تاج دو برابر شدن زمان بهبود از 10.9 در گذشته 14 روز به 12.2 روز

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: به عنوان رمان coronavirus موارد رسیده به 75,000 صبح روز چهارشنبه به هند است به آرامی یادگیری برای زندگی با ویروس مرگبار است که تا به حال ادعا کرد 2,415 زندگی می کند. راه آهن هند در روز سه شنبه ترمیم آن مسافر خدمات پس از 50 روز در حالی که حمل و نقل هوایی داخلی وزارت در حال آماده سازی برای عملیات داخلی در تلوتلو خوران به عنوان و هنگامی که آن را می شود یک اشاره از دولت است.

در روز سه شنبه 3,694 تازه موارد و 87 و میر گزارش شده از سراسر کشور است. از این 13 کشته و 406 موارد مثبت گزارش شده از دهلی به تنهایی در نظر گرفتن مجموع شمارش به 7,639 در سرمایه های ملی. هشتاد و شش نفر مرگ گزارش شده در دهلی نو تا حالا.

با وجود افزایش تعداد موارد اتحادیه وزارت بهداشت گفت: دو برابر زمان بود که 10.9 در گذشته 14 روز بهبود یافته به 12.2 روز در حال حاضر.

این هفته ICMR در حال رفتن به شروع تصادفی مبتنی بر جامعه “sero-نظرسنجی” در سراسر کشور برای بررسی اگر Covid-19 رسیده است و جامعه انتقال مرحله در هند.

این در حال انجام است و در نظر داشتن چند مورد که هیچ سفر یا سابقه تماس با مسافران است. انتظار می رود که تعداد موارد افزایش می یابد هنگامی که دولت اجازه می دهد تا حرکت مردم در اعداد بزرگ است.

راه آهن را آغاز کرده است 15 جفت از ویژه مسافر قطار در علاوه بر این به 542 قطار که آن را در حال اجرا است برای 6.48 لاخ رشته کارگران مهاجر, دانش آموزان, زائران, و غیره.

دولت همچنین تخلیه 6,037 مردم در فاز اول Vande بهارات ماموریت را از طریق هوایی هند و شرکت تابعه آن هوایی هند اکسپرس که عامل 64 پروازهای بین 7 مه و مه 14.

پیش نویس یک روش عملیاتی استاندارد است که در حال کار کردن تحت آن پیشنهاد این است که هواپیمایی که مسافران مجاز به حمل چمدان کابین باید Aarogya Setu برنامه و بررسی در دو ساعت قبل از زمان پرواز. آن پیشنهاد شده است که شرکت های هواپیمایی نمی خواهد بسته پروازهای خود را و نگه داشتن یک صندلی فاصله بین مسافران و شرح وظایف همان مجموعه ای از کابین و کاکپیت خدمه به عنوان زمانی که ممکن است به منظور جلوگیری از آلودگی متقاطع. عمده سنبله در سفر است و انتظار می رود لحظه ای مستند آرام است.

دولت دهلی نو نیز با صدور یک SOP برای غربالگری مسافران پس از رسیدن به اینجا از خارج در قطار ویژه. دهلی وزارت بهداشت گفت: تنها افراد بدون علامت به سرمایه های ملی خواهد بود اجازه رفتن به خانه در حالی که علامتی افراد تست خواهد شد و قرنطینه.12.2 روز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>