشکی و معاونت امور بالينی. “مداخله به هنگام است که اغلب یک کلید.”

ماسونی موسسه مغز در حال توسعه است که انتظار می رود برای باز کردن این سقوط را به صورت یک تحقیق مثلث با M بهداشت فرویو دانشگاه مینه سوتا ماسونی کودکان بیمارستان و دانشگاه پزشکی کشف منطقه.

این 10.2-اموال هکتار شامل دو سطح ساختمان با بیمارستان و درمانگاه و پشتیبانی منطقه و همچنین کنفرانس فضا و متصل پارکینگ.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de