3 مرد سیاه و سفید دریافت 18 میلیون دلار حل و فصل پس از گذراندن نزدیک به 40 سال زندان برای یک جرم و جنایت که مرتکب نشده

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 3 Black Men Get $18 Million Settlement After Spending Nearly 40 Years in Prison for a Crime They Didn’t Commit

تصویر: فاکس 8 (YouTube)

فاحش پلیس فساد و نژادپرستانه سیستم عدالت ناشی از مردان جوان برای به زندان فرستاده می شود در کلیولند اوهایو برای نزدیک به چهار دهه برای یک جرم و جنایت آنها مرتکب نشده. در حال حاضر این شهرستان پرداخت آن مردان 18 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه متهم افسران پلیس از تابع شاهد شهادت و جعل مدارک و شواهد.

تبلیغات

با توجه به کانال 19 News, Neil Jackson, Wiley Bridgeman و Kwame Ajamu که تولد نام رونی Bridgeman بودند از زندان آزاد شد در سال 2014 پس از گذراندن 39 سال زندان برای 1975 سرقت و قتل هارولد فرانکها. برای شش سال آینده این مردان بودند که هیچ بزرگتر از 20 در زمان خود اعتقادات را به دنبال پاسخگویی به کارآگاهان که دروغ و تشريع راه خود را به اطمینان خود مظنون گناهکار شناخته شد و همچنین به عنوان سیستم حقوقی است که اجازه آن را به اتفاق می افتد.

“برای 45 سال, مشتریان ما هرگز به امید که روزی خود را کابوس می شود” وکیل تری گیلبرت در بیانیه ای گفت. “آن زمان آمده است با این قطعنامه نهایی ارائه برخی از اندازه گیری عدالت و بسته شدن. اما فیزیکی و ضربه عاطفی مشتریان ما بودند مجبور به تحمل یک مثال از معایب عمیق از یک نژادپرست کیفری نظام حقوقی متمرکز بر نتایج به جای حقیقت و عدالت است.”

تبلیغات

جکسون و Bridgeman برادران در اصل به مجازات مرگ محکوم قبل از خود را محکوم شدند تبدیل به زندگی در زندان با توجه به WKYC 3. اعتقادات خود بودند بر اساس شهادت یک شاهد: ادوارد ورنون. ورنون بود 12 سال از فرانکها’ قتل و سال بعد او recanted شهادت او گفت که بررسی ماموران او را وادار به ساخت جعلی شناسایی و به دروغ شهادت علیه متهم در دادگاه. این منجر به این مردان که تبرئه و آزاد شد.

“من تحمل 45 سال درد و رنج” Ajamu گفت: از طریق اشک جمعه, Fox 8 گزارش. “من 17 و محکوم به مرگ است.”

با توجه به کانال 19 18 میلیون دلار حل و فصل بزرگترین مبلغ پرداخت در اوهایو ، در حالی که چندمیلیون دلار وضوح می کند برخی از کار در برگزاری پلیس پاسخگو و آوردن برخی از صورت ظاهر از عدالت به سه مرد که زندگی به سرقت رفته بودند از آنها گیلبرت می گوید سادگی آنچه که همه ما فکر: “هیچ مقدار از پول را برای آنچه که آنها را از طریق رفت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>