کاخ سفید حکم ماسک, اما نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن

– سه روز پس از یک مشاور به معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای مرگبار coronavirus – پرتاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به یک اضطراب شور — کاخ سفید ساخته شده رسمی برای کارکنان خود را چه به مدت طولانی تجویز شده است برای عموم: ماسک.

یک یادداشت روز دوشنبه دستور ترین مقامات کاخ سفید به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در بال غربی و همچنین جلوگیری از “غیر ضروری” بازدید وجود دارد — بخشنامه برای جلوگیری از رمان coronavirus از گسترش بیشتر در داخل ریاست جمهوری مرکب.

درخواست اعمال نمی شود اعضای هیات نشسته در میز خود را اگر آنها “مناسب اجتماعی دور” و مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار نمی رود به پوشیدن ماسک در کاخ سفید و مشاوران گفت. در نشانه ای از اتفاقی تلاش برای تحمیل سختگیرانه تر از استانداردهای ایمنی در داخل کاخ سفید, یک مقام ارشد دولت رسمی و دیگر دستیاران شد و هنوز هم با این استدلال که ماسک های غیر ضروری بود برای افرادی که به طور منظم تست لحظات قبل از این یادداشت فرستاده شد.

یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز دوشنبه با هدف اعلام پول جدید برای تست مصور ناهموار اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ریاست این رویداد بدون ماسک و هر کس در اطراف او از خبرنگاران به مشاوران آنها را میپوشید.

“در مورد من به کسی. … بدیهی است که در مورد من, من بسیار دور از همه. اما اگر شما نگاهی به تمام کسانی که مردم بیش از وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به کارکنان صف در بال غربی ایوان “هر یک از آنها را از آنچه که من می توانید ببینید این کاخ سفید کارکنان آنها در کاخ سفید نمایندگان آنها در کاخ سفید مدیران و همه یک ماسک. فقط در مورد همه من امروز عینک ماسک.”

روز دوشنبه دستور منعکس آخرین تلاش در کاهش توسط یک دولت که تلاش کرده است برای مدیریت این بیماری همه گیر از جمله در داخل 18 هکتار محدوده کاخ سفید ترکیب. دو مقام — مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی نوکر و پنس دبیر مطبوعاتی کتی میلر — آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در یک محل که در آن توصیه های دولت مقامات بهداشتی اغلب نادیده گرفته شده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم کاهش یافته است به پوشیدن یک ماسک و تا روز دوشنبه در کسانی که در اطراف او به طور کلی به دنبال خود منجر شود. اخبار کنفرانس ها قبل از روز دوشنبه بودند قابل توجه در بخش, برای چه اجتماعی کمی فاصله مقامات دولت به نمایش گذاشته.

پنس بود که در معرض خود را آلوده کارمند شده کاهش یافته است به طور کامل منزوی کردن خود با وجود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که افرادی که در تماس نزدیک با فرد مبتلا به ویروس باقی می ماند در خانه برای 14 روز برای محافظت از دیگران است.

یک پنس گفت: یکشنبه شب که معاون رئیس جمهور ادامه داد: برای تست منفی است و پس از مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است اما نه quarantining.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که توسط ايميل دولت را بهترین شیوه های مقامات کاخ سفید هستند و نه فقط مدلسازی فقیر رفتار به صورت عمومی بلکه قرار دادن خود و رئیس جمهور در خطر است.

“اگر شما در حال رفتن به دنبال خود سازمان های محل کار هدایت و اگر شما حتی انجام اقدامات احتیاطی لازم — ماسک تست ردیابی و جداسازی — این یک setup برای یک عفونی-بیماری فاجعه” گفت: Kavita Patel, پزشک و سلامت, مشاور سیاست کرد اوباما در کاخ سفید.

پاتل گفت: او شگفت زده شد که کاخ سفید بود که تا اسب سوار در بخشی به دلیل امنیت ملی مفاهیم. “من فرض کنید شما می خواهم به نگه داشتن معاون رئیس جمهور به دور از کاخ سفید به عنوان آنجا که ممکن است, چرا که او آن است اما از آنجا که شما نمی خواهید به خطر از هر گونه قرار گرفتن در معرض” او گفت:. “من شوکه چگونه اغلب معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور با هم بوده است.”

یک مقام ارشد دولت گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور انتظار می رود برای حفظ برخی از راه دور برای آینده نزدیک و بعید است که در همان اتاق. “آن را می خواهد و ارزیابی بر اساس به عنوان مورد نیاز” این مقام گفت.

در طول روز دوشنبه در کنفرانس خبری تهمت گفت که او تا به حال دیده نشده پنس در فرد پس از دبیر مطبوعاتی خود را به حال تبدیل شدن به آلوده. پنس نمی شد در حضور.

چندین ارشد مقامات کاخ سفید گفت که بعید است که او هرگز به طور کامل قرنطینه برای توصیه می شود از دو هفته ادامه دارد در حالی که برای تست منفی در بخشی به دلیل نقش خود به عنوان رئیس کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

کلیان کانوی مشاور رئیس جمهور گفت: پنس رفتار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در حالی که انجام این توابع کلیدی از کار. “معاون رئیس جمهور است پس از راهنمایی های پزشکی و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به عنوان عملی بدون ایجاد وقفه در نقش ها و مسئولیت دوم مهم ترین فرد در دولت ما,” او گفت:.

در داخل کاخ سفید, سطح اضطراب است oscillated. مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند هر دو نا امید گیر کرده و گفت: یکی جمهوری خواه به کاخ سفید: او می تواند بیرون رفتن و کمپین coronavirus مرگ و میر بالا رفتن خود نظرسنجی شماره ها متزلزل و او معتقد است که او نه اعتبار کافی برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

تهمت نیز “کل germaphobe” یک مقام سابق گفت. “او شده است و نگران آن است که وجود دارد افرادی که در محله های نزدیک و نزدیک او که آلوده می شوند. اصل روش شده است ” من مطمئن شوید که هر کس در اطراف من تست شده است و پس از آن من مجبور به اقدامات احتیاطی.’ در حال حاضر که برخی از آنها آزمایش مثبت است که عواقب واقعی.”

این مقام سابق نیز گفت: این آزمون مثبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر و میلر — هر دو از آنها صرف زمان قابل توجهی در داخل تنگ warrens از West Wing — ویروس ساخته احساس بتن تر و ملموس برای کارکنان به نمایندگی از “نفوذ به قطعات داخلی پیاز.” کتی میلر است که به ارشد مشاور سیاست استفان میلر که شده است وجود ندارد و در روزهای اخیر.

این مقام سابق و فعلی و سابق مشاوران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

کارکنان و نگرانی را تا حد زیادی شده است بر اساس نسبی دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که در تعامل با رئیس جمهور به طور منظم در حال گرفتن تست شده روزانه است که کمک کرده است تا به آنها اطمینان به ایمنی خود را. اما کسانی که به طور منظم انجام نمی دیدن رئیس جمهور در عین حال کار در غرب گرا و یا آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری در حال آزمایش نشده به عنوان اغلب و بیشتر نگران ابتلا و یا گسترش ویروس ایدز, گفت:.

نتیجه چیزی است ناگفته سیستم طبقه در میان کاخ سفید کارکنان یکی از مقامات سابق گفت و توضیح داد که حتی در داخل بال غربی وجود دارد “the haves and the have nots” با کمتر-مقامات ارشد احساس آسیب پذیر تر است.

کارکنان در حال حاضر درجه حرارت خود را چک قبل از رفتن به تهمت و پزشکان سوال مردم در مورد علائم بالقوه قبل از آنها مجاز به آمده از طریق کاخ سفید گیتس. ارشد جلسه هیات شده است تقسیم به دو دوار گروه — که در تماس و یکی که حضور فرد در اتاق روزولت. دستیاران دستور داده شده است که سعی کنید به منظور محدود کردن بزرگتر جلسات و تماس در زمانی که آنها می توانند.

شده است که مقاومت داخلی به اقدامات سختگیرانه. برخی از مقامات کاخ سفید بر این باورند CDC مدیر رابرت Redfield و غذا و دارو کمیسر Stephen هان — هر دو از آنها quarantining برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض خود را به میلر — در حال زیاده.

برخی بر پنس تیم قبلا نگران است که با داشتن کارکنان کاخ سفید پوشیدن ماسک ضعیف بود اپتیک و قبل از آن بحث های داغ بین کاخ سفید و CDC استدلال کرد که مردم تنها در ویروس نقاط داغ باید ملزم به پوشیدن ماسک, مردم, آشنایی با بحث گفت.

چون رئیس جمهور است که اغلب تحت تأثیر کسانی که در تماس نزدیک با او دستیاران و مشاوران باید احساس فشار به نگه داشتن به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale دو بار پرواز به واشنگتن از خانه فلوریدا در حالی که ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel انجام داده است به طوری یک بار هم برای ملاقات با رئیس جمهور که انجام شده می تواند از طریق تلفن با توجه به یک فرد آشنا با این جلسات.

در کاپیتول هیل در ضمن کارکنان سطوح کاهش یافت, در این بیماری همه گیر. خانه شده است به طور کامل در جلسه دو روز پس از اواسط ماه مارس و حتی در آن نادر جلسات قانونگذاران در آورده تنها یک دستیار به کار در کنگره ساختمان های اداری.

کنگره از حضور پزشک صادر ارشاد به مجلس سنا بازگشته است که در هفته گذشته تا حدودی طبیعی جلسه را ترک اکثر مشاوران در خانه teleworking و بسیاری از سناتورها در آورده اسکلتی تعداد کارکنان — همه آنها عینک ماسک زمانی که آنها به همراه سناتور به کنگره برای رای.

هنوز روز شنبه به نظر می رسید به علامت حداقل یک روانی نقطه عطفی برای برخی در کاخ سفید است. به عنوان پنس ترک کاخ سفید در روز دوشنبه و رهبری کاروان به سمت محل اقامت خود را در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده یک عامل سرویس مخفی در یکی از خودروهای زرهی دیده می شود می تواند ورزشی یک ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de