تاج موارد جهش به عنوان کارگران بازگشت به heartland متحده

Category: کیمیا | No comments

به عنوان مهاجر کارگر جنبش جمع حرکت وجود دارد نشانه شنبه که این دامن زدن coronavirus همه گیر در برخی از کشورها. Odisha بیهار و اوتار پرادش در حال حاضر شروع به گزارش جهش در عفونت اعداد به عنوان هزاران نفر از کارگران بازگشت به خانه از تاج نقاط مانند بمبئی و چنای ایندور سورت ،

جالب Odisha بیهار و اوتار پرادش داشته اند در مقایسه با تعداد کمتر از موارد مثبت در نسبت آنها به کل جمعیت است.

Odisha ثبت 538 موارد مثبت تا چهار شنبه, ضبط, افزایش 101 مورد در یک روز. فقط پنج نفر از 21 coronavirus متاثر از ولسوالی حساب 84 درصد از کل موارد در دولت است.

Ganjam منطقه مورد است که نیاز به یک ذکر ویژه است. با موارد مثبت تا زمانی که ممکن است در 2 منطقه به طور ناگهانی تبدیل به یک کانون پس از مهاجر کارگران شروع به بازگشت از گجرات. در حال حاضر آن منجر چوب خط حساب کردن با 210 موارد است.

در نتیجه دولت وزیر Naveen Pattnaik خواسته است دولت برای افزایش تخت قدرت در تاج مراقبت های ويژه در مهاجرت متاثر از مناطق مانند Ganjam.

بیهار با جمعیت بیش از 10 کرور تنها ثبت 908 موارد تا کنون. مرگ و میر می ایستد در 7 با یک بیمار سرطانی تسلیم به کروناویروس در روز چهارشنبه.

دولت همچنین ثبت بالاترین پرش در coronavirus موارد در روز سه شنبه پس از 130 نفر تست مثبت برای ویروس. حداقل 124 از آنها کارگران مهاجر که از خطر قرمز مناطق در ایالات گجرات و مهاراشترا.

با احتیاط از محدود تست ظرفیت و هجوم lakhs از مهاجران در روزهای آینده از Nitish کومار دولت در روز چهارشنبه خواسته وزارت بهداشت و درمان به سطح شیب دار تا تست. طبق گزارش رسانه دولت به دنبال بهبود تست رای از 1800 نفر به 10000 نفر در روز است.

اوتار پرادش بدترین آسیب دیده در میان سه متحده است. با جمعیت نزدیک به 23 کرور است که بیش از جمعیت بسیاری از کشورهای مستقل جهان, Uttar Pradesh ثبت کرده است 3,728 موارد مثبت تا چهارشنبه. حداقل 82 نفر کشته شده اند از این ویروس تا کنون.

اما با مهاجران بازگشت دولت نیز شاهد افزایش آن اعداد است. پس از مه 3 بیش از 1300 نفر قرارداد این ویروس با کارگران مهاجر بودن بردار. Co-اتفاقا اولین مهاجر قطار رسیده اوتار پرادش در مارس 3.

همانطور که در یکی از رسانه ها گزارش هجوم مهاجران مطرح شده زنگ هشدار در دولت در امور اجرایی. “این ویروس گسترش به مناطق قبلا تحت تاثیر این ویروس پس از بازگشت از کارگران مهاجر” یک نشریه به نقل از یک دولت رسمی عنوان کرد و گفت.

اقتصاد مسائل

حتی به عنوان فاجعه انسانی آشکار در سراسر کشور متحده در حال حاضر شروع به نگرانی در مورد وضعیت اقتصاد خود را.

در ویژگی های خود را سبک و شیو سنا MP سانجی Raut روز چهارشنبه خواستار یک بسته ویژه برای بمبئی است که تبدیل به یک coronavirus کانون. “کارگران در حال ترک به عنوان آنها در اینجا کار می کنند. بمبئی اهمیت به عنوان کشور سرمایه مالی باید پایدار” Raut گفت.

Raut است و نه سیاستمدار به دنبال کمک از مرکز. به تازگی Chhattisgarh سانتی متر Bhupesh Baghel نوشت: نخست وزیر به دنبال 30000 تومان کرور روپیه مالی بسته بندی برای مواد معدنی دولت است.

“اگر 30000 تومان کرور روپیه برای آینده سه ماه است نه تایید آن منجر به یک بحران اقتصادی در دولت, در نتیجه مؤثر بر عملیات کسب و کار عادی” در این نامه به عنوان خوانده شده.

علاوه بر این Baghel دولت در حال حاضر کاهش هزینه محدودیت در بخش های مختلف به علت کاهش در درآمد با توجه به همه گیر ناشی از خاموش کردن. طبق یک گزارش بخش در حال حاضر تنها قادر به صرف 70 درصد از بودجه اختصاص داده شده خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>