فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers اجازه می دهد تا تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن با محدودیت

Category: کیمیا | No comments

MADISON, Wis. — رژیم صهیونیستی. تونی Evers روز دوشنبه اجازه تقریبا تمام غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها در خدمت بیش از پنج مشتریان در یک زمان بخشی از لغو محدودیت است که نگه داشته آنها را بسته و برای هفته ها به سرعت گسترش coronavirus.

آخرین دستور که در اثر بلافاصله آدرس انتقاد از فروشگاه های کوچک و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که آن را ناعادلانه به اجازه می دهد ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی به باز باقی می ماند در حالی که آنهایی که غیر ضروری مانند مغازه های گل تا به حال از نزدیک تحت Evers’ “امن تر در خانه” سفارش. آخرین سفارش شامل همه مستقل فروشگاه ها و کسانی که در مراکز نوار است که ورودی به خارج و نه در فروشگاه های بزرگ داخلی مراکز خرید.

امکان کوچکتر فروشگاه های خرده فروشی برای باز خواهد شد و احیای حدود 90000 شغل در 14,000 کسب و کار گفت: خانم هیوز از ویسکانسین توسعه اقتصادی شرکت. بیش از نیم میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در ویسکانسین از اواسط ماه مارس.

منظور امر به فروشگاه های خرده فروشی و نه کسب و کار ارائه خدمات مانند کمد مو ناخن سالن و آرایشگاه. Evers گفت: با توجه به محدودیت در تعداد مشتریان او فکر نمی کنم بزرگتر غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی را انتخاب کنید برای باز کردن حتی اگر آنها می تواند.

سفارش صادر شده توسط وزارت بهداشت, خدمات, منشی, Andrea پالم در Evers’ جهت به شدت تشویق می کند تمام خریداران و فروشگاه های کارگران به پوشیدن ماسک, اما آن را نیاز ندارد. همه در فروشگاه باید حفظ 6 فوت فاصله از یک دیگر. Evers همچنین اجازه رانندگی در سینما برای بازگشایی شده است.

“این یکی دیگر از نظم به نوبه خود شماره گیری است که اجازه می دهد ویسکانسین صاحبان کسب و کار با خیال راحت به بازگشت به کار و ویسکانسین مصرف کنندگان به حمایت های مورد علاقه خود را محلی نقاط” Evers در بیانیه ای گفت.

ویسکانسین دیوان عالی کشور است و وزن جمهوری-حمایت از طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال جلوگیری از گسترش آوریل 26 از “امن تر در خانه” نظم و از بین بردن قدرت Evers’ وزیر بهداشت به دستور مشابه در آینده است. در عوض Evers دولت را مجبور به کار با ایران-کنترل قوه مقننه در تصویب یک قانون است.

همچنین در روز دوشنبه, free, community, تست سایت های باز شده در میلواکی و مدیسون در حال گسترش تعدادی از مکان های که در آن مردم می تواند نشان می دهد تا بدون داشتن وقت قبلی به غربالگری, برای, بسیار مسری ویروس بدون نیاز به ترک وسایل نقلیه خود را.

جامعه تست سایت ها بخشی از دولت را تلاش برای ایجاد تست سایت در مناطق شناخته شده و عدم دسترسی به COVID-19 تست و یا با جامعه گسترش است که زمانی که مقامات بهداشت نمی تواند ردیابی چگونه یک فرد قرارداد این بیماری است. سایت های که همچنین انجام پیاده روی تا تست باز به همه ساکنان از جمله کسانی که کار شغل تلقی می شود ضروری است.

خطوط ماشین کشیده برای مسدود شده در میلواکی با مردم گفت: آنها تا به حال به صبر برای ساعت تست کنید. میلواکی شده است ضربه سخت توسط ویروس با بیش از نیمی از مرگ و میر و یک سوم از تاييد موارد ثبت شده در شهرستان میلواکی.

مقامات بهداشتی می خواهیم هر کسی تجربه COVID-19 علائم و یا شده است که در تماس نزدیک با فرد مبتلا به ویروس تست کنید. سرباز گارد ملی در حال کمک به روند مردم در سایت های. در میلواکی به عنوان بسیاری از 500 نفر در روز شد و انتظار می رود از طریق.

از روز شنبه بیش از 10,400 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در ویسکانسین است که به حال مرگ و میر 409 مرگ و میر. تعداد واقعی مردم در دولت که قرارداد این بیماری است که تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل عدم تست و برخی از افرادی که گرفتن آن را نشان نمی دهد علائم.

Evers’ سه فاز برنامه ریزی برای کاهش “امن تر در صفحه اصلی” منظور می توان تنها پس از دولت در دیدار شش معیار از جمله کمتر تشخیص جدید از coronavirus کمتر گزارش های جدید از علائم شبه آنفولانزا و یک درصد پایین تر از مثبت coronavirus آزمون برای 14 روز. از شنبه فقط سه تا از شش معیار برای ورود به اول بازگشایی فاز ملاقات شده است.

ایجاد جامعه تست سایت بخشی از Evers طرح دولت برای افزایش تست برای بهتر اداره کند که در آن ویروس است و برای محدود کردن گسترش آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>