Vava را 4K Dash Cam به من کمک کرد تصرف Lawless, خالی, خیابان های نیویورک


Vava 4K Dash Cam | $180 | آمازون

در ژانویه من برای اولین بار ملاقات با Vava به عنوان یک رسانه شرکت کنندگان در CES سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. وجود من معرفی شد به 4K dash camاین شرکت برای اولین بار به ورزش Vava نام مورد, به عنوان مخالف به TaoTronics یکی دیگر از نام تجاری در خانواده از محصولات شما پیدا گچ بری در سرتاسر آمازون نتایج جستجو. آیا شما می دانید Vava خود را ارزان اما با کمال تعجب با کیفیت بالا هدفون (TaoTronics) و یا خود را ارزان اما با کمال تعجب با کیفیت بالا باطری (RAVPower) شانس شما مواجه ایم با نام تجاری در برخی از نقطه در خرید آنلاین خود را حرفه ای.

تبلیغات

این Vava 4K dash cam به ویژه در یک محصول منحصر به فرد در یک دسته کامل از غیر قابل تشخیص می باشد. است که می گویند داش کم نیست مهم; داشتن یک اجازه می دهد تا شما به راحتی ذخیره بر روی کارت حافظه microSD, سخت, گونه شواهد تاسف خودرو برخورد می آید که توفنده در راه خود را. اما اگر خود را dash cam همچنین به عنوان یک لنز به صریح لذت رانندگی. این که آیا شما در حال گشت زنی در اطراف aimlessly یا جاده دام به دور مقصد نیست شما همیشه می خواستم برای ضبط و بعد از آن به اشتراک گذاری این نظرات زیبا همراه راه است ؟

تبلیغات

من فکر می کنم که آنچه که من می خواهم انجام می شود که Vava من فرستاده خود را 4K dash cam در اوایل این سال است. کمی من می دانم که راه سفر, من استفاده می شود به را—می گویند از نیویورک به برلینگتون ورمونت یا پایین جنوب به اشویل—خواهد بود کنار گذاشته تا پایان جهانی همه گیر. اما پس از آن متوجه شدم در حالی که با استفاده از ماشین من را ضروری مواد غذایی اجرا می شود و نگاهی کوتاه پیاده سفر شمال ایالت جاده ها بی ثمر در این شهرستان که هرگز به خواب و رانندگان بی پروا. بسیاری از پارکینگ در حال حاضر بسته در تعطیلات آخر هفته خروج از صاحبان خودرو به دفاع از خود در کنار خیابان.

هرگز وجود داشته است بیشتر زمان بحرانی برای حفظ dash cam در ماشین خود را تا مطمئن شویم که آن را در برابر دیگر رانندگان در جاده ها و بی دقتی پیاده رومینگ خیابان. اگر فوق العاده hi-def کیفیت است که باید به Vava 4K dash cam جامد است گزینه. همراه آن برنامه (در iOS/آندروید) هر چند محدود است شهودی و عملی است. با آن شما می توانید کتابخانه خود را از حلقه ها و یا به طور خودکار ثبت کلیپ های اضطراری و مورد علاقه شخصی من, “فوری” گرفته شده شامل IR remote به همین نام است.

در حالی که من در بر داشت یک راه برای گسترش این فیلم فراتر از پیش فرض 20 ثانیه محدود (حتی اگر من قادر به افزایش این کلاه به صورت خودکار حلقه به یک کل 3 دقیقه) گاز-حجم فیلم من و تصرف تبدیل به طول مناسب برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی که معلوم مرکزی به Vava 4K dash cam هویت است. فراتر از قابلیت های چشمگیر از آن سونی Sony دید در شب سنسور دوربین کامل کشتی برای رانندگان برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را آنلاین کامل با یک انتخاب گسترده ای از فیلتر برای ماشین تاثیر گذار در ساخت.

Illustration for article titled Vavas 4K Dash Cam Helped Me Capture the Lawless, Empty Streets of NYC

تصویر: گیب کری

علاوه بر این شما می توانید سفر سیاهههای مربوط در Vava داش برنامه با عکس, حلقه, و اضطراری به هر مکان. آن را مرتب کردن بر اساس مانند چگونه عکس برنامه سرپرستی بر روی گوشی من. شما را به انتخاب یا مرتب کردن تصاویر و ویدئوها به ترتیب معکوس و یا محل سکونت در سفر ورود به سیستم منو. این سفر سیاهههای مربوط و سپس می تواند مورد استفاده برای ایجاد رانندگی مجلات حاوی ورود یک عنوان زیر 40 کلمات و همراه با تصویر به شما یادآوری می کنند که چرا شما آن را نجات داد.

تبلیغات

یک نکته شایان ذکر در مورد Vava 4K dash cam است که آن را با یک کارت حافظه. پس نسبتا بدون درد فرآیند نصب, صرفه جویی برای جایگزینی جنس بنجل نوار چسب با بیشتر قابل مدیریت کابل راهحل من متوجه شدم من یک یدکی کارت حافظه microSD دروغ گفتن در اطراف و سپس من خریدم و کشف من نیست خود را حق کلاس کارت حافظه microSD است. مشکل خودتان را ذخیره کنید و انتخاب کنید تا U3-کلاس 128GB سامسونگ EVO را انتخاب کنید قبل از اینکه شما همان اشتباه را انجام دادم. شما نیاز به فضای اضافی تیراندازی در 4K.

اگر چه در فروع از Vava 4K dash cam ویژگی های در ادامه به طفره رفتن من به طور کلی من تحت تاثیر قرار. عکس فوری از راه دور آن برنامه قاتل پس به صحبت می کنند را فراهم می کند یک مرجع بصری به دوستان و خانواده به خانه برای غرب وحشی است که در نیویورک ترافیک در میان پناهگاه در محل. در تعطیلات آخر هفته یک 320میلی آمپر باتری نگه می دارد آن را زنده به اطمینان حاصل شود روز بدون وقفه خیابان پارکینگ نظارت است. و روزی من امیدوارم که من قادر خواهید بود به استفاده از آن به عنوان اصل در نظر گرفته شده—برای گرفتن Instagram-شایسته عکس های مستند دیدنی درایو از طریق روستایی و شهری امریکا و همه چیز را در میان.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de