بهترین جفت بلوتوث ANC هدفون زیر 300 دلار?

Category: کیمیا | No comments


در اینجا مالش است: من زندگی در یک خانه هفت. یکی از آنها این است که چهار سال و او افتضاح به بار مطلق ویران کردن در گوش من از خورشید به خوبی گذشته از غروب آفتاب. اضافه کردن به این واقعیت است که چهار نفر از ما در حال کار از خانه با ظاهری دسیبل سهمیه برای رسیدن به, و آن را آشکار من نیاز به یک جفت خوب از بلوتوث به قوطی ها با سر و صدا فعال-لغولینگ.

تبلیغات

من اول ملاحظات بودند سونی بسیار احترام WH1000XM3 و Bose Noise Cancelling Headphones 700—به خصوص از آنجایی که من یک بار متعلق به یک جفت از QC35 و من در عشق با بوز راحتی مشخصات—اما من واقعا علاقه مند به صرف بیش از $300.

حتی مطمئن نیستم که من می خواهم به بیش از 200 دلار است. من در حال حاضر باید HyperX ابر مخلوط—a gaming headset که ازدواج بلوتوث و آنالوگ در همان بسته و آنها crapped در کمتر از چهار ماه. آنها هنوز هم کار می کنند کاملا در حالت سیمی اما با بلوتوث و در گوش چپ جام حذفی به نظر می رسد به هاپ در یک هواپیمای جت و آن نمی دانم زمانی که آن را به عقب دوباره.

تبلیغات

I no longer feel this level of enthusiasm and euphoria for the HyperX Cloud Mix.

من دیگر احساس این سطح از شور و شوق و شادی و سرخوشی برای HyperX ابر مخلوط.
عکس: Quentyn Kennemer

آن را فقط به طور کامل مرده و آن را به راحتی عجیب و غریب ترین چیزی که من تا به حال اتفاق می افتد با یک جفت هدفون. با توجه به HyperX به طور کامل متوقف کرد در مورد این مسئله من مطمئن هستم مشکل من این است که بیشتر غیر عادی از اثبات هر گونه کنترل کیفیت, مسائل, اما آن را هنوز هم در سمت چپ بد طعم غذا در دهان.

که گفت:, من می خواهم هنوز هم در نظر خرید یک جفت که $200 یا بیشتر اما تنها اگر آنها می توانید تیک این جعبه:

  • بیش از گوش ،
  • بلوتوث 5.0 + AptX پشتیبانی می کند.
  • مناسب و معقول سر و صدا لغو فعال با عملکرد. من نمی نیاز به یک مافوق صوت در خلاء.
  • با استفاده از USB-C برای شارژ کردن و استفاده می شود در حالی که شارژ.
  • می تواند حداقل 15-20 ساعت در یک شارژ.
  • بالاتر از متوسط کیفیت صدا.
  • ثابت و دوام و قابلیت اطمینان.

من خیلی پسر ساده, بنابراین من لازم نیست جهان است. اما من فراموش نیاز پیشنهادات خود را در یک نقطه شروع خوب است چرا که این میدان عظیم است و گیج کننده برای کشف! من باز به محصولات است که نمی منظمی متناسب با لیست خاص بالا است اما آنها باید ارائه اتصال بلوتوث و فعال لغو سر و صدا و نمی توان آنها را یک پنی بیشتر از 300 دلار است. P. S.: نگاه کردن به من در نظرات جایی که من شرمانه درخواست پیشنهادات خوب PC آداپتورهای!

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص جفت هدفون چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

3) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>