COVID-19 به شمار چالش های خاص برای مهاجران مستند نشده و خانواده های آنها

Category: کیمیا | No comments

Clementina شد و در حال حاضر تلاش برای حمایت از او دو فرزند بعد از او شوهر, خوزه, در بیمارستان بستری شد در ماه آوریل با COVID-19 قرار داده و در یک ونتیلاتور.

سپس Clementina بیمار با این ویروس و فرود در بیمارستان بیش از حد. زن و شوهر, بهداشت و دولت موظف به خاموش کردن پاک کردن توانایی خود را برای ساختن یک زندگی. اما به عنوان دیرین مهاجران مستند نشده از مکزیک Clementina و شوهرش نمی واجد شرایط برای فدرال محرک, بودجه بیمه بیکاری و یا کمک های دیگر هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده است برای پوشش ویروس تست و هزینه های درمان برای کسانی که بدون وضعیت قانونی.

“این یک وضعیت وحشتناک و این می تواند اتفاق می افتد به کسی گفت:” Clementina یک از 45 سال مینیاپولیس ساکن که کاهش یافته است به عموم به اشتراک گذاری نام خانوادگی او به دلیل وضعیت مهاجرت.

به عنوان فدرال و دولت های ایالتی و محلی تلاش برای ارائه کمک به آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی مهاجرت فعالان جلب توجه به این واقعیت است که ثبت نشده و مردم در حال از دست دادن با وجود پرداخت مالیات و اغلب مشغول به کار در مواد غذایی زنجیره تامین و بحرانی دیگر بخش ها. سازمان های غیر انتفاعی و پایه در حال جمع آوری پول برای ارائه کمک های اضطراری به مستند نشده ساکنان از جمله بیش از 90,000 Minnesotans.

بسیاری از آنها لاتین یک گروه که 18.9% نرخ بیکاری در کشور بالاتر از دیگران در میان همه گیر.

غیر انتفاعی Comunidates لاتین Unidas en Servicio (سرنخ) مطرح شده $700,000 1,300 خانواده های لاتین در مینه سوتا که آیا واجد شرایط برای کمک های دولتی. رئیس جمهور روبی Azurdia-لی گفت که مشتریان آنها خدمت نمی مانند گرفتن جزوات اما احساس آنها نمی باید یک انتخاب در طول بیماری همه گیر. پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر اقامت خود-صفحه اصلی سفارش در اواخر ماه مارس این سازمان دوشنبه شب غذا قفسه برنامه در سنت پل کشیده شده در مورد 220 نفر در هفته از 180. سرنخ است که در حال حاضر در حال کار برای اضافه کردن خدمات در روزهای شنبه.

“آنها از ترس از گرفتن اخراج بنابراین اگر ما نمی کمک به حفظ مردم در این روند ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از بی خانمان خانواده” Azurdia-لی گفت.

این سازمان تا به حال هشت کارکنان مشغول به کار در یک Covid-19 تدریس خصوصی در خانه. و سرنخ کمک کرده است 700 نفر فایل برای اجاره کمک از شهر, مینیاپولیس, می کند که در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت; پرداخت به طور مستقیم به صاحبخانه.

در مارس کالیفرنیا شروع به ارائه پرداخت به مهاجران مستند نشده از 125 میلیون دلار صندوق به 500 دلار برای بزرگسالان, تا 1000 $در هر خانواده است.

در مینه سوتا بهداشت ، Melisa Franzen, DFL-ادینا و تشکر. عایشه گومز, DFL-مینیاپولیس معرفی یک لایحه به ایجاد اضطراری جامعه امداد کمک مالی برنامه برای حمایت از ساکنان که واجد شرایط نیست برای فدرال محرک چک مزایای بیکاری و دیگر برنامه های امداد رسانی. اما این اندازه گیری هیچ شانسی برای نقشه کشی گسترده ای در حمایت از سیاسی تقسیم مقننه.

غیر انتفاعی ایمان اقدام LA RED, کمپین که ترجمه را به “خالص” به تازگی شروع یک کمپین برای جمع آوری پول برای حمایت از مهاجران در سراسر کشور. به جمع آوری کمک درایو نیز به معنای برجسته چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر جوامع مهاجر.

اما آن را فقط به افراد فاقد مدارک که در حال مبارزه برای پیدا کردن کمک به رمان coronavirus sickens هزار و کرکره کسب و کار. شهروندان ایالات متحده به افراد فاقد مدارک — کسانی که در به اصطلاح “مخلوط وضعیت” خانواده — آیا محروم از دریافت فدرال محرک چک, حتی اگر آنها در آمریکا متولد کودکان است. این سیاست موجب شده است چندین چالش های قانونی از جمله طرح دعوی در دادگاه در مریلند ایالات متحده شهروند فرزندان مستند نشده ساکنان.

در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است امیلیا Gonzalez Avalos یک ریچفیلد مادر سه آمریکایی متولد کودکانی که تبدیل به یک مقیم دائم در اواخر سال گذشته پس از دو دهه که مستند نشده. شوهرش دانیل مستند نشده است, شده است و قادر به کسب پول از خانه خود را تمیز کردن کار متوقف شد و در طول خاموش کردن. خانواده مبارزه بدون یک محرک بررسی و کمک های دیگر.

“ما انتظار این سطح از مجازات ما شاهد” گفت: Gonzalez Avalos مدیر اجرایی حرکت MN/Unidos, MN, یک organzation با تمرکز بر مسائل مربوط به مهاجرت.

او گفت: غیر انتفاعی به تازگی همکاری با دیگر عدالت اجتماعی سازمان ها به منظور بالا بردن $200,000 برای کمک به کسانی که نمی واجد شرایط برای کمک های دولتی. آنها adusted اخراج یک خط تلفن به تمرکز بر روی Covid-19 اضطراری.

“شکاف ها گسترده تر و سخت تر به نزدیک” Gonzalez Avalos گفت. “وجود دارد یک بحران مستند نشده و مخلوط وضعیت افرادی که دولت انتخاب نمی بینند.”

بدون ایمنی خالص طرفداران می گویند مستند نشده کارگران در حال گرفتن شانس با سلامت خود را. آنها احساس فشار برای نشان دادن کار با وجود افزایش خطرات چرا که بدون کمک دولت آنها باید گزینه های چند.

نفس نفس زدن برای هوا

روز پس از شوهرش در بیمارستان بستری شد در آوریل 10, Clementina خودش تلاش برای نفس کشیدن. او 11 ساله پسر به نام 911 و امدادگران با عجله Clementina به بیمارستان که در آن او داده شد اکسیژن است. او را به نام یک دوست به مراقبت از پسر 8 ساله و دختر پریشان در مورد دوری از فرزندان او را به عنوان او و شوهرش مبارزه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به نام SARS-CoV-2.

Clementina منتشر شد پس از یک هفته اما او هنوز هم در بیمارستان قادر به راه رفتن است. آنها تا به حال وابسته به درآمد خود را به عنوان یک نقاش. Clementina در ضمن تا به حال از دست او پاره وقت در مهد کودک ،

او صاحبخانه به تاخیر $1,300 برای اجاره دو خوابه آپارتمان خود را, اما او نمی دانم که در آن به نوبه خود به پرداخت صورتحساب. او در نهایت کمک کردم از سرنخ. او متکی به یکی از دوستان دسترسی به اینترنت را برای کودکان خود را از راه دور یادگیری است.

Clementina خانواده فاقد بیمه درمانی است و نگرانی در مورد اجرای مهاجرت اما او تصمیم گرفت که آن را امن برای رفتن به بیمارستان پس از سلامت و از رهبران حکومت خواست مردم به دنبال کمک های پزشکی بدون توجه به آنچه خود وضعیت مهاجرت.

“آنها گفتند رفتن به درمانگاه حتی اگر شما ثبت نشده به خصوص اگر شما در حال ارائه تمام علائم,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>