سیاه, مدیر گروه کر پلیس; خانواده خواسته های تصویری منتشر می شود

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Black Choir Director Shot and Killed by Police; Family Demands Video Be Released

عکس: شاتر

هفته های اخیر شده اند یک سری از heartbreaks به عنوان آگاهی رشد می کند در سراسر مرگ و میر ناشی از Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. متاسفانه نام دیگری اضافه شده به لیست کسانی که خشونت را از ما گرفته.

تبلیغات

در ساعات اولیه صبح روز جمعه Adrian Medearis ضرب گلوله کشته شد در اتهام درگیری با یک افسر پلیس است. Medearis بود 48 سال و مدیر گروه کر در مبلغ معبد کلیسا از خدا منn مسیح در هوستون. با توجه به NBC News, خانواده از Medearis می خواهد تصویری از درگیری به صورت عمومی منتشر شد.

از ان بی سی نیوز:

“ما فراتر از شوکه اولیه حساب از این تراژدی” Medearis’ خانواده گفت: در بیانیه ای که توسط برادرش Audrick. “وجود دارد هیچ اطلاعات موجود در مورد قتل عزیزان ما.”

Dav Lewis, یک دوست دیرین از Medearis به نام برای با انتشار تصویری. “همه و به خصوص خانواده اش – سزاوار به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است که آنها نیاز به دیدن آنچه که اتفاق افتاده به یک دوست خود را,” او گفت:. “ما باید نگه پلیس پاسخگو و ما در حال رفتن به فقط به نظاره نشست و پلیس کلمه در این است.”

تبلیغات

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط هوستون, اداره پلیس, افسر, J. راموس کشیده Medearis بیش از سرعت. او انجام یک میدان آزمون هوشیاری و سپس اقدام به بازداشت Medearis ظن رانندگی در حالی که مست. Medearis گفته مقاومت و مبارزه زدم Ramos’ بدنه دوربین. راموس بنا به گزارش ها تا به حال Medearis دوخته به زمین. زمانی که او به نام برای پشتیبان گیری Medearis گفته نورد و اقدام به گرفتن راموس را تیزر و زمانی که راموس اخراج چهار عکس دو نفر از آنها قابل توجه Medearis.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت که او نمی خواهد با انتشار این ویدئو به قبل از نشان دادن آن به خانواده است.”چه غم انگیز در مورد این است که همه حساب آنچه رخ داده این است که انجام است که سازگار با که آقای Medearis است” اکودو گفت. دیگر افسران درگیر در تیراندازی و هیچ شهود شناخته شده.

Medearis به خوبی شناخته شده و محبوب عضو در جامعه خود را. او با تشکیل انجیل گروه ایستاده در فاصله چند سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>